Zare traži dom

zare i maša

Početnik
Poruka
14
Ovo je Zare, pronasla sam ga kada je imao 2-3 nedelje u kartonskoj kutiji za cipele i kamenom odozgo. Prihvatila sam da ga negujem dok mu ne nadjem dom. Primio je vakcinu i revakcinu, ocistila sam ga od parazita. Volela bih da ga udomi neko ko ima kucu i dvoriste, jer mu je sada kada je postao momak od 6 meseci, potrebno vise prostora za igru. Privrzen je i dobar. Voli da se igra i mazi. Ne napada druge kuce, a ni mace. Molim vas da me kontaktirate, ukoliko znate nekoga ko bi ga voleo i brinuo se o njemu, kao sto sam ja do sada to cinila. Nazalost, zbog mojih obaveza, predugo je sam u toku dana, tako da je doslo vreme da se moj Zare i ja sada rastanemo. Zelela bih da ga prihvati neko ko ce moci da mu posveti vise vremena, a sigurna sam da ce Zare znati to da ceni.
Pozdrav
Marija
 

Prilozi

  • Zare21.jpg
    Zare21.jpg
    78,8 KB · Pregleda: 40
  • Zare13.jpg
    Zare13.jpg
    78,4 KB · Pregleda: 33
Ja imam psa koji identicno izgleda, cak imaju i iste ogrlice:)) Molim te javi da li se neko javlja, sta ima novo? Ja bih ga odmah uzela, ali imam 2 psa, jednog tog sto lici i jednu kkucku koja je prilicno agresivna pa se plasim kako bi odreagovala na njega:(
 
Ja imam psa koji identicno izgleda, cak imaju i iste ogrlice:)) Molim te javi da li se neko javlja, sta ima novo? Ja bih ga odmah uzela, ali imam 2 psa, jednog tog sto lici i jednu kkucku koja je prilicno agresivna pa se plasim kako bi odreagovala na njega:(

A koliko je stara tvoja kuca, ako si je našla možda su iz istog lgla. Zare ima sada oko sedam meseci i pronađen je na Miljakovcu. Po rečima devojke koja ga je našla, bilo je još njih par, ali su nestali, ostao je samo Zare....ali na žalost niko se ne javlja :sad2:
 
i ja mislim isto :sad2::sad2::sad2::sad2:

:sad2: ne bih ni ja, ali moram. Ja sam ga od Belle i uzela samo privremeno dok mala ne ojača da bih ga udomila. Onda se jedna devojka ponudila da bi ga uzla, ali kada završi renoviranje stana i to se oteglo, da bi na kraju prestala da se javlja...a Zare i ja smo se vezali jedno za drugo. Međutim, ja živim sama i do uveče sam na poslu, on je po ceo dan sam, to je veliko mučenje za njega......
 
Nije sigurno posto moj pas ima 14,5 godina:))
Njjegovu su familiju ako je i bilo, verovatno odavno pobili:(
Ali toliko lice, naci cu lepu sliku sa istom ogrlicom kao zaretova pa ces videti. Da mi drugi pas nije tako agresivan (trovana, maltretirana pa se jako vezala za nas i vrlo je posesivna) ja bih ga sigurno uzela jer je predivan:)))))
 
moji psi su samo po 8,9 sati.ali ja uvek prvo obezbedim drugaricu il nekog da ih izvede na kratko.p aim platim,castim i sl.
tako je i u celom svetu..svi rade od 9-5..dok dodju kuci..***..mora neko da proseta kuce..
 
Zare:zaljubljena: Puno mi je srce kad ga vidim kako je lep i veliki:) A kad sam ga nasla nigde ga nije bilo, nisam verovala da ce preziveti... Ali zahvaljujuci mnogima sa foruma i njihovim savetima, kao i i Masi, eto ga, u punoj velicini i snazi:super:

Ja sam ga ponovo ponudila svima koje znam, pokazala slike, svi se oduseve kako je lep, ali...:roll: Nadam se da ce se naci neko za njega (ja cu ga i dalje nuditi), mada potajno se nadam da cete ostati zajedno, verujem da bi i on to zeleo:)

Napisi nam nesto vise o njemu, kakav je, sta voli, sta ne voli...:)
 
Hvala svima što brinete. Zare je divan i činjenica je da je mnogo vezan za mene kao i ja za njega. Da imam uslove sigurno je da ga nikada ne bih dala. Ovako, mislim da bi se vremenom prilagodio i zavoleo novog gazdu. Voli ljude i nakon 5 minuta od upoznavanja vec je tu da im se mazi. Molim vas jos jednom ako znate nekog ko bi ga prihvatio da mi javite. Lepo bi bilo da je to neko ko ima strpljenja, jer Zareta su napali kucici dok je bio štene i od tada je uvek na oprezu i prilično plašljiv. Verujem da će to proći onog momenta kada bude bio svestan da je i on jači od nekoga ;). Još jednom, hvala svima
 
Ja želim da udomim Zareta. Živim u kući sa dvorištem u Pančevu i imam dve mace. Da li bi to moglo da predstavlja problem? Šta misliš? Kako se slaže sa decom pošto imam i dvoje dece (školarci)?
 

Back
Top