U sta ste razocarani?!

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Dragi moji tinedzeri i tinejdzerke...Do malopre sam ,,istrazivao,, nesto po pitanju skolovanja i u potpunosti se razocarao oko nekih stvari, evo i sad besnim ne znam kako cu da se uspavam....(a kasnije cu vam reci i koje)
Zelim da cujem vase misljenje....U sta ste vi kao tinejdzeri razocarana?Sta vas to najvise nervira u okolini ili sire?Sta biste promenili?Da li se rudite da doprinesete poboljsanju ,,tih,, stvari?


Hvala i puno pozdrava...



:besna::besna:
 
Ja sam razocaran u drzavu....Gledam Americke college i sve je lepo to...Super koledzi super odnosa profesor-ucenik,super drustvo,super opremljenost,super gradovi i tu se zaustavljam sa super......Videvsi cenu svega ovoga zakljucio sam da cu ja ono sto zelim
(University of California Berkeley) upisati malo sutra...
Ako mi se osmehne sreca u lutriji (a ni to nece) samo mogu da odem tamo...I prosto se zapitam zasto mene ovaj Bog stavio da zivim ovde da se mucim i nerviram....
 
Zamisli, neko zeli da uci, da uradi nesto vazno, da se trudi, napreduje bez bilo kakvih mucki i veza,da na bilo koji nacin doprinese ovom svetu.....Svestan sam ja toga da nisam genije od coveka i da samo najbolji prolaze ovako lepo(najbolji, citaj milioneri)....Ali mi nije jasno zasto bas ja?:besna:
 
ma sta ti je...jesi li citao onu pricu o usudu??? e, tu ti je sve raceno...prosto ti se tako zalomilo. nemoj da razbijas glavu nego nauci da uzimas najbolje od zivota, a sta ti je u isto vreme i dostupno...;):ok:

Jao Fala....Meni to ne deluje tako lepo....Dakle samo ako imas pare ti imas pravo da zivis kako hoces, ako ne snadji se i uzmi sta ti ,,bace,,

....Kao pas....:thumbdown:
 
zasto inace mislis da se zene za pare i skidaju i kurvaju...samo ako su dovoljno lepe..
ljudi su spremni da za pare ubiju, izdaju,,,recju za pare su uglavnom sprmni na sve...
zato jer pare definitivno vrte ovaj svet...nazalost( opet)
 
:besna::besna::besna::besna::besna:

Spaliti sav novac sveta i unistiti Gutemberga i stampariju...Ionako posekose drva pa cemo doprineti Ekologiji:D

mislim da su njihva dupeta do mere osigurana...da ce pre unistiti svet, nego dopustiti da ih neko svrgne sa vlasti...
sto se tice ekologije, reci cu ti da su ameri, recimo, znali da je spajanje olova a benzinom i naftom srtonosno (od toga sav taj silni rak sirom sveta, izmedju ostalog)..ali ih to ni najmanje nije omelo u proizvodnji jer su tako zaradjivali mnooooogo love...
 
mislim da su njihva dupeta do mere osigurana...da ce pre unistiti svet, nego dopustiti da ih neko svrgne sa vlasti...
sto se tice ekologije, reci cu ti da su ameri, recimo, znali da je spajanje olova a benzinom i naftom srtonosno (od toga sav taj silni rak sirom sveta, izmedju ostalog)..ali ih to ni najmanje nije omelo u proizvodnji jer su tako zaradjivali mnooooogo love...

B O L E S T
 
Ja sam razocaran u drzavu....Gledam Americke college i sve je lepo to...Super koledzi super odnosa profesor-ucenik,super drustvo,super opremljenost,super gradovi i tu se zaustavljam sa super......Videvsi cenu svega ovoga zakljucio sam da cu ja ono sto zelim
(University of California Berkeley) upisati malo sutra...

Ako mi se osmehne sreca u lutriji (a ni to nece) samo mogu da odem tamo...I prosto se zapitam zasto mene ovaj Bog stavio da zivim ovde da se mucim i nerviram....

Moja želja je University of Cambridge...imaju fantastičan odsek za arhitekturu...al malo sutra. Možda ako dobijem punu stipendiju...(aha , oće to :think: )
 

Back
Top