Severina

Lane moje:
LJudi! Kao sto je nas mudri Bogoljub rekao: Fantasticno! Hocemo li da osnivamo ovde neke klubove obozavalaca :D



Posto si postavio/la, temu na drustvenim naukama, mozda ne bi bilo lose da si dao/la neki konkretniji predlog...
ovako ostaje mi da mislim da:

1. Ili nisi drustvena osoba, pa su ti Severinina umeca, naucna otkica... a da nije bila sama, govori nam priusustvo osobe suprotnog pola koja nam nedvosmisleno pokazuje da voli drustvo.(otuda valjda i tvoja logika, da nisi promasio oblast na ovom forumu :roll: )

2. Postoji mogucnost naravno, da je sve to za tebe jedna fantasticno lepa pojava, jel` te?... u domenu vise fikcije, nego nauke, pa bi da svoju radost, zbog takve spoznaje podelis sa drustvom...

...ako je do toga, onda preporucujem naziv kluba, kao mesta u kome bi uz krigle piva, clanovi istog, razradjivali do tancina svaku scenu, sada vec na daleko poznatog nam AVI-ja.
Hm da, predlazem ime: " Kokoska u klubu" (inace sjajna knjiga..)

3. A mozda si hteo/la da "od misa napravis slona", iz (naravno) samo sebi znanog razloga...

4. Da ne "raspaljujem" mastu sada, a bez toga da dobijem vise s tvoje strane, prizemljicu se idejom da ne iskljucujem i mogucnost da si ti Severina, koja je se obrela na forumu...:P

i tako...


" Ko istinu gudi, gudalom ga po prstima biju"- Vuk Karadzic
 

Back
Top