Romeo i Julija...

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
549
Treba mi pomoc, znaci treba mi sledeca stvar, romeo i julija, moj covek i ja imamo problem nismo procitali lektiru, ne znamo te opisanije i slicne stvari, treba nam neko ko se razume, ima 2 teme,

romeov karakter,

romeovo drustvo i njegov uticaj na njega,

znaci neke osnovne stvari o te 2 teme... ako vam nije problem
 
Treba mi pomoc, znaci treba mi sledeca stvar, romeo i julija, moj covek i ja imamo problem nismo procitali lektiru, ne znamo te opisanije i slicne stvari, treba nam neko ko se razume, ima 2 teme,

romeov karakter,

romeovo drustvo i njegov uticaj na njega,

znaci neke osnovne stvari o te 2 teme... ako vam nije problem

ovaj, za početak, Romeo je muško, a Julija žensko, uprkos zlobnim tračarenjima..tako da ti i tvoj čovek zaista imate problem:rotf:
 
:rotf:
Ovaj,da kazem nesto.
Mislim da je ovo treci put da neko postavlja to pitanje.
Verujem da postoji lepljiva tema za takva pitanja.

:rotf:

Ovaj, znači, Romeo, onaj, Julija, brate, vrh, ovo, ono, Šekspir..

Znači, šta mislite, da ovdje, ovaj, napravimo, znači, jedan, sastav, onaj, Romeo, ovaj, Julija, koji bi, znači, radnju imao, znači, u XXI vijeku, onaj, i u Beogradu..

znači, jelte, da počnemo, ovaj, bio tamo neki, je li, Romeo, stanovao na, čoveče, Banovom brdu..jedan dan, znači, ide tako on, kad ono, hebote, iz tramvaja iskoči Julija, p`jana k`o shupak, čoveče, i tako to..i onda..
 
Problem nam je.

Paz' molim te,ne može Romea i Juliju da pročita.. Šta bi tek bilo da je Božanstvena komedija lektira? :roll:


Божанствена комедија и ЈЕСТЕ лектира.Додуше, само ''Пакао'', али јесте.И зашто сви попујете свакоме ко затражи помоћ ? Ако не желите да помогнете, немојте.Али немојте се правити паметни наоколо.Дечко је затражио помоћ (зашта ови форуми и служе)
Схватам да је крајње јадно питати некога да му напише састав...или не моћи прочитати ''Ромеа и Јулију'' који имају стотинак страна, али ако неко жели да помогне, јавиће се.Било где да уђем, на било који форум ове врсте, када неко замоли да му се преприча неко дело, први коментар је:''препричај сам''...Доста мојих састава и тумачења је по оваквим форумима... и не правим толику драму око тога...:manikir:
 
Kritikuju pa kako i ne bi , cela knjiga se sastoji iz 127 stranica , sto znaci za jedno popdne se moze procitati.
U svakom slucaju da si malo bolje potrazila nasla bi na nekom sajtu vec prepricanu, ja nadjoh iz prve...Nije bitno gde ali ako se potrudis mozes naci.Eto dok si postavljala temu imala si vremena da je izguglas samo tako.
U svakom slucaju i opcija da se procita nije problematicna ko ima zelje i volje...

Eh da je u moje vreme bilo neta gde bi nam kraj bio ...:think:
 
Kritikuju pa kako i ne bi , cela knjiga se sastoji iz 127 stranica , sto znaci za jedno popdne se moze procitati.
U svakom slucaju da si malo bolje potrazila nasla bi na nekom sajtu vec prepricanu, ja nadjoh iz prve...Nije bitno gde ali ako se potrudis mozes naci.Eto dok si postavljala temu imala si vremena da je izguglas samo tako.
U svakom slucaju i opcija da se procita nije problematicna ko ima zelje i volje...

Eh da je u moje vreme bilo neta gde bi nam kraj bio ...:think:

:ok:

Poenta je da treba da pročita tu knjigu, a ne da dođe uz devizu ma sad ću ja to da skinem sa neta,ko je lud da čita..
Takođe,kao što je rekla nalence, mogao je da izgugla malo i našao bi odmah. ;)
 

Back
Top