IKONICE

donekle ima:

System Properties->Hardware->Device Manager kod mene prikazuje slicicu (IKONU) ispred hardware-a, kako je kod drugih podeseno NE ZNAM
 
Ljudi kako da odmarkiram ikonice?
Da li zna neko?

Ako mislis na ono plavo polje oko natpisa ispod ikonica, onda: desni klik na desktop -> Arrange icons by -> Lock web items on desktop, ta opcija treba da je iskljucena. Ako nece tako, opet budi siguran da je ta opcija iskljucena i idi desni klik na desktop -> properties -> desktop -> customize desktop -> izaberes karticu Web i tu iskljucis opciju Lock desktop items.
 
Poslednja izmena:
Ništa ne uspeva....
Isto ovo što ste mi rekli sam i pre probala i uspelo je.
Medjutim,sada ne uspeva......:(
Nije mi crk'o komp,ne baksuziraj čoveče!Samo ti još fali!;)Nemam vremena za internet.;)
 
Vidim na kraju ove stranice ima ista tema od ranije Probali su sve sto mi pomenusmo ali nisu resili problem pa koristili system restore...i uspelo. Mada nije neko resenje ali ako te bas nervira... Nego zasto je ova tema jos u Hardware, kad nema nikakve veze s njim? A ono objasnjenje je da padnes na dupe.
 
U pravu si @Silence bilo je već par puta reči o tome, što potvrđuje i spisak tema na dnu ove stranice (nisam obratio pažnju). A što je tema još uvek na Hardveru, e to je pitanje za kolege koji uređuju ovaj pdf. ;)
 

Back
Top