Tercijarne progresije

Poslednja izmena:
emilly,

To si divno objasnila, tako da cu od ta dva linka pustiti samo prvog, jer je tamo karta. Ako je i to odvise, onda se moze postaviti karta sa tercijarnim progresijama (neke poznate osobe), kada se dogodilo nesto posebno dobro (karta se dobije na astro.com). Ti mi napisi, koju osobu bi dala gore, a ja cu postaviti kartu, da zajedno ucimo..
Sa tim bi resili postavljanje linkova na stranom jeziku.

Za mene su jos uvek velika tajna.

LP
 
emilly,

To si divno objasnila, tako da cu od ta dva linka pustiti samo prvog, jer je tamo karta. Ako je i to odvise, onda se moze postaviti karta sa tercijarnim progresijama (neke poznate osobe), kada se dogodilo nesto posebno dobro (karta se dobije na astro.com). Ti mi napisi, koju osobu bi dala gore, a ja cu postaviti kartu, da zajedno ucimo..
Sa tim bi resili postavljanje linkova na stranom jeziku.

Za mene su jos uvek velika tajna.

LP

Ovo je kopirano,nisam ja pisala,ali je prelepo objasnjeno,najbolje je da ucimo na svojim primerima,pa ako se setis nekog svog znacajnog prioda ti postavi pa cemo videti,a videcu i ja na svom primeru kako rade,i ja ih tek ucim,pa cemo zajedno.
 
Sinoc sam proverila na jednoj osobi, koja je mlada umrla: kako su delovale Tercijarne progresije, kada je umrla.

Preverila sam na Solaru i na Tercijaru.
Kada radim Solar, onda unutra urisem Natalne planete.

Kod Solara se nije videlo puno, osim sto je 2.kuca bila puna Natalnih i Solarnih planeta. 2.kuca je suprotna od 8.kuce, kuce smrti.

U Tercijaru su bile Natalne i Tercijarne planete na uglovima: 1., 4. i 10.kuca. Znaci, deluje.
Verovatno deluje kod velikih dogadjaja, kod malih ne. Steta, sto traje samo jedan mesec.
 
Evo Marilyn Monroe, kada se udala, sa 16 godina:

Natalna + Tercijar:

2yxm6va.jpg


Samo Tercijarne progresije:

9honb8.gif
 
Kod tercijarnih progresija koristi se sistem "dan za mesec" (u nekim programima su tako i označene, kao "day for a month progressed chart").

Ono što je jako važno (mislim da niko od vas nije spomenuo) je da se gleda u skladu sa natalom i sekundarnim progresijama (a posle i ostalim tehnikama), što znači da sam tercijar ne može doneti nešto što prethodno nije naznačeno u natalu i sekundaru.
 
Kod tercijarnih progresija koristi se sistem "dan za mesec" (u nekim programima su tako i označene, kao "day for a month progressed chart").

Ono što je jako važno (mislim da niko od vas nije spomenuo) je da se gleda u skladu sa natalom i sekundarnim progresijama (a posle i ostalim tehnikama), što znači da sam tercijar ne može doneti nešto što prethodno nije naznačeno u natalu i sekundaru.


Tercijarne nisu toliko presudne ~ one govore ~ upotpunjuju sliku progresivne i solarne + tranzita, za odredjen period ~ imaju vise neku unutrasnju energiju tipa planete na ts tacki.. Ja generalno radim i persona charts ~ i dosta obracam paznju na lunarne ...NO prvo se dobro iscedi natal, onda solar i progresija i onda tek cackamo naokolo :zskace:
Dakle kad dobro tumacite, od starta, posle je sve ...samo od sebe se uklopi. Kao puzle.
 

Back
Top