Kad se raznezite?

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
Hm, mozda cudno pitanje, ali kada se raznezite. Evo ja sma danas prvi put cuo Susan Boyle i bilo mi je uzasno krivo sto su joj se onako sprdali i sve, ali kada je pocela da peva...bilo je nekako carobno...to me nekako bash rastuzilo, jer shvatite kako je svet dosta povrdhan i sudi samo po izgledu. Kasnije kada sma malo dublje razmisljao, kakv je to uopshte svet. Kada smo postali ovakvi...Sta vi mislite? :)
 
pa bas da se raznežim reeeetko, nekad na mah kad vidim, kako bih rekao, nešto to mi deluje kao baš onako čist i iskren odnos dvoje ljudi, nebitno roditelj-dete, baba-deda, baba-unuk, momak-devojka (to tek retko) ili uopšte kad vidiš da je nečija emocija onako sirova, od srca, bez trunke uvijanja i foliranja... mada rekoh retko me to spopada, pa shodno tome i ne znam neki konkretan primer da navedem
 
Raznežim se kad se napijem.
Uf, ja ne znam koga na koga ne bih skočila onda, samo mi se grli i mazi. :)
A kad sam trezna, well, raznežim se uveče... ako se osećam usamljeno, ako pada kiša ili tako nešto.
 
Raznežim se kad se napijem.
Uf, ja ne znam koga na koga ne bih skočila onda, samo mi se grli i mazi. :)
A kad sam trezna, well, raznežim se uveče... ako se osećam usamljeno, ako pada kiša ili tako nešto.

isto, isto ;)
alkohol napravi strašno pitomu osobu od mene... :D
...ovako sam kao divljak ;( neko me pipne ja samo što ga ne izgrebem ;( (mada i to zavisi ko...)
a i poslednji red... vrlo slično :)
mada nije sad ono kao da se raznežim da mi se istopi "duša" već onako... :)
 
Кад неко уме самном... Пиво може само даме орасположи, али и под дејством пива не могу да се разнежим ако неко неуме самном... Е сад, што мало ко зна како треба самном...
 
Raznežim se kad sretnem nekog dragog koga dugo, dugo nisam videla. Nakon par projekata, seminara, kurseva i svega i svačega, što sam prošla, imam mnogo dragih ljudi raštrkanih svuda po Srbiji, a kada ih vidim... :heart:
 
Mene sve razneži :lol: bebe,deca,stari ljudi,filmovi,knjige,kad neko složi tužnu facu....moja uzrečica je awwwwwww :mrgreen:
i razneže me debeli ljudi,kad vidim nekog da ima velike obraze ili podvaljak,prosto dobijem želju da ga štipnem XD
 
isto, isto ;)
alkohol napravi strašno pitomu osobu od mene... :D
...ovako sam kao divljak ;( neko me pipne ja samo što ga ne izgrebem ;( (mada i to zavisi ko...)
a i poslednji red... vrlo slično :)
mada nije sad ono kao da se raznežim da mi se istopi "duša" već onako... :)

To mi je poznato nažalost.
Ne volim dodire, na bilo kakav način, kad neko pokuša nešto, jedan pogled i "ne pipaj me" je dovoljno da se sklone.
 
Dosta stvari me razneži. (:


Kada zagrlim mamu, tatu. Pa i sestru, ali to retko. :/
Raznežim se kad sam umorna pa se zavalim u zgrlj dragom.
Ili što Jeca reče, kada vidim bake i deke kako se drže za rukice i šetaju, mice micaste.
Ili kada je nešto puffnasto. Pufnaste stvari me razneže.

A alkohol nikako. Od toga se samo smejem, pa posle i plačem. :/
 

Back
Top