Ekstremisticke organizacije u Srbiji

Pre neki dan smo pomenuli vezu izmedju nedostataka inteligencije i smisla za humor.
:hahaha::hahaha::hahaha:
Da ne ponavljam, opet ces kukati i tuzakati moderatorima.

Bolje opet nesto prepisi sa drugih sajtova pa kazi da je to tvoje delo. Neko ce ti mozda i poverovati.;)

Ма опште је познато да Невен не може ни простопроширену реченицу да састави, а камоли нешто да напише што има смисла. Нису га учили у школи.
 
Pa ja nisam sudija ali sam sigurna da će barem neke od ovih uskoro ukinuti, pošto neki postupci već postoje ;)

Нема шансе ... Прво, Национални строј званично више и не постоји, колико сам упућен. Образ неће бити забрањен, јер нема основа. СРС сигурно неће забранити. Што се покрета 64 жупаније тиче, није у надлежности српског суда. Шта је остало? ЛДП? Нема шансе. Финансира их запад и ЦИА.
 
Нема шансе ... Прво, Национални строј званично више и не постоји, колико сам упућен. Образ неће бити забрањен, јер нема основа. СРС сигурно неће забранити. Што се покрета 64 жупаније тиче, није у надлежности српског суда. Шта је остало? ЛДП? Нема шансе. Финансира их запад и ЦИА.

Cia snajka cia...nemoj toliko da gledaš Balkanski špijun, jeste super film, ali nisi shvatio šta je Duško hteo da kaže...:mrgreen:
 
Нема шансе ... Прво, Национални строј званично више и не постоји, колико сам упућен. Образ неће бити забрањен, јер нема основа. СРС сигурно неће забранити. Што се покрета 64 жупаније тиче, није у надлежности српског суда. Шта је остало? ЛДП? Нема шансе. Финансира их запад и ЦИА.

Obraz će zabraniti 100%. Ne znam na osnovu čega ali mogu da se kladim da će naći nešto. Nije da navijam (svejedno mi je skroz) ali mislim da će ih ova vlast rasformirati jer se mnogo k*rče (a čujem da im je stalo na žulj i neko Udruženje Naši, mada ne znam ko su).
LDP će se uništiti sam. Može da ih finansira ko god želi ali takva politika nema budućnost.
Mene brine Nataša Kandić, to đubre je neuništivo :evil:
 
Нема шансе ... Прво, Национални строј званично више и не постоји, колико сам упућен. Образ неће бити забрањен, јер нема основа. СРС сигурно неће забранити. Што се покрета 64 жупаније тиче, није у надлежности српског суда. Шта је остало? ЛДП? Нема шансе. Финансира их запад и ЦИА.
Mozda gresis, LDP ne finansira (kompletno) CIA vec i kriminalci. U ostalom sta jedan politicar ima da trazi u kuci (Silerova) okorelih kriminalaca kao rado vidjen gost? A kasnije ti kriminalci ubise naseg premijera...veoma cudno, jos ako se tome doda hedonisticki (preskupi) nacin zivota tog politicara do dana danasnjeg (rashodi drasticno prevazilaze prihode) i izjave o njegovoj sprezi sa kriminalom od strane zasticenog svedoka kome se do sada verovalo na rec situacija postaje sve sumnjivija.
a beskicmena drzava cuti i okrece glavu od tog problema ali su zato klinca koji je lidera LDP-a nazvao lopvom skleptali i strpali u iztrazni na mesec dana a kako stvari stoje dobice i celu godinu. Dakle ako pomazes kriminalcima, ako se finansiras na "mutan" nacin, ako nikome ne polazes racune za svoje delovanje nece ti biti nista, uzivaces u luksuzu a ako lopovu viknes "LOPOVE" robijaces.
 
Obraz će zabraniti 100%. Ne znam na osnovu čega ali mogu da se kladim da će naći nešto. Nije da navijam (svejedno mi je skroz) ali mislim da će ih ova vlast rasformirati jer se mnogo k*rče (a čujem da im je stalo na žulj i neko Udruženje Naši, mada ne znam ko su).
LDP će se uništiti sam. Može da ih finansira ko god želi ali takva politika nema budućnost.
Mene brine Nataša Kandić, to đubre je neuništivo :evil:

Што се Образа тиче, чак и ако их забране, престаће да постоје само формално, што не значи да неће деловати под истом заставом и називом.
 
Mozda gresis, LDP ne finansira (kompletno) CIA vec i kriminalci. U ostalom sta jedan politicar ima da trazi u kuci (Silerova) okorelih kriminalaca kao rado vidjen gost? A kasnije ti kriminalci ubise naseg premijera...veoma cudno, jos ako se tome doda hedonisticki (preskupi) nacin zivota tog politicara do dana danasnjeg (rashodi drasticno prevazilaze prihode) i izjave o njegovoj sprezi sa kriminalom od strane zasticenog svedoka kome se do sada verovalo na rec situacija postaje sve sumnjivija.
a beskicmena drzava cuti i okrece glavu od tog problema ali su zato klinca koji je lidera LDP-a nazvao lopvom skleptali i strpali u iztrazni na mesec dana a kako stvari stoje dobice i celu godinu. Dakle ako pomazes kriminalcima, ako se finansiras na "mutan" nacin, ako nikome ne polazes racune za svoje delovanje nece ti biti nista, uzivaces u luksuzu a ako lopovu viknes "LOPOVE" robijaces.

Ovim si sve rekao. Meni niko neće izbaciti iz glave ideju da su Čeda i Đinđić gurali nos gde im nije mesto (u Šilerovu), s tim što se Čeda malo zaigrao i umislio da je mnogo opasan. I mislim da je njegovo optuživanje Koštunice za smrt Đinđića samo bacanje prašine narodu u oči kako bi sebe oprao jer je možda on tu imao udela. Zoran Đinđić je, ako ništa drugo, bio sposoban čovek a Čeda je vrlo verovatno hteo da bude kalif umesto kalifa, samo se malo preračunao. Nije slučajno to što Zoranova udovica ignoriše LDP mada se oni predstavljaju kao nastavljači politike Zorana Đinđića i što čak ni DS, sa kojima su programski bliski, ne pravi koaliciju sa njima ni u ludilu.
Znam da sam otišla u offtopic ali tako mi se namestilo :mrgreen:
 
Што се Образа тиче, чак и ако их забране, престаће да постоје само формално, што не значи да неће деловати под истом заставом и називом.

Nisam ni mislila da će odmah odustati ali ako im se zabrani javni nastup i ugasi sajt svakako im ne bi bilo dobro da prelaze preko te zabrane. Ali videćemo, nije to nešto što će se rešiti za tri dana ;)
 

Back
Top