Loto utorkom a sad i petkom

Stetak Mirko

Obećava
Poruka
85
Ukoliko ste se kockali sa drzavom i igrali loto utorkom sad treba da znate da drzavi nije dosta para koje ste im davali jednom nedeljno.Sad se se drzava dosetila da se budzet moze brze puniti ako se porez za budale placa nedeljno dva puta.
Pozivam save igrace na bojkot i da im se ne uplacuje ni ono jedno kolo koje je bilo jednom nedeljno.
 
Igre na srecu se u narodu zovu porez za budale ako niste znali.Dakle nisam ja nazvao nikog budalama
izvinte molim vas to je narod izmislio verovatno sam za sebe.
Kapetan je u pravu vecina igraca pravi mislim igraju stalne brojeve i znaju ih na pamet.
I zamisli sad neko kaze ja necu da igram petkom samo utorkom,a brojevi se izvuku bas u petak i taj
doticni je spreman za metak.
Tog se naravno dosetio neko ko je blizak vladi ,ako ne i neko iz vlade i evo para za budzet.
Kad je narod siromasan poznato je da je sve vise sklon kockanju jel tu vidi jedinu nadu za dobitak
i tako ostaje i bez ono malo sto je imao.
Onda nemojte bojkotovat dobit ce te sigurno.......
 
@stetak mirko

Podrzavam sve sto si rekao, a nikako mi ne ide u glavu da toliki broj ljudi igra Loto i da je navuceno na takvu budalastinu. Da li iko uzme da izracuna i vidi koliko je kombinacija moguce izvuci ili samo vide velike brojke i svi ubedjeni da ce dobiti. I naravno, sto vise drzava propada, to je lutrija razvijenija.
Nista bolje nisu ni kladionice kojih ima na svakom koraku i koji su jos veca glupost od Lotoa
 
@stetak mirko

Podrzavam sve sto si rekao, a nikako mi ne ide u glavu da toliki broj ljudi igra Loto i da je navuceno na takvu budalastinu. Da li iko uzme da izracuna i vidi koliko je kombinacija moguce izvuci ili samo vide velike brojke i svi ubedjeni da ce dobiti. I naravno, sto vise drzava propada, to je lutrija razvijenija.
Nista bolje nisu ni kladionice kojih ima na svakom koraku i koji su jos veca glupost od Lotoa

Sve je to tacno. I ja isto to mislim. Samo sam protiv toga da se neko naziva budalama. Ja sam protiv pinka, granda, pljujem po tome, pa moja majka opet gleda. Tako je isto i za loto. Ljudi su ziveli u rugacijem vremenu, drustvu, pa nee rade sve ono sto bi trebalo. Nisu zato budale, vec napaceni. A i niko nece propasti za 40 din ;)
 
Sve je to tacno. I ja isto to mislim. Samo sam protiv toga da se neko naziva budalama. Ja sam protiv pinka, granda, pljujem po tome, pa moja majka opet gleda. Tako je isto i za loto. Ljudi su ziveli u rugacijem vremenu, drustvu, pa nee rade sve ono sto bi trebalo. Nisu zato budale, vec napaceni. A i niko nece propasti za 40 din ;)

Dobro, jeste malo preterano nazivati tolike ljude budalama, prigodnije je nekako reci da su prilicno naivni ako ocekuju nesto od bilo koje igre na srecu.
A i ja sam protiv Pinka, Granda i sl... pa sam radim u Svet Plus televiziji :dash: , al' dok me redovno placaju, ne bunim se.
 
Loto je mala zabava, kao i sve druge lutrije. Kao kada kupiš čokoladicu ili koka kolu, a otprilike isto i košta. Možda nešto dobiju, možda ne, ali nazivati neke ljude budalama zato što potroše svojih ~100 din na nešto što ih (bareem malo) ispunjava je po meni glupo. Sada, ne sviđa mi se ideja o lotu dvaput nedeljno, ustvari, baš me briga, ako ga uplatim katkad jedino mogu da se zbunim kada je izvlačenje. Mada, to već može da bude problem.
 
sve na svetu tezi da se izjednaci.na jednoj strani sve veca beda na drugoj strani sjaj ,sljokice ,svetla...Sto je veca kriza bolje uspevaju igre na srecu ,glupi kvizovi tipa "koja zivotinja ima surlu od 4slova?"- pozovite odmah! ja se ne kockam nikad , ne dobijam i ne gubim.
 

Back
Top