Зашто власт ћути ?

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Зар се ништа не дешава на "жутој линији" ? Питам оне ДЕСПОТЕ, МИШЕВЕ, КУЧКЕ што се крију по мишјим рупама, ЗАШТО ЋУТИТЕ ??? Докле ћете да правите да се ништа не дешава у Србији ? Одвојили сте се од народа, живите у свом свету. ЛИЦЕМЕРИ ЈЕДНИ. Народ нам убијају на КиМ, ћутите као лопуже. Прогоне Србе, ћутите као заливени. Народ вам по фабрикама умире, сече прсте правите се да је све ОК, да ће све то бити ОК. Пљачкате градове концертима, уништавате градове, села, лопови једни. Правите се као да се ништа не дешава. Пустили сте на телевизијама изјаве шиптара о градњи кућа, а не српске патње и прогона са свете србске земље.

ДОСТА ВИШЕ! ИЗДАЛИ СТЕ СВЕ СРБЕ! ДОСТА ЖУТИХ ЛИНИЈА!
ДОЛЕ ДИКТАТУРА! ЖИВЕЛА СЛОБОДА! ЖИВЕО НАРОД И ПРАВДА! ЖИВЕЛА ПОБЕДА!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

СПАС СРБИЈИ!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Зар се ништа не дешава на "жутој линији" ? Питам оне ДЕСПОТЕ, МИШЕВЕ, КУЧКЕ што се крију по мишјим рупама, ЗАШТО ЋУТИТЕ ??? Докле ћете да правите да се ништа не дешава у Србији ? Одвојили сте се од народа, живите у свом свету. ЛИЦЕМЕРИ ЈЕДНИ. Народ нам убијају на КиМ, ћутите као лопуже. Прогоне Србе, ћутите као заливени. Народ вам по фабрикама умире, сече прсте правите се да је све ОК, да ће све то бити ОК. Пљачкате градове концертима, уништавате градове, села, лопови једни. Правите се као да се ништа не дешава. Пустили сте на телевизијама изјаве шиптара о градњи кућа, а не српске патње и прогона са свете србске земље.

ДОСТА ВИШЕ! ИЗДАЛИ СТЕ СВЕ СРБЕ! ДОСТА ЖУТИХ ЛИНИЈА!
ДОЛЕ ДИКТАТУРА! ЖИВЕЛА СЛОБОДА! ЖИВЕО НАРОД И ПРАВДА! ЖИВЕЛА ПОБЕДА!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

СПАС СРБИЈИ!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

Zaboravila si ono Vaše staro komunjarsko na kraju :
Smrt fašizmu - sloboda narodu !
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Zaboravila si ono Vaše staro komunjarsko na kraju :
Smrt fašizmu - sloboda narodu !
:hahaha::hahaha::hahaha:

Хвала Богу преживели смо тај црни комунизам. Никад нисам била комуњара, нити ћу бити, али ћу се увек борити за слободу, истину и правду. А ти што подмећеш лажи и неистине је показатељ твоје духовне немоћи и ти си што би Андрић рекао "хумориста уз длаку" који покушава да буде духовит, али си у ствари јако примитиван и арогантан.
 
Zaboravila si ono Vaše staro komunjarsko na kraju :
Smrt fašizmu - sloboda narodu !
:hahaha::hahaha::hahaha:

А ти, пошто сматраш да је парола "смрт фашизму слобода народу" стриктно "комуњарска" а ти се овим постом декларишеш као антикомуниста , значи ли то да си фашиста?
 
Poslednja izmena:
Ne nerviraj se taj narod je tako odabrao i to je i zasluzio.

није народ тако заслужио, народ је само преварен! Медијски мрак влада у Србији, протерују "тихо" Србе, а жута телевизија и оне кучке са у92 ћуте и снимају шиптаре како се жале....срам их било....доћи ће и њима ДАН Д.
 
А ти, пошто сматраш да је парола "смрт фашизму слобода народу" стриктно "комуњарска" а ти се овим постом декларишеш као антикомуниста , значи ли то да си фашиста?
Radikalima je kombinatorika uvek bila velika nepoznanica.
Uostalom, moje skromno mišljenje je, da između komunizma i fašizma ima mnogo više sličnosti - nego razlike.:rtfm:
 
Radikalima je kombinatorika uvek bila velika nepoznanica.
Uostalom, moje skromno mišljenje je, da između komunizma i fašizma ima mnogo više sličnosti - nego razlike.:rtfm:


Ја не знам шта ти комбинујеш овде (изгледа фашизам и комунизам), само знам да ми ниси одговорио на питање.
 
А ти, пошто сматраш да је парола "смрт фашизму слобода народу" стриктно "комуњарска" а ти се овим постом декларишеш као антикомуниста , значи ли то да си фашиста?

То само попказује да не може да мисли својом главом, већ је под нечијим утицајем. А верујем и да не живи у Србији.
 
Зар се ништа не дешава на "жутој линији" ? Питам оне ДЕСПОТЕ, МИШЕВЕ, КУЧКЕ што се крију по мишјим рупама, ЗАШТО ЋУТИТЕ ??? Докле ћете да правите да се ништа не дешава у Србији ? Одвојили сте се од народа, живите у свом свету. ЛИЦЕМЕРИ ЈЕДНИ. Народ нам убијају на КиМ, ћутите као лопуже. Прогоне Србе, ћутите као заливени. Народ вам по фабрикама умире, сече прсте правите се да је све ОК, да ће све то бити ОК. Пљачкате градове концертима, уништавате градове, села, лопови једни. Правите се као да се ништа не дешава. Пустили сте на телевизијама изјаве шиптара о градњи кућа, а не српске патње и прогона са свете србске земље.

ДОСТА ВИШЕ! ИЗДАЛИ СТЕ СВЕ СРБЕ! ДОСТА ЖУТИХ ЛИНИЈА!
ДОЛЕ ДИКТАТУРА! ЖИВЕЛА СЛОБОДА! ЖИВЕО НАРОД И ПРАВДА! ЖИВЕЛА ПОБЕДА!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

СПАС СРБИЈИ!!! ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

ПОПИСУЈЕМ СВАКУ РЕЧ!
 

Back
Top