danteovi krugovi

samo da ne igram 4+... ako se oni zaglave na trecoj bazi... he hehe... mada bi fakana garant rek'o da je namestena utakmica... takodje, mislim da dante izvlaci ego coveka do maksimalnih granica.... zaboravio sam... da vam kaze vas rikan jednu stvar... za ligu sampiona ce biti zeznuto... nista se tu ne zna, ma koliko to izgledalo kao sigurica... a pre sarme - meso uvek... i krompirici...
 
e sad pitanje od kljucne vaznosti...a sta kada se zaglavite u ljis krugovima flerta...recimo zaglavite se na trecoj bazi i kako dalje...treba doci do sarme i to
:lol:

Zaglavim? Mozes li malo da objasnis kako to ( ja sam bas neiskusna sa takvim nacinom flertovanja) izgleda mislim da prepoznam takvu bazu ako se u njoj nadjem:lol:
A ja cu za uzvrat da podelim to iskustvo ako ga imam;)
 
samo da ne igram 4+... ako se oni zaglave na trecoj bazi... he hehe... mada bi fakana garant rek'o da je namestena utakmica... takodje, mislim da dante izvlaci ego coveka do maksimalnih granica.... zaboravio sam... da vam kaze vas rikan jednu stvar... za ligu sampiona ce biti zeznuto... nista se tu ne zna, ma koliko to izgledalo kao sigurica... a pre sarme - meso uvek... i krompirici...

bilo je neprocenjivih visina :P
 
jao bre...sad vi tako flertujete i sta sad?
a moz i da bude prirucnik kako se udati za forumasa
:lol:

E pa ako je s namerom da se udam onda nema zaglavljivanja :brus:
Ne posustajem dok ga ne odvedem pred oltar ;)
A za svaki slucaj da ne dodje do zastoja ili zaglavljenja onda nista pre braka ,glumim naivnu i nevinu, ma sve sto zeli da cuje:ok: i sve glatko ide dok me ne ozeni a posle neka se zaglavi u meni ;)
 
ih, kako se udati za Forumaša
ja mogu da ti kažem kako sam smuvala svoga muža
prvo, uhvatila sam Trenutak u nepostojećem Vremenskom Procepu da ga upoznam
bila kreativna i originalnija nego ikada do tada
on mi rekao: pući ćeš kad tad
ja mu posle mesec dana rekla: volim te
i dalje mislim tako ..
ostalo je sve vizualizacija
 
:aha:
moras malo neke trikove ovo ono..procedure

E sad pa da mi ga druga mazne ako smo zainteresovane za istog.
Mislim da bi kod vecine forumasa prosli ovi trikovi i fore jer sam primetila da ima je san da ozene taku:lol:
A sad konkretno ako hoses to ne mog da ti kazem jer ako navedem neki primer moze se to poistovetiti kao da se doticnom javno udvaram :confused:

Ali da se vratim na temu koju si postavila znaci da se muvam i da se bas toliko zagrejem da hocu neku semu sa nekim od njih doslo bi verovatno da zastoja u daljini. Jer koliko sam skontala vecina forumasa mi je relacijski daleka:ok:
 

Back
Top