Sexualna Boja (Zanimljivo)

Mozart-ZR

Početnik
Poruka
31
Znate li da je vaša omiljena boja kljuc vašeg seksualnog života? Ovo je jednostavan test za cije je rešenje potrebno da se, prije nego što mu pristupite, opredijelite za boju koju najviše volite. Ako niste sigurni pogledajte boju odjece koju najradije nosite, boju namještaja vašeg doma, boju kola koja vozite. Jer ta boja, boja koja provladava, predstavlja kljuc vaše seksualne licnosti. Psiholozi vezu izmedu omiljene boje i seksualnosti, objašnjavaju ovako:


Procitajte o boji koju najviše volite

Bela- osobi koja voli bijelu boju seks izgleda kao necistoca. Ovi ljudi su puritanci u svojoj prirodi. Za njih je francuski poljubac sramotan a necuveno je da vode ljubav tokom dana. Žene, ljubitelji bijele boje, ce se presvlaciti iza paravana, a muškarci ce se tuširati prije i posle seksa. Ovi ljudi za svoje genitalije još uvek upotrebljavaju djecija tepanja.

Braon - osoba koja voli braon boju je pravo blago. Braon ljubavnici su vreli i iskreni, osjetljivi na želje i potrebe partnera. Ljubav je ono o cemu razmišljaju 24 sata dnevno, a "volim te" izgovaraju cesto. Kada se griju pored vatre, hodaju po kiši ili hvataju jezikom pahuljice, sve, bukvalno sve pretvaraju u ljubav. Za seks im treba mnogo vremena i privatnosti. Ali, njihove emocije su takve da jedna gruba rec može da okonca vezu.

Crvena - ljudi koji vole crvenu boju pokazuju tendenciju da budu tigrovi u krevetu. Lako se uzbuduju i uživaju u seksu na svaki moguci nacin. Jednom kada se zapali seksualna varnica mogu proci sati prije nego što se ona ugasi. Kada je dvoje crvenih zajedno, ono što oni urade navelo bi ledi Ceterli da pocrveni. Imaju tendenciju da budu agresori i slabije boje treba da budu oprezne.

Crna - boja crnog seksa (ne znaci crnog partnera). Ovi ljudi su vezane vrece seksualnog i uzajamno se traže. Imaju tendenciju da ispoljavaju perverzan seks i cesto su mazohisticke ili sadisticke prirode (i kombinovane). Cudljivi su i obicno izvode svoje predstave kada su pod stresom ili u lošem periodu. Iz policijskih dosijea dolazi informacija da seksualni delikventi vole crnu boju. Nije slucajno da je "uniforma" lopova i tinejdžerskih bandi, cesto crna.

Ljubicasta - ljubitelji ljubicaste boje smatraju da su prepametni za krevetsku zabavu. Žene su od onih koje mrze da im se mrsi kosa, dok muškarci seksu prilaze na poslovan nacin. Oba pola, ljubitelji ljubicaste, više se brinu za sopstveno ispunjenje nego za zadovoljenje nekoga drugog.

Narandžasta - ljudi koji vole narandžastu boju žive u svijetu seksualnih fantazija. Seksualni akt je za njih jednocinka u kojoj su oni glavni glumci. Predigra ima istu ulogu kao i sam cin ljubavi. Šapucu slatko ništa, vode beznacajne dijaloge i to osecaju kao svoj imidž. Narandžasti cesto ne doživljavaju orgazam, ali ga davolski dobro glume. Muškarac ima tendenciju da vuce partnerku za kosu, a žena ostavlja crvene tragove noktiju na njegovim ledima.

Plava - ljubitelji plave su divni seksualni partneri. Iskreni su i osjecajni u odnosu na partnerove potrebe. Smatraju da je vodenje ljubavi fina umetnost, kojoj imaju elegantan pristup. Muškarac, ljubitelj plave boje, je poput koncertnog pijaniste, delikatno opušta partnera pred velicanstveno izvodenje. Žene u plavoj kategoriji u potpunosti uživaju u seksu. Uzbudljivi su partneri, a njihova strast može pre da se poredi sa nadolazecom plimom nego sa groznicavom agresijom. Oboje, muškarac i žena, uživaju u predigri i trenucima posle, kao i u samom cinu ljubavi. U braku je plava osoba divan partner koji nikada ne traži zadovoljenje van kuce.

Roza (ružicasta) - osobe koje vole rozu boju ispoljavaju nezrelost u seksualnim stvarima. Žene izazivaju i obecavaju više od onoga što pružaju. U nekim slucajevima one se razmijcu svojim feminizmom, ali istina je da prikriveno mrze muškarce. Veliki broj prostitutki rado nosi rozu odecu. Muškarci koji vole ružicasto su prevrtljivci i vole flert. Oni ce zakazati tri sastanka iste veceri, a nece otici ni na jedan. Radije ce u nekom restoranu pokupiti neku nepoznatu ženu. Žene, ciji muževi vole rozu, treba u tajnosti da pripaze na njih.

Siva - je omiljena boja neodlucnih ljudi, koje ništa ne može da uzbudi jer su odabrali neizloženo mesto - sjenku. Muškarci koje vole sivu gledaju na seks kao nacin za oslobadanje od tenzije. Samo to, ništa više i ništa manje: bam, bam, hvala vam. Žene ne vode ljubav, one imaju seksualni odnos. I to samo iz dva razloga: da rasterete partnera ili da zatrudne. Tokom seksa posmatraju pukotine na tavanici i otpali malter. Brak dvoje sivih je "nebeski blagoslov".

Zelena - oni koji vole zelenu su uvek svježi i nevini u pristupu seksu. Žene koje vole zeleno uvek ce voditi ljubav kao da im je prvi put. Muškarac može biti obican nespretnjakovic i tapavko, ali na veoma šarmantan nacin. Zeleni ljubavnici su nježni, ali ne i strastveni. Tako bracni drug zelenog, nikada ne mora da brine zbog bracnog nevjerstva.

Žuta - žutu boju vole ljudi sa veoma adaptivnim seksualnim pokretacima. To je omiljena boja homoseksualaca. Ali bez panike - nisu svi koji nose žuto homici. U vecini slucajeva ljubitelji žute boje ce, na jaku partnerovu želju odgovarati pasivnim ponašanjem. Nikada ne uživaju u seksu u potpunosti, ali nikada nece pobjeci od izazova nekoga koga obožavaju ili u cijem društvu uživaju.

P.S!
Predpostavljate li koja je moja omiljena boja!?!
;-)
 
Snezna_kraljica:
Mozart-ZR:
P.S!
Predpostavljate li koja je moja omiljena boja!?!
;-)
Hmm... Zuta? Ljubaicasta? Ne, ne... ZELENA? Zbunjena sam :shock:
Znas, mislim da si bio i vise nego jasan, svuda pises crvenim slovima... :!:

IQ zvonce mi je zazvonilo!!! Kakva boja sleduje za ovako genijalne zakljucke i kako to govori o tipu osobe koja zakljucuje ovako ostroumno? Vrijedi biti ovde, stvarno... :)
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
Snezna_kraljica:

Ma lazes da ti je omiljena boja braon!! Kome je jos omimljena boja braon?!?!? Mislim stvarno... :P To si rekla samo zbog njenog opisa, priznaj!!! :P
Nije tacno. Bordo i braon su mi omiljene boje. I to bordo-braon. I boja bronze. Ozbiljno. I najbolje mi stoje. :roll:
Ko ti je kriv kad me ne poznajes, pa ne znas takve stvari! :P

Pa TI sto mu muka!!! :P

Kada ne zelis da se upoznamo... :cry:
 

Back
Top