problem sa windows media playerom pomagajte

Ja imam problem sa mp3 fajlom koji kad se pokrene u mplayeru javlja se nekoliko puta sledeca greska file://D:\WIN2K3\system32\wmploc.dll has a problem...i kao da je zasticen mp3....

Ostali mp3 playeri pustaju mp3 fajl normalno ,....

Sta je to , da li je do OS i WMP ili do mp3 i sta to moze osim slike da se ugradi u mp3....jer WMP prikazuje sliku kad se pusti taj mp3....
I kaze da nesto pokusava da skine nesto sa interneta, a iskljucena mi je opcija proveravanja autorskog prava....
 
I ja sam imao taj problem ali i sa MV2 Player-om.Ali od kad koristim K-Lite Codec Pack sve radi besprekorno, bar kod mene.Nesto je i u hardveru, kolko god zvucalo cudno.Kod nekih kompjutera je MV2 pustao DVD i bez K-Lite Codec Pack, a kod mene tek sa verzijom 3.75.
Instaliraj najnoviju verziju http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_full.htm
ali pre toga najbolje izbrisi bukvalno sve kodeke.
 
auh pa ne znam po cemu si to pomislio.. Stvarno ima ogroman izbor opcija + za razliku od winampa nikad ne izbacuje errore i ne zapucava prilikom vece liste pesama..
Meni je odlican player :)

Slazem se za AIMP da je odlican player.Ja ga koristim vec dugo i stvarno je dobar,samo ponekad nece da se ugasi kako treba nego mora preko task managera ali je to stvarno retko.
A sa Winamp-om ne moze da se poredi jer je Winamp tezak crap.Ima toliko boljih playera od njega...
 
Ja naprimer nemam ni najmanjih problema sa AIMP2 Player-om [v2.1] A sto se tice Winamp-a nikad ga nisam koristio niti mi pada na pamet:hahaha:.Winamp je samo upao u neka dobra vremena pa ga ljudi zato koriste, a ne pada im na pamet da probaju nesto drugo (mnogo bolje).Kad im se predlozi nesto drugo odgovor je veoma prost ''ma Winamp si najbolji'', a da ih pitas zasto nemaju pojma.;)
 
Ja naprimer nemam ni najmanjih problema sa AIMP2 Player-om [v2.1] A sto se tice Winamp-a nikad ga nisam koristio niti mi pada na pamet:hahaha:.Winamp je samo upao u neka dobra vremena pa ga ljudi zato koriste, a ne pada im na pamet da probaju nesto drugo (mnogo bolje).Kad im se predlozi nesto drugo odgovor je veoma prost ''ma Winamp si najbolji'', a da ih pitas zasto nemaju pojma.;)

Apsolutno.Problem je u tome sto nisu culi ni za sta drugo i kad im ponudis nece da probaju.
Kao i za Nokia telefone,vecina nece ni da cuje za druge marke,Boga pitaj zasto...:dash:
 

Back
Top