Vesna Pešić u "Utisku nedelje"

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
--------------------------------------------------------------------------------

Verovatno ste gledali. Verovatno niste narocito iznenenadjeni. Pitam se sta ceka javni tuzilac? Zena je zrela (da je ovo neka drzava koja drzi do sebe) za zatvor. Sigurna sam da bi u svakoj normalnoj drzavi bila proglasena za nacionalnog neprijatelja...pa bi se u skladu sa tim i postupalo sa njom..Ovakvo pausalno lupetanje i klevetanje odavno niam cula. Ne bi je se postidele ni Kandicka ni Biserko...
Nazalost nema jos klipa na youtube...ali cim ga bude...dopunicu.
 
Nije Vesni Pesic prvi put da lupa ovakve bisere. Nisu joj ni strani ni vulgarizmi na javnoj sceni.
Skoro je izjavla da je zivot na selu cist idiotizam.
Mislim da je stvarno red da se povuce ako zeli i ono malo opozicionarskog ugleda sto ga je stekla 90-ih da sacuva. Slican prica je i s Vukom Draskovicem.
 
--------------------------------------------------------------------------------

Verovatno ste gledali. Verovatno niste narocito iznenenadjeni. Pitam se sta ceka javni tuzilac? Zena je zrela (da je ovo neka drzava koja drzi do sebe) za zatvor. Sigurna sam da bi u svakoj normalnoj drzavi bila proglasena za nacionalnog neprijatelja...pa bi se u skladu sa tim i postupalo sa njom..Ovakvo pausalno lupetanje i klevetanje odavno niam cula. Ne bi je se postidele ni Kandicka ni Biserko...
Nazalost nema jos klipa na youtube...ali cim ga bude...dopunicu.
i jel te zalkala ili nije ? :eek::sad2:
 
Nije Vesni Pesic prvi put da lupa ovakve bisere. Nisu joj ni strani ni vulgarizmi na javnoj sceni.
Skoro je izjavla da je zivot na selu cist idiotizam.
Mislim da je stvarno red da se povuce ako zeli i ono malo opozicionarskog ugleda sto ga je stekla 90-ih da sacuva. Slican prica je i s Vukom Draskovicem.

to bi bilo pametno, ali ona ne samo sto ne cuti, nego je na svakom kanalu i iskace iz frizidera takoreci..
ne znam ko je gura, tj. forsira...ali stvarno je preterala ..:thumbdown:
 
dobro zaklala ,zlostavljala , yebala ...anyway ,sta te je toliko pogodilo ?

wau...kakav "bogat" recnik..:eek:

toliko je lupetala da ne mogu da prepricam, izaci ce valjda na youtube....tako je ipak najbolje...

govorila je stvari koje nema pravo da govori...a pogotovo tako zamuckujuci i sa mnogo predpostavki...
to su ciste klevete...i da sam na mestu tih ljudi tuzila bi je bez daljnjeg.
 
pa daj reci shta je to rekla, pa da mi i ostali ocenimo da li su sve to klevete i lazi, ili ti preterujesh,,,
:confused:

pricala je riba kako su Srbi hteli da ociste celu Bosnu...kako rece "teritoriju", ali posto im, eto nije poslo za rukom, sklonili su se od sramote verovatno...i slicna sr**a.. Onaj Hrvat je ispao posteniji od nje i rekao da su Srbi na silu isterani iz Hrvatske...toliko


stvarno je dugo i mnogo zvakala...
ne mogu da verujem da niko nije gledao...
ybg...sad.
 

Back
Top