Ustashluk u Hrvatskoj i dalje na snazi

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ekipu koja s ustaškim kapama ide na Thompsonove koncerte nitko ne dira, niti ih policija privodi, a nas koji smo samo razvili crvenu zastavu na kojoj piše „Proleteri svih zemalja, ujedinite se” i SKJ, s petokrakom te srpom i čekićem, pod kojom je ova zemlja i oslobođena, privodi se i prekršajno prijavljuje.

To samo govori da Hrvatska nije demokratska država jer se u ovoj zemlji nema slobode govora i izražavanja – kazao je 26-godišnji Davor Rakić kojega je, uz njegova kolegu 21-godišnjaka iz Pule, policija u petak privela i prekršajno prijavila jer je na obilježavanju Praznika rada u Puli razvio crvenu zastavu.

Malo vise o tome:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...Type/ArticleView/articleId/52829/Default.aspx
 
A evo malo i komentara hrvatskih citalaca

Komentar od: strava @ 3. svibanj 2009 11:53
triba opet osnovat jasenovac pa bi vidili kako bi bili tiši nebi se ovako čepurili ZA BOGA DOM I HRVATSKU



Komentar od: whiteboy @ 3. svibanj 2009 11:28
BANDO CRVENA NEMA OPROSTA!
Dokazano je da je pod petokrakom visestruko vise ljudi stradalo nego pod kukastim krizem. Zapitajte se nad ovom cinjenicom bando internacionalna.
ZA DOM SPREMNI JUCER DANAS SUTRA!
pozdrav braci na portalu!
 
Poslednja izmena:
"Crnokosuljasi"

cetnici16wq.jpg


mamicu im ustashku..
 
Svi ti što nose petokrake i nekakve crvene zastave su djeca jugo-oficira,maskirani Srbi, crvena banda i guske u magli,rušitelji mlade hrvatske demokracije koji ovim svojim postupcima narušavaju tisućugodišnju hrvatsku opstojnost i blate hrabre hrvatske vitezove koji su se borili protiv crvene pošasti tokom slavnog perioda 1941-45 i vrijeđaju nevine hrabre ustaše koji ni mrava ne bi zgazili pobijene na Blajburgu u bilijunima.
 
Ekipu koja s ustaškim kapama ide na Thompsonove koncerte nitko ne dira, niti ih policija privodi, a nas koji smo samo razvili crvenu zastavu na kojoj piše „Proleteri svih zemalja, ujedinite se” i SKJ, s petokrakom te srpom i čekićem, pod kojom je ova zemlja i oslobođena, privodi se i prekršajno prijavljuje.

To samo govori da Hrvatska nije demokratska država jer se u ovoj zemlji nema slobode govora i izražavanja – kazao je 26-godišnji Davor Rakić kojega je, uz njegova kolegu 21-godišnjaka iz Pule, policija u petak privela i prekršajno prijavila jer je na obilježavanju Praznika rada u Puli razvio crvenu zastavu.

Malo vise o tome:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...Type/ArticleView/articleId/52829/Default.aspx

Naslov nema veze sa tekstom....:dash:

Nema veze, Uglavnom te, Ustvari, Uopće, sve asocira na ustaše....
glavno da se piše...:dash:
 
A evo malo i komentara hrvatskih citalaca

Komentar od: strava @ 3. svibanj 2009 11:53
triba opet osnovat jasenovac pa bi vidili kako bi bili tiši nebi se ovako čepurili ZA BOGA DOM I HRVATSKU



Komentar od: whiteboy @ 3. svibanj 2009 11:28
BANDO CRVENA NEMA OPROSTA!
Dokazano je da je pod petokrakom visestruko vise ljudi stradalo nego pod kukastim krizem. Zapitajte se nad ovom cinjenicom bando internacionalna.
ZA DOM SPREMNI JUCER DANAS SUTRA!
pozdrav braci na portalu!

Ah ta zlocesta Torcida... :lol:
 
Ekipu koja s ustaškim kapama ide na Thompsonove koncerte nitko ne dira, niti ih policija privodi, a nas koji smo samo razvili crvenu zastavu na kojoj piše „Proleteri svih zemalja, ujedinite se” i SKJ, s petokrakom te srpom i čekićem, pod kojom je ova zemlja i oslobođena, privodi se i prekršajno prijavljuje.

To samo govori da Hrvatska nije demokratska država jer se u ovoj zemlji nema slobode govora i izražavanja – kazao je 26-godišnji Davor Rakić kojega je, uz njegova kolegu 21-godišnjaka iz Pule, policija u petak privela i prekršajno prijavila jer je na obilježavanju Praznika rada u Puli razvio crvenu zastavu.

Malo vise o tome:
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...Type/ArticleView/articleId/52829/Default.aspx

то је очекивано од хрватске,она никада није раскрстила са усташтвом:ok:
 
Svi ti što nose petokrake i nekakve crvene zastave su djeca jugo-oficira,maskirani Srbi, crvena banda i guske u magli,rušitelji mlade hrvatske demokracije koji ovim svojim postupcima narušavaju tisućugodišnju hrvatsku opstojnost i blate hrabre hrvatske vitezove koji su se borili protiv crvene pošasti tokom slavnog perioda 1941-45 i vrijeđaju nevine hrabre ustaše koji ni mrava ne bi zgazili pobijene na Blajburgu u bilijunima.

Ovaj nevini hrabri ustasa je ovde u pravu.
 
"Crnokosuljasi"

cetnici16wq.jpg


mamicu im ustashku..

Ovaj decko nosi majicu sa likom osobe koju je Hari Truman odlikovao (1948) zbog borbe protiv fasizma, a nesto ranije, 1943. godine to je ucinio i Sarl de Gol.
Dakle rec je o antifasisti pa je svako poredjenje ravnogorskog pokreta sa ustasama besmisleno. To poredjenje je posledica komunistickog ispiranja mozga i potrebe da se zarad mira u kuci (bratstvo i jedinstvo) izmedju ta dva pokreta povuce paralela.
 
ja zaista ne vidim zašto neki su neki od vas toliko fascinirani ustašama, svaki dan nova tema o ustašama.

takvi ljudi su kod nas velika manjina, kao što su NADAM SE kod vas u manjini štovatelji Draže Mihajlovića.

Ja ne znam uopće što se obazirete.

a što su ove priveli zbog zastave, neka su ih priveli. Koliko smo samo žrtava imali da izađemo iz Jugoslavije a oni će mi tu dizati petokratu. No passaran.
 
Svi ti što nose petokrake i nekakve crvene zastave su djeca jugo-oficira,maskirani Srbi, crvena banda i guske u magli,rušitelji mlade hrvatske demokracije koji ovim svojim postupcima narušavaju tisućugodišnju hrvatsku opstojnost i blate hrabre hrvatske vitezove koji su se borili protiv crvene pošasti tokom slavnog perioda 1941-45 i vrijeđaju nevine hrabre ustaše koji ni mrava ne bi zgazili pobijene na Blajburgu u bilijunima.

Tako je.A Jasenovac je bio banja za asmatichare.Pa su ih chesto gushili i sl-
 
ja zaista ne vidim zašto neki su neki od vas toliko fascinirani ustašama, svaki dan nova tema o ustašama.

takvi ljudi su kod nas velika manjina, kao što su NADAM SE kod vas u manjini štovatelji Draže Mihajlovića.

Ja ne znam uopće što se obazirete.

a što su ove priveli zbog zastave, neka su ih priveli. Koliko smo samo žrtava imali da izađemo iz Jugoslavije a oni će mi tu dizati petokratu. No passaran.

A zasto bi bili . Draza Mihajlovic je bio borac za slobodu i demokratiju a protiv fasizma , nacizma i Nemaca , za razliku od ustasa . Ne vidim zasto bi bilo ko bio protiv Draze Mihajlovica , De gola , Cercila , a sa druge strane , potpuno mi je jasan neggativan stav u Pavelicu , Maxu Luburicu , Hitleru , Ajhmanu , Gebelsu , Musoliniju .
 
Svi ti što nose petokrake i nekakve crvene zastave su djeca jugo-oficira,maskirani Srbi, crvena banda i guske u magli,rušitelji mlade hrvatske demokracije koji ovim svojim postupcima narušavaju tisućugodišnju hrvatsku opstojnost i blate hrabre hrvatske vitezove koji su se borili protiv crvene pošasti tokom slavnog perioda 1941-45 i vrijeđaju nevine hrabre ustaše koji ni mrava ne bi zgazili pobijene na Blajburgu u bilijunima.

:lol::lol::lol:
 

Back
Top