VAISTINU PRVI MAJ........

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Postovani prijatelji,

koristim priliku , da svima koji slave prvi maj, medjunarodni praznik rada, cestitam praznik.........:ok:

Jutros sam morao da ustanem u 5 h, in the morning........da odvezem klinca sa ortacima na Kosutnjak....sa sve rostiljem ,cevapima i kobajama ,krmenadlama i pljeskama i svim ostalim rekvizitima koji su im potrebni da se dobro provedu u prirodi danas..........

Sve dok nisam dosao do Kosutnjaka, bio sam ubedjen da je suludo ustajati tako rano, ali kada sam stigao do podvoznjaka koji vodi ka "Kosuti" , snimio sam reke mladih ljudi , koji se slivaju na izletiste, kao da je derbi Zvezda - Partizan ( naravno , dok je taj derbi nesto vredeo )...........

Jos vece iznenadjenje me sacekalo kada sam video bezbroj satora , onih koji su jos sinoc otisli tamo da kampuju i zauzmu dobro mesto.....Toliko dorbe energije i pozitivnih vibracija nisam skoro video u srbiji........Mislim da je prosek godina izletnika bio , u vrh glave 20 .......nigde onih zadriglih sindikalaca.....sve omladina, lepota srbije.....:super:

Zato sam i odlucio da cestitam prvi maj, jer sam shvatio da su neke generacije potpuno neopterecene bilo kakvim ideoloskim predznacima , odlucile da se danas lepo zezaju , i da zabatale debate treba li ili ne , za prvi maj izaci na "uranak".....:ok:
 
Pa kako nema......??


Vrlo je vazno istaci , zarad sudbine ove zemlje, da nisu svi klinci kao ti.......ima i zdrave, dobre dece, koja danasnji dan koriste za setnju na svezem vazduhu i druzenje sa vrsnjacima........:D

Jadna bi ovo zemlja bila, kada bi sva omladina , kao ti , sedela danonocno ispred kompa, i lupetala glupoti.........get a life........to je poruka........:ok:

Drugo, posto na krsti na moze da prodje niti jedan verski praznik, a da se svi ne potpisete i prekrstite pred monitorom, mislim da je pitanje dobrog vaspitanja cestitati onima koji slave prvi maj ..:super:

Nisam primetio da ti smetaju teme o uskrsu i bozicu na "politici" iako nemaju veze sa istom......???:eek:

Zato, nojkicu , i tebi vaistinu prvi maj.........izadji malo, izluftiraj se.....zivni , dete.....;)
 
Postovani prijatelji,

koristim priliku , da svima koji slave prvi maj, medjunarodni praznik rada, cestitam praznik.........:ok:

Jutros sam morao da ustanem u 5 h, in the morning........da odvezem klinca sa ortacima na Kosutnjak....sa sve rostiljem ,cevapima i kobajama ,krmenadlama i pljeskama i svim ostalim rekvizitima koji su im potrebni da se dobro provedu u prirodi danas..........

Sve dok nisam dosao do Kosutnjaka, bio sam ubedjen da je suludo ustajati tako rano, ali kada sam stigao do podvoznjaka koji vodi ka "Kosuti" , snimio sam reke mladih ljudi , koji se slivaju na izletiste, kao da je derbi Zvezda - Partizan ( naravno , dok je taj derbi nesto vredeo )...........

Jos vece iznenadjenje me sacekalo kada sam video bezbroj satora , onih koji su jos sinoc otisli tamo da kampuju i zauzmu dobro mesto.....Toliko dorbe energije i pozitivnih vibracija nisam skoro video u srbiji........Mislim da je prosek godina izletnika bio , u vrh glave 20 .......nigde onih zadriglih sindikalaca.....sve omladina, lepota srbije.....:super:

Zato sam i odlucio da cestitam prvi maj, jer sam shvatio da su neke generacije potpuno neopterecene bilo kakvim ideoloskim predznacima , odlucile da se danas lepo zezaju , i da zabatale debate treba li ili ne , za prvi maj izaci na "uranak".....:ok:

Hvala na čestitkama, neka je i tebi srećan ovaj 1. maj, a jeste kao što vidim, i drago mi je što mladi ljudi, umjesto da budu u kafanama i diskotekama, izlaze u prirodu da kampuju, pa makar to bilo i jednom godišnje
 
Ponesto o danasnjem prazniku rada...........

1. маја 1886. стотине хиљада америчких радника су изашли на улице да би захтевали опште прихватање осмочасовног радног дана. Чикаго је био центар покрета. Радници су тамо месецима агитовали за осмочасовно радно време, и уочи 1. маја њих 50.000 је већ било у штрајку. Нових 30.000 придружило им се следећег дана; то је довело већи део чикашке производње до застоја.

zahvalimo se americkim radnicima, koji su svojim zivotima izborili osmocasovno radno vreme.......zahvaljujuci njihovoj svesti i hrabrosti, danas radnici ne rade 12 - 14 casova dnevno........:worth:
 
Pa dobro sad, ja nisam hteo za prvi Maj u Kg vec sam ostao u Bg-u. Ne volim taj uranak uopshte. Isao sam u Shumarice i tamo su isto reke ljudi, 90% mladih. Medjutim kad pocnem da se treznim u 5 ujutru.......uh, najgori osecaj:D. Zato sam ostao ovde, dolazi mi ortak sad u Subotu za Bg, rezervisacemo sto u nekom klubu i da se lepo oleshimo kao ljudi:hahaha:
 
А ти то нама куцаш са пољанчета? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Сигурно седи на пољанчету, везао пионирску мараму и пише другу "Старом" писмо преко лап-топа... а около играју Козарачко коло...па када се уморе онда идимигавидимига запева:



"... ми имамо три јуначка синааааааааааа,
Енвер-хоџу, Тита и Стаљинааааааааа............
 
A to da su sadasnje generacije manje opterecene je tacno. Nemam prilike u svakodnevnom zivotu da mnogo raspravljam o politici, a to me interesuje. Najcesce je to kad se obrljavimo u kafani ili kod nekog na gajbi pa pocnemo one priche od Kulina bana:hahaha: Uglavnom ni ja nisam sad neshto preterano zamlacen. Dnevnik retko kad pogledam, uglavnom se informishem na krsti.:D
 
Ало бре ... Каква је ово тема о сину инидадаминисукње

Tema je o prazniku rada.......prvom maju........danu kada su americki radnici odlucili da se izbore za osmocasovno radno vreme, i druga prava..............

A to , sto si ti , nojkicu, u nedostatku svezeg vazduha u nogdaunu .....pa ti misli vrludaju u nedostatku kiseonika, je sasvim druga stvar.......:think:
 
A to da su sadasnje generacije manje opterecene je tacno. Nemam prilike u svakodnevnom zivotu da mnogo raspravljam o politici, a to me interesuje. Najcesce je to kad se obrljavimo u kafani ili kod nekog na gajbi pa pocnemo one priche od Kulina bana:hahaha: Uglavnom ni ja nisam sad neshto preterano zamlacen. Dnevnik retko kad pogledam, uglavnom se informishem na krsti.:D

Krsta nas je odrzala..........njojzi hvala.......:super:
 
Postovani prijatelji,

koristim priliku , da svima koji slave prvi maj, medjunarodni praznik rada, cestitam praznik.........:ok:

"Празник"...хахаха...:lol:
У што ти је празник...људи који су своју имовину расћердали или напустили да би робовали нису били задовољни условима робовања,па издејствовали мало лакши за подношење третман "бичевања" за надницу.А,робовласници спрдајући се још прогласе тај дан као "празник рада",знајући да ће отупелим робовима тако замазати очи...:lol:
 
Postovani prijatelji,

koristim priliku , da svima koji slave prvi maj, medjunarodni praznik rada, cestitam praznik.........:ok:

Jutros sam morao da ustanem u 5 h, in the morning........da odvezem klinca sa ortacima na Kosutnjak....sa sve rostiljem ,cevapima i kobajama ,krmenadlama i pljeskama i svim ostalim rekvizitima koji su im potrebni da se dobro provedu u prirodi danas..........

Sve dok nisam dosao do Kosutnjaka, bio sam ubedjen da je suludo ustajati tako rano, ali kada sam stigao do podvoznjaka koji vodi ka "Kosuti" , snimio sam reke mladih ljudi , koji se slivaju na izletiste, kao da je derbi Zvezda - Partizan ( naravno , dok je taj derbi nesto vredeo )...........

Jos vece iznenadjenje me sacekalo kada sam video bezbroj satora , onih koji su jos sinoc otisli tamo da kampuju i zauzmu dobro mesto.....Toliko dorbe energije i pozitivnih vibracija nisam skoro video u srbiji........Mislim da je prosek godina izletnika bio , u vrh glave 20 .......nigde onih zadriglih sindikalaca.....sve omladina, lepota srbije.....:super:

Zato sam i odlucio da cestitam prvi maj, jer sam shvatio da su neke generacije potpuno neopterecene bilo kakvim ideoloskim predznacima , odlucile da se danas lepo zezaju , i da zabatale debate treba li ili ne , za prvi maj izaci na "uranak".....:ok:

Hvala, hvala...tebi takođe. :klap:
 
..lepo se obelezhava gubljenje prava radnika u ovoj bolesnoj zemlji, krkajuci svinje i kobaje umesto da se bore za svoja prava i buducnost..koji debilizam i slepilo..i jos se predstavlja kao nesto pozitivno?..bem vam kevu neokomunistichkuneoliberalnu..
 
image.jpg


...ali mi se varijanta sa slike sa mnom u glavnoj ulozi dopada...samo bih umesto onog mesa bacio neku ribu na roštilj.:think:

Још ми само кажи..............да је фотка...........са пецања!!!:think: :think: :think:

П.С.
А и да није са риболова....................... COOL !!!:ok::ok::ok:
 

Back
Top