Kupujem...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

skviki_kv

Početnik
Poruka
8
Kupujem raznorazne stripove: zlatna serija, lms, alan ford superstrip, izdanja decjih novina i svasta jos. Najbitnije je da su stripovi dobro ocuvani. Takodje, da naglasim, stripove kupujem za sebe i nisam trgovac. Ponude mogu ovde ili na mail: grunfkv@nadlanu.com
 
Poslednja izmena:
Alan Ford Superstrip broj 40

040-1.jpg


Broj 40 u izdanju Vjesnika. Strip je u kesici.

Ocena: 5-
Cena: 10€
Kontakt: leteca.sibica@yahoo.com ili na PP

Ako si zainteresovan...
 
pa 90% ljudi koji skuplja stripove . prodaje ih kad nadje bolji primerak.
Doduse ima par profesioalnih prodavaca

Ovo je sto posto tacno, ali ima i ljudi koji kupuju i duplikate samo ne bi li dalje preprodalli.
Najgora vrsta trgovaca je ona koja kaze da to nije.

Svaka cast onima koji to slobodno. kazu. Ovi sto kazu da ne prodaju, oni su najgori.
Kao ne bi, a iza ledja svasta ti govore.

Aukcije na stripovi com :

Aukcionar: skviki, lokacija predmeta, Kraljevo,

Ovde: Skviki KV

I dalje tvrdi da nije trgovac. Ajde sto kupuje, ali sto laze????????????????
 
Drugar i ja kupim po tri ista stripa ako su jeftini a prodam ih nesto skuplja ali samo zarada jednog:Ne ,to nisu pare i nikad nisu ni bile,vec da kupim stripove koje meni trebaju...
 
joj pa ovde ima i grubosti...

momci (il devojke) nebi to trebalo tako da se radi kad vam cika Prle kaze,ipak bi trebali vise da posvetimo vremena stripu ciji je ovo deo nego napadima i kontraoptuzbama..

jedino ako se neko ogresi o fer-plej saradnju treba ga nagrditi a ovako je bolje ne javljati se na pozive na saradnju,ko hoce hoce ,ko nece nek potrazi adekvatniju ponudu

e da nebude da sam spramovao temu ja trenutno imam nekih 500-600 ZS LMS da ti ponudim pa ako si (il neko drugi) zainteresovan javi se na PM ili maill

otpisani71@yahoo.com
 
he he

eto kako se lepo spusti lopta i lagano se prica o najlepsoj sporednoj stvari
(ako nestignem nekom odgovoriti brzo znaci da sam na terenu i nisam pored racunara vec neko od klinaca)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top