Brutalno tukli ženu i snimali telefonom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
OVI SAD - Šokantan snimak nasilja nad starijom ženom već danima kruži među stanovnicima naselja Šangaj. Na snimku se jasno vidi mladić koji, sa osmehom na licu, udara stariju ženu nogom u glavu i obara je u kanal kraj puta.

Prema saznanjima „Blica”, žrtva nasilja je Justina Urban (66), koja je dva dana nakon ovog incidenta preminula u svojoj kući u Šangaju. Iako je obdukcijom utvrđeno da udarac nije uzrok smrti, meštani Šangaja insistiraju na tome da se počinilac brutalnog nasilja kazni.








Na snimku, zabeleženom mobilnim telefonom, vidi se starija žena koja mirno hoda ulicom ka Šangaju. Istovremeno, na drugoj strani ulice stoji nasmejan mladić i gleda u pravcu snimatelja. Već sledeće sekunde, maloletnik se zaleće, pretrčava ulicu i u skoku udara ženu nogom u glavu. Nesrećna starica pala je u kanal kraj puta i ostala šokirana bezrazložnim napadom.
Dok je pokušavala da ustane, nasilnik je sa širokim osmehom krenuo napred, sve vreme gledajući u kameru. Justina Urban, prema rečima njenih rođaka, nije rekla nikome za ovaj brutalan napad, već je ćutke otišla u kuću, gde je živela sama. Dva dana kasnije je preminula. Incident je otkriven nedavno, nakon što je među stanovnicima Šangaja počeo da kruži snimak brutalnosti.
- Ona je tada već bila mrtva. Umrla je sama u kući, par dana nakon napada. Iako je obdukcijom konstatovano da je preminula od upale pluća, kada smo čuli za snimak napada insistirali smo da ga pogledamo. Ostali smo šokirani onim što smo videli - kažu rođaci nesrećne žene, čija imena su poznata redakciji.
Prema njihovim rečima, mladić koji se jasno vidi na snimku je šesnaestogodišnji N. M., učenik Saobraćajne škole, ali se za sada još ne zna ko je osoba koja je kamerom ovekovečila ovaj bezumni čin.
- Pogledala sam snimak najmanje 50 puta i svaki put me iznova potrese količina nasilja u njemu. Justinu sam poznavala godinama i nikada se nije zamerala bilo kome. Sve i da jeste, zar postoji opravdanje za onog ko šutne staricu od 66 godina u glavu? - kaže rođaka, koja napominje da je ceo slučaj stigao i do policije.
U novosadskoj policiji juče nismo uspeli da dobijemo informacije o tome da li je maloletnik sa snimka već saslušan povodom ovog incidenta.
- Slučaj je preuzelo Odeljenje za maloletnike, gde će se detaljno ispitati sve okolnosti ovog događaja - rečeno je „Blicu” kratko u policiji.

шта се с овим народом дешава,страшно,ово није за затвор већ по кратком
 
Poslednja izmena:
"Slučaj je preuzelo Odeljenje za maloletnike, gde će se detaljno ispitati sve okolnosti ovog događaja" - Daj boze samo da ne utvrde kako je psihicki nestabilan i kako je bas u tom trenutku imao neku amneziju i nicega se ne seca i ne dobije koji mesec u dusevnoj bolnici, i nikom nista...

Ovo zasluzuje vesanje u centru grada, da sluzi za primer... Da nikom vise ne padne na pamet...
 
"Slučaj je preuzelo Odeljenje za maloletnike, gde će se detaljno ispitati sve okolnosti ovog događaja" - Daj boze samo da ne utvrde kako je psihicki nestabilan i kako je bas u tom trenutku imao neku amneziju i nicega se ne seca i ne dobije koji mesec u dusevnoj bolnici, i nikom nista...

Ovo zasluzuje vesanje u centru grada, da sluzi za primer... Da nikom vise ne padne na pamet...

Na zalost posto je maloletnik ja mislim da mu je maks 1 godina u domu....
 
"Slučaj je preuzelo Odeljenje za maloletnike, gde će se detaljno ispitati sve okolnosti ovog događaja" - Daj boze samo da ne utvrde kako je psihicki nestabilan i kako je bas u tom trenutku imao neku amneziju i nicega se ne seca i ne dobije koji mesec u dusevnoj bolnici, i nikom nista...

Ovo zasluzuje vesanje u centru grada, da sluzi za primer... Da nikom vise ne padne na pamet...

ma kakvo vesanje u rudnik sa njim jedno 40 godina
 
"Slučaj je preuzelo Odeljenje za maloletnike, gde će se detaljno ispitati sve okolnosti ovog događaja" - Daj boze samo da ne utvrde kako je psihicki nestabilan i kako je bas u tom trenutku imao neku amneziju i nicega se ne seca i ne dobije koji mesec u dusevnoj bolnici, i nikom nista...

Ovo zasluzuje vesanje u centru grada, da sluzi za primer... Da nikom vise ne padne na pamet...

Aj da se u necemu i sa tobom slozim... :ok:
 
Sve uchesnike napada bih podvrgao brutalnoj javnoj likvidaciji uz prethodnu torturu.
Zatim bih streljao njihove roditelje. Komshije i rodjake bih stavio pod nadzor i izlagao bi ih nenajavljenim pretresima stanova i povremenim informativnim razgovorima u podrumu policije.Nastavnike i direktira shkole koju su pohadjali bih suspendovao.
:evil:
 
Nenad je inace jako bezobrazan,mucak od decka,budala,kreten...Drug mi je rekao sta su uradili on i njegovi drugovi.Ovo nije prvi prvi put da su maltretirali jadnu zenicu.Upadali su joj u kucu,rusili stvari,prestravljivali su je,pretili joj nozem...Uzas!!!Vec je dobio poziv za sudjenje,mada,vec znam kako ce se zavrsiti...
 
Nenad je inace jako bezobrazan,mucak od decka,budala,kreten...Drug mi je rekao sta su uradili on i njegovi drugovi.Ovo nije prvi prvi put da su maltretirali jadnu zenicu.Upadali su joj u kucu,rusili stvari,prestravljivali su je,pretili joj nozem...Uzas!!!Vec je dobio poziv za sudjenje,mada,vec znam kako ce se zavrsiti...

Treba neko to picq da izlomi od batina pa mu ne bi vishe palo na pamet nekog ni da pogleda! A njegovim roditeljima treba uzeti platu na godinu dana, to bi ih najvishe pogodilo.
Koji sve moroni u Srbiji radjaju i odgajaju decu!!!
 
Treba neko to picq da izlomi od batina pa mu ne bi vishe palo na pamet nekog ni da pogleda! A njegovim roditeljima treba uzeti platu na godinu dana, to bi ih najvishe pogodilo.
Koji sve moroni u Srbiji radjaju i odgajaju decu!!!

Ja ne znam kakav problem ima taj decko,ali roditelji su mu divni ljudi,a brat je totalna suprotnost od njega-vredan,dobar decko,pravi prijatelj,pomoci ce bilo kad i u bilo koje doba.Nisu svi tamo,u Sangaju,kao Nenad.Ima stvarno dobrih ljudi.
 
Nenad je inace jako bezobrazan,mucak od decka,budala,kreten...Drug mi je rekao sta su uradili on i njegovi drugovi.Ovo nije prvi prvi put da su maltretirali jadnu zenicu.Upadali su joj u kucu,rusili stvari,prestravljivali su je,pretili joj nozem...Uzas!!!Vec je dobio poziv za sudjenje,mada,vec znam kako ce se zavrsiti...

Zaboga, pa oni su je, znači, već duže vremena maltretirali??:eek:
Nemam reči. Nemoj misliti da nešto prigovaram ,ali onaj ko je znao za to mogao je nekako(anonimno) prijaviti to maltretiranje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top