tajna zenske torbe!

Ja u mojoj torbici uvek imam: mobilni, novcanik, naocare, ogledalce, karmin/sjaj/labelo, kljuceve, cigarete i upaljac.
Po potrebi nosim olovku, tampone/uloske, dezodorans, sminku, maramice za skidanje sminke, cesalj, snalu/gumicu za kosu, knjigu... :)
 
Ovako: kljucevi od stana, kljucevi od kola, novcanik , rokovnik, olovka,mali neseser sa sminkom, ulozak( ako mi treba), telefon x2, naocare za sunce i futrolu,cekovna,mala metalna kutijica(kao tabakera ) sa prirucnim lekovima tipa kafetin flaster aspirin buscopan,vlazne maramice, obicne maramice , mini pribor za nokte, zvake,labelo, po 5-6 upaljaca (i nikad ne mogu da nadjem ni jedan)cigare,gumicu i stipaljku za kosu,deodorant.
Da i brdo papirica i ceduljica pa se prosto pitam sto kog vraga teglim i rokovnik. :?: :wink:

Au izgleda puno ali nije. Sve su to mala pakovanja.Ili je vec vreme za generalno spremanje sadrzaja iste? :roll: :lol: :lol:
 
E OVAKO.....kisobran, rokovnik, zvake, labelo, puder, naocale, dezodorans, papirnate maramice, kljuceve od kuce od office, olovku, knjigu koju trenutno citam, novcanik...ufff mislim da je to sve,nadam se :roll:
 
...gomilu nekih gluposti koje mi ne trebaju, brdo nekih papira, papircina,prljavih maramica :oops: i torba mi je uvek teska da mogu nekog da ubijem bez problema, sa njom, ali uglavnom nikad ne mogu da nadjem sta mi trebai i obavezno nesto zaboravim da ponesem... 8) :lol:
 
MANJE VISE SVE STVARI SU VEC NABROJANE
jedno je sigurno torba je uvek puna,sadrzi mali milion stvari-da se nadje. I onda kad nesto treba da se nadje toga NEMA.
Umalo da zaboravim cinjenica je da ono sto treba da se ponese po pravilu se zaboravi!
Sta je tu je :lol:
 
chokolada:
Ja u mojoj torbici uvek imam: mobilni, novcanik, naocare, ogledalce, karmin/sjaj/labelo, kljuceve, cigarete i upaljac.
Po potrebi nosim olovku, tampone/uloske, dezodorans, sminku, maramice za skidanje sminke, cesalj, snalu/gumicu za kosu, knjigu... :)

Drago mi je sto nisam zensko, ne znam kako bih potrpao ove stvari u dzepove gde inace nosim sve svoje stvari. A jos ne nosim ni novcanik...
 
Tipkaros:
chokolada:
Ja u mojoj torbici uvek imam: mobilni, novcanik, naocare, ogledalce, karmin/sjaj/labelo, kljuceve, cigarete i upaljac.
Po potrebi nosim olovku, tampone/uloske, dezodorans, sminku, maramice za skidanje sminke, cesalj, snalu/gumicu za kosu, knjigu... :)

Drago mi je sto nisam zensko, ne znam kako bih potrpao ove stvari u dzepove gde inace nosim sve svoje stvari. A jos ne nosim ni novcanik...
Da si zensko nosio bi torbicu! :wink:
 
chokolada:
Tipkaros:
chokolada:
Ja u mojoj torbici uvek imam: mobilni, novcanik, naocare, ogledalce, karmin/sjaj/labelo, kljuceve, cigarete i upaljac.
Po potrebi nosim olovku, tampone/uloske, dezodorans, sminku, maramice za skidanje sminke, cesalj, snalu/gumicu za kosu, knjigu... :)

Drago mi je sto nisam zensko, ne znam kako bih potrpao ove stvari u dzepove gde inace nosim sve svoje stvari. A jos ne nosim ni novcanik...
Da si zensko nosio bi torbicu! :wink:
da dodam jos:sokic,cokoladicu,bombone..parfemcic..malo vise kljuceva,cetkicu,pastu,gacice,carape i ... :wink:
 

Back
Top