Predlozi: Kako da povratimo Kosovo

Voleo bi da chujem vashe predloge. Ja svoj ne smem navesti jer cu biti banovan zbog pozivanja na krshenje suvereniteta Srbije.

Povecanjem nataliteta, finansijskom pomoci nashima dole, i naravno, svim mogucim diplomatskim metodama... Nego, kazesh da bi te banovali zbog krshenja suvereniteta nashe zemlje... Je*esh ban... Reci svoje mishljenje, bash da chujemo... Ako ce zbog mishljenja da te banuju... Je*esh i njih. :ok:
 
Pitanje je kako da povratimo Kosovo, a tvoje resenje krsi suverenitet Srbije... :dontunderstand:

Ma to ti je samo njemu svojstven biser.

Inace kakvo crno krsenje suvereniteta neko pominje, kad Srbija tamo nema nikakav suverenitet, osim ogranicen i to samo u srpskim sredinama. No i to ce kosovske vlasti u kombinaciji sa Euleksom da srede i instaliraju svoje institucije na celoj teritoriji. Podrsku za to im je dala i sadasnja srpska vlast.
Bez priznavanja Kosova nema Eu, to je i vrapcima na grani jasno.
 
2vbarup.gif
 
Ma to ti je samo njemu svojstven biser.

Inace kakvo crno krsenje suvereniteta neko pominje, kad Srbija tamo nema nikakav suverenitet, osim ogranicen i to samo u srpskim sredinama. No i to ce kosovske vlasti u kombinaciji sa Euleksom da srede i instaliraju svoje institucije na celoj teritoriji. Podrsku za to im je dala i sadasnja srpska vlast.
Bez priznavanja Kosova nema Eu, to je i vrapcima na grani jasno.

Ne mogu da verujem da si toliko glup da ne mozhesh shvatiti ni ova moja plitkoumna razmishljanja. Dobijemo Kosovo natrag, a zauzvrat Srbija gubi suverenitet na CELOJ svojoj teritoriji. Znam da nije dobro reshenje, ali to je jedini nachin da vratimo Kosovo.
 
Oce li neko zabraniti ovom magarcu da otvara dnevno 10 tema neprekidno ponavljajuci iste glupost koje us prezvakane trista puta.

Tema: Neko veruje da se za pravdu treba boriti, drugi misle da je beskorisno odreci se materijalnog zarad moralnog blagostanja. Ove dve grupe su nespojive, a prva na svu srecu dominira.
 
Nije Rusija, a ne smem da kazhem koja je, bicu banovan.

I sta sada da mislimo o tebi... Stidis se svog misljenja...

Sada imam vise postovanja prema onom slovencu od juce sto nam je svima govorio sve najgore, nego prema tebi... On bar ima svoje misljenje, ma koliko ono grdno bilo...

I ban je za ljude... Ako se toga plasis, onda dzabe da razgovaramo... Ja da bacam pasulj na svaki tvoj odgovor, nemam nameru...
 
I sta sada da mislimo o tebi... Stidis se svog misljenja...

Sada imam vise postovanja prema onom slovencu od juce sto nam je svima govorio sve najgore, nego prema tebi... On bar ima svoje misljenje, ma koliko ono grdno bilo...

I ban je za ljude... Ako se toga plasis, onda dzabe da razgovaramo... Ja da bacam pasulj na svaki tvoj odgovor, nemam nameru...

Necesh me isprovocirati da popijem ban, znam da bi me prijavio odmah chim bi napisao, to pokazuje kolika si gnjida od choveka.
 
Voleo bi da chujem vashe predloge. Ja svoj ne smem navesti jer cu biti banovan zbog pozivanja na krshenje suvereniteta Srbije.

Nemash chega da se plashish, pa i sam referendum o Ustavu Srbije nije ukljuchivao gradjane Srbije sa KIMa

29. oktobar 2006 --U Srbiji je održan referendum o novom ustavu u kojem se Kosovo proglašava delom Srbije. Na referendum se odazvalo 53,5 posto građana, a za ustav izjasnilo 51,6 posto od ukupnog broja birača, navodi Centar za slobodne izbore i demokratiju pozivajući se na preliminarne rezultate.

Da sve je to lepo, ali da su u birachko telo ukljucheni i kosovski Albanci -shto je naravno logichno, ustav ne bi uspeo, tj protiv ustava bi glasalo vishe od 50 odsto gradjana!

Stoga ovakav ustav je samo obichan papir, nametnut od strane srpskih vlasti,
tu nije bilo ni d od demokratskog izjashnjavanja...
 
Necesh me isprovocirati da popijem ban, znam da bi me prijavio odmah chim bi napisao, to pokazuje kolika si gnjida od choveka.

Za ono sto napises na temi, ne bih te nikad prijavio kao sto nisam ni druge, koji su me psovali, ranili goovnima, govorili da sam glup, idiot i jos mnogo drugih stvari...To pokazuje vasu kulturu i meni je drago da budete na temi... Sto vas ljudi vise gledaju vise im se gadite... U suprotnom bih morao da dokazujem kakvi ste...

A to sto se stidis svog misljenja, pokazuje ko je gnjida...
 
Nemash chega da se plashish, pa i sam referendum o Ustavu Srbije nije ukljuchivao gradjane Srbije sa KIMa

29. oktobar 2006 --U Srbiji je održan referendum o novom ustavu u kojem se Kosovo proglašava delom Srbije. Na referendum se odazvalo 53,5 posto građana, a za ustav izjasnilo 51,6 posto od ukupnog broja birača, navodi Centar za slobodne izbore i demokratiju pozivajući se na preliminarne rezultate.

Da sve je to lepo, ali da su u birachko telo ukljucheni i kosovski Albanci -shto je naravno logichno, ustav ne bi uspeo, tj protiv ustava bi glasalo vishe od 50 odsto gradjana!

Stoga ovakav ustav je samo obichan papir, nametnut od strane srpskih vlasti,
tu nije bilo ni d od demokratskog izjashnjavanja...

O kojim Albancima govoris???

O onim sto su na bespravan nacin 99 presli nasu granicu sa Albanijom... I sta da radimo, da bacamo pasulj, da bi znali ko je sve tada bespravno dosao iz Albanije... Kada budu imali drzavljanstvo Srbije, mogu da glasaju, do tada su obicni kriminalci koji su bespravno presli granicu susedne zemlje...
 
O kojim Albancima govoris???

O onim sto su na bespravan nacin 99 presli nasu granicu sa Albanijom... I sta da radimo, da bacamo pasulj, da bi znali ko je sve tada bespravno dosao iz Albanije... Kada budu imali drzavljanstvo Srbije, mogu da glasaju, do tada su obicni kriminalci koji su bespravno presli granicu susedne zemlje...

naravno da su ukljucheni i Albanci pre 99 godine , ovaj referendum bi puko ko zvechka,

Mozemo mi da verujemo da je referendum uspeo, ali mozemo mi da verujemo u svashta, medjutim chinjenica da je taj ustav nelegalan, neligitiman itd, nema tu ni d od demokratije!

Mogu i ja da proglasim neshto za celu zemlju, a da se niko drugi ne izjasni!:lol:
 

Back
Top