Biblioteka :D

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Nadam se da nece zatoviriti modusi temu jerbo nisam znao gde da je otvorim a treba mi odgovor na pitanje...
Da li na nekom faxu(konkretno meni PMF)moze da se postane clan ,,njihove,, biblioteke bez obzira sto nisi njihov ucenik..Konkretno ja sam srednjoskolac ali mi trebaju neke njihove knjige!Isao u gradksku biblioteku oni imaju jako malo strucnih knjiga koje meni trebaju a i ne daju da se iznose vec samo sme tamo da se citaju!Pa ako neko zna nesto o ovome neka mi kaze...Hvala
 
ne znam da li je dozvoljeno iznošenje. pitaj nekog studenta ako poznaješ da pozajmi umesto tebe ili da te uputi na neke skripte i eventualno fotokopirnice gde se mogu nabaviti .
neke stvari možeš naći na netu. ;)
 
ne znam da li je dozvoljeno iznošenje. pitaj nekog studenta ako poznaješ da pozajmi umesto tebe ili da te uputi na neke skripte i eventualno fotokopirnice gde se mogu nabaviti .
neke stvari možeš naći na netu. ;)

Gde na netu...
Fotokopirnica mi se ne isplati to mi rekli u gradksoj isto da moe ali ja nemam pare da dajem za stampanje kjige od po hiljada stranica....
 
ima dosta literature na engleskom. nadam se da ti nije problem. probaj na pretraživačima scirus ili scholar da ukucaš ono što te zanima. tamo su sve naučni radovi, pa ti mogu biti od koristi ako te zanima neko konkretno istraživanje i sl.
ako te interesuje hemija, probaj sajt, mislim da se zove svet hemije, nije loš za srednjoškolce :)
 
ima dosta literature na engleskom. nadam se da ti nije problem. probaj na pretraživačima scirus ili scholar da ukucaš ono što te zanima. tamo su sve naučni radovi, pa ti mogu biti od koristi ako te zanima neko konkretno istraživanje i sl.
ako te interesuje hemija, probaj sajt, mislim da se zove svet hemije, nije loš za srednjoškolce :)

Za stranu lterutur znam i imajm je...Ali ocu i srpsku:D
Svet hemije me smara u poslednje vremene...Nema nigde nikog....:manikir:
 
Te knjige stoje u kompu radi zauzimanja hard diska:mrgreen:
Salim se..Neka jesam prelistao i deluju mi ono, ok...Imam puno iz organske hemije sa neta ali nista od toga ne smem da pocinjem jos....A neoganske imam jako malo...Ma sad cu da pitam onamilevu ona zna sigurno...On je doktor hemije na ,,nasem,, niskom pmf-u!;)
 

Back
Top