Zaljubiti se u sebe...?

Dakle?

  • Ja kada pisem svoje ime, dodajem Sv. Ispred istog, dovoljno je to reci...

  • Obozavam da se slikam, da se gledam, da pricam drugima i pokazujem svoju pamet i lepotu

  • Nisam nista specijalno, mrzim da se slikam, mrzim da me gledaju ljudi

  • za sebe mislim da sam sam sasvim obicna devojka, decko.

  • Osecam se poput Bozijeg izaslanika, ali opet sa druge strane, osecam veliki pritisak zbog toga


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno i drugi deo je, vidjenje sebe kao nekog uzvisenog, bogom poslatog osvetioca (moj licni primer :D). I gradjenje sopstvenog kulta. Sv. Anita Jelisic Koalicija za Evropsko sutra. (Vas sledeci predsednik ako je po volji Svevisnjoj)
 
ikada?

svaki dan, jos ako samm tih dana procitala knjigu koja me nacinila mudrijom, pomogla nekome pametnim savetom, saslusala s punom paznjom nekoga u problemu ili se sa nekim radovala njegovoj/njenoj sreci, uradila masu korisnih stvari na raznim poljima...a jos sam i zadovoljna kako izgledam i kako se osecam...pa ja sam odlepila na samu sebe...:rumenko:
 
:lol: Mi koji mazemo kreme smo narcisi? :mrgreen:
Pa ne znam, rekla bih za sebe da nisam :lol:
Imam preko 500 svojih erotskih, poluerotskih i obicnih fotki koje sam uradila samo za svoju dusu. Ogledalo mi je najveci neprijatelj i prijatelj. Ne mogu sa njim, ne mogu bez njega.
Ali ja smatram da sam samo u savrsenom skladu sa svojim telom i izgledom i da sam svesna sebe . Svojih fizickih vrlina ali i mana i to je sve. A da uzivam u sebi i svom telu, tacno je :heart:
 
:lol: Mi koji mazemo kreme smo narcisi? :mrgreen:
Pa ne znam, rekla bih za sebe da nisam :lol:
Imam preko 500 svojih erotskih, poluerotskih i obicnih fotki koje sam uradila samo za svoju dusu. Ogledalo mi je najveci neprijatelj i prijatelj. Ne mogu sa njim, ne mogu bez njega.
Ali ja smatram da sam samo u savrsenom skladu sa svojim telom i izgledom i da sam svesna sebe . Svojih fizickih vrlina ali i mana i to je sve. A da uzivam u sebi i svom telu, tacno je :heart:

Bolje kad neko drugi uziva u tvom telu.....onda ima vishe zadovoljnih...
 
Bolje kad neko drugi uziva u tvom telu.....onda ima vishe zadovoljnih...
BAs naprotiv, ja osecam da sto se vise divim sebi, i svom kultu, sve manje i manje me doticu drugi ljudi. Sve lakse i lakse kontrolisem njima, uzdisem se :D. buklvano titula sveca koju sam sma sebi dala mi pomaze da se suprostavim svima D:
Pa ako je to znak da je neko zaljubljen u sebe, onda ima mnogo takvih :mrgreen:

PRocigtaj i drugi deo, psihicki deo ^^. Mislim ne znam bas dal sam dobro objasnila :D
 
ja imam neke fotke..shta znam.. ali mislim da sam najruznija i najneznamshta osoba u ovom gradu..i kad mi neko kaze da sam ok kad okachim fotku, ja pomislim ''vid' budale''

Daj bre, da li si ti looda...da izvinis na mojoj slobodi....:roll:
ALi...."kad mi neko kaze da sam OK.." ... a ona prshti !!!!!!!!!!!!:ok::ok::ok:
Nemo' si skromna bre...
Skromnost je vrlina onih koji nemaju druge...:bye:
 
BAs naprotiv, ja osecam da sto se vise divim sebi, i svom kultu, sve manje i manje me doticu drugi ljudi. Sve lakse i lakse kontrolisem njima, uzdisem se :D. buklvano titula sveca koju sam sma sebi dala mi pomaze da se suprostavim svima D:
Strah te ljudi, šta li...?
PRocigtaj i drugi deo, psihicki deo ^^. Mislim ne znam bas dal sam dobro objasnila :D

Ma kapiram, nego se malo zezam :D
 
BAs naprotiv, ja osecam da sto se vise divim sebi, i svom kultu, sve manje i manje me doticu drugi ljudi. Sve lakse i lakse kontrolisem njima, uzdisem se . buklvano titula sveca koju sam sma sebi dala mi pomaze da se suprostavim svima D:

Citat:
Pa ti si puna samopouzdanja....blago tebi...kad bi ja samo mogao tako...
 
da li se to ikada nekome desilo? Tipa u fazonu divis se sam svojoj lepoti u ogledalu. slikas se stalno, sredjujes kosu, ulepsavas se, koristis kreme itd. Onako sijas u svojoj glavi. Jednostavno divis se samim(mom) sobom :D


ja volim samo sebe i to.... ma jok...zabole me za taj fazon...lose..jako lose..Fuj...bljuvotina i sve tome slicno .....
 
Jel mozete Vi da budete malo kulturniji?:mrgreen:
I shta tebe boli shto ja mislim da je ona pich.ka kosmichka i sto cu da nasednem na fising atensn...:dontunderstand:

Uostalom vise mi se dopada njeno privlacenje paznje nego tvoje obecanje da ces da mi budes predsednik jednog dna...:rotf:

I ne samo to, nego i 300 000 novih radnih mesta. Bezvizni rezim za EU.
Prijem u EU uniju. Unistavanje korupcije, i vracanje EU tekovina, I naravno diplomatska borba za kosovo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top