Robin Hobb

Ergo Proxy

Početnik
Poruka
12
Jel neko cuo za nju? :)
na zalost je laguna uzela da prevodi neka njena dela i napravila pravu katastrofu od odlichnog serijala :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
interesuje me vasa misljenja o Farseer trilogiji
i cisto da vas pitam dal mozda znate jel moze da se nadje kojim slucajem ove knjige na engleskom u papiru kod nas?
 
Pročitala sam prva dva dela- assasin's apprentice i royal assassin... Na laguninom sajtu je u najavi da ce da prevedu i treci deo. Ne znam da l' ima na papiru ali na netu ima sigurno...
Meni se knjiga bas dopala. Jos nisam nasla vremena da pocnem treci deo, ali cu uskoro...
 
Poslednja izmena:
Da, kraj je tužan, ali to je po meni bio jedan logičan završetak sobzirom kakav tempo je knjiga imala. Oduševili su me zmajevi. Ni malo plemenita stvorenja. Za njih se može reći da su tamna strana čovekove ličnosti. I svi ti ratovi i užasi, koliko su bespotrebni.
 
Trilogija 'Farseer' se preplice sa trilogijom 'Liveship traders' a nastavak na te dve je poslednja trilogija u nizu 'The Tawny Man'

Ja sam uspevao da pronadjem paperback izdanja na engleskom u 'Mamutu' i 'Platou' tako da pogledajte tamo.

Druga mogucnost je direktno narucivanje preko interneta sto bi na trilogiju izaslo isto koliko i da se kupi u knjizari kod nas a mozda cak i jeftinije...
 

Back
Top