Đukanović ponovo mandatar

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Đukanović ponovo mandatar



Predsedništvo Demokratske partije socijalista (DPS) odlučilo je sinoć da
mandatar za sastav nove vlade bude predsednik stranke Milo Đukanović.

U saopštenju DPS se navodi da će podržati izbor lidera Socijaldemokratske partije Ranka Krivokapića za predsednika Skupštine Crne Gore.
Đukanović i Krivokapić su i do sada bili na tim funkcijama, objavila je Radiotelevizija Crne Gore.


20godina,gori od Milosevica:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Dok god se pola Crnogoraca ponosi što imaju takvog lopova na čelu vlade,nema za njega zime.Kad se setim šta je sve radio,šta je sve od državne i društvene imovine pokrao,šta je sve pokrala njegova familija a većina Crnogoraca uživa što ih krade kako stigne!?...Ako oni misle da im je dobro i ja mislim da nisu za bolje.:lol:
 
Đukanović ponovo mandatar



Predsedništvo Demokratske partije socijalista (DPS) odlučilo je sinoć da
mandatar za sastav nove vlade bude predsednik stranke Milo Đukanović.

U saopštenju DPS se navodi da će podržati izbor lidera Socijaldemokratske partije Ranka Krivokapića za predsednika Skupštine Crne Gore.
Đukanović i Krivokapić su i do sada bili na tim funkcijama, objavila je Radiotelevizija Crne Gore.


20godina,gori od Milosevica:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Баш ме зачудило!
:think:
 
Đukanović ponovo mandatar



Predsedništvo Demokratske partije socijalista (DPS) odlučilo je sinoć da
mandatar za sastav nove vlade bude predsednik stranke Milo Đukanović.

U saopštenju DPS se navodi da će podržati izbor lidera Socijaldemokratske partije Ranka Krivokapića za predsednika Skupštine Crne Gore.
Đukanović i Krivokapić su i do sada bili na tim funkcijama, objavila je Radiotelevizija Crne Gore.


20godina,gori od Milosevica:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Postoji jedan koji je vladao duže od njega, mislim da je bio onaj za vrijeme Kralja Nikole, to pročitah skoro u Pobjedi, ali će ga Milo preteći ako "odvlada" čitav ovaj mandat valjda.

SVAKA ČAST CRNOGORCIMA I PREŚEDNIŠTVU DPS-A NA NAJBOLJEM IZBORU
:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Postoji jedan koji je vladao duže od njega, mislim da je bio onaj za vrijeme Kralja Nikole, to pročitah skoro u Pobjedi, ali će ga Milo preteći ako "odvlada" čitav ovaj mandat valjda.

SVAKA ČAST CRNOGORCIMA I PREŚEDNIŠTVU DPS-A NA NAJBOLJEM IZBORU
:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Clap-Glo-e-Bears-1.jpg
 

Back
Top