Knjiga za Maya 3D

amidza

Obećava
Poruka
95
Nasao sam u MKR-U (znate gde je, ako ste iz Novog Sada) knjige za Mayu na CD-u. Ima mnogo knjiga koje iz Gnomon Workshopa (oni su najbolji). Trazio sam da mi narezu 6 tih CD-ova na jedan DVD (400 Din), ali oni navodno to ne rade, a ne pada mi na pamet da dajem (6*150).
Ima li neko neki od ovih tutorijala, ajde pirati znam da imate, dajte ponude.
Ja imam DYNAMICS I i SKINING I, ako oce neko da se menja.
Ili ako mozda imate bilo kakve tutorijale, javite se bre ljudi.
 
ima veoma dobra knjiga o mayi kompletno - "maya5 bez tajni", ja je imam i sve sam uglavno iz nje naucio... probaj to ali i javi ako nadjes negde te tutorijale!
p.s. gde je taj MKR, jer ja bih rado dao 6x150 din za takve stvari!
 
marco3dx:
ima veoma dobra knjiga o mayi kompletno - "maya5 bez tajni", ja je imam i sve sam uglavno iz nje naucio... probaj to ali i javi ako nadjes negde te tutorijale!
p.s. gde je taj MKR, jer ja bih rado dao 6x150 din za takve stvari!

Jel si zadovoljan knjigom "maya 5 bez tajni"? Meni se svidja, dobro je osmisljena zar ne??? Al steta sto se ne modeluje ljudska glava umesto glave "mocnog Bizamka":D
 
marco3dx:
ima veoma dobra knjiga o mayi kompletno - "maya5 bez tajni", ja je imam i sve sam uglavno iz nje naucio... probaj to ali i javi ako nadjes negde te tutorijale!
p.s. gde je taj MKR, jer ja bih rado dao 6x150 din za takve stvari!

Jel si zadovoljan knjigom "maya 5 bez tajni"? Meni se svidja, dobro je osmisljena zar ne??? Al steta sto se ne modeluje ljudska glava umesto glave "mocnog Bizamka":D
 
knjigom sam prezadovoljan, stvarno je cool! sad radim onaj deo kad se bizamko bori sa opuscima cigareta i pokusavam da ubacim bullet-time efekat pa mi treba malo vise vremena! mislim da nije lose to sto se modeluje "mocni bizamko" a ne ljudska glava, ipak ima dosta tutorijala za ljudsku glavu i nebi se mogao isoristiti FUR(krzno) na ljudskoj glavi dok na bizamku to bas cool izgleda(je8i ga, mora se pokriti i opseg knjige)! meni se bas svidja taj nacin gde se kroz celu knjigu taj jedan projekat odvija i razvija, jer se tako prikazuje ceo proces animacije, montaze...
 
pa ovako, ta knjiga je pre 3 nedelje bila u pretprodaji samo 900din(sa obzirom da ima 1000str+CD) a sada je vec izasla i mozes je nabaviti po ceni od 1500din! vise informacija na www.kombib.co.yu!
 
Ej Bole, Cile ovde. Sta zajebavas ljude s tom mayom. I koliko puta treba da ti govorim da ostavis se tog sranja. Majku ti je8em! Pazi sad,ja u nedelju idem da zaradim neki kes, a evo tebi ****!

Ha ha, salim se covece, sta ti radis, verovatno sad buljis u kumpjuter govoreci kako ces da me ubijes...
 
marko87:
Ej Bole, Cile ovde. Sta * ljude s tom mayom. I koliko puta treba da ti govorim da ostavis se tog *. Majku ti je8em! Pazi sad,ja u nedelju idem da zaradim neki kes, a evo tebi ****!

Ha ha, salim se covece, sta ti radis, verovatno sad buljis u kumpjuter govoreci kako ces da me ubijes...

Cicak ***** li ti *****. Sta seres ti, svi dobro znamo ko je ovde master, a sto se tice kesa, ja cu sad da zaradim 1400, taman da kupim knjigu za Mayu.
 
Ajde kad vec tako znate Mayu, kazite mi kako da napravim da lik hoda po zemlji. Uzgred, da li neko iz Novog Sada hoce da pomogne? Radim neku opsadu zamka, sa gomilom ljudi i orkova.
I kojom metodom da pravim velike mase, da ih tretiram kao jedan veliki particle grid pada im dam goal, ili da napravim mnogo kopija jednog lika, samo neznam onda kako da ih programiram.
Gde da nadjem dobre teksture reljefa u kamenu, iz srednjevekovnih zamaka.
Ej marko otkud ti u komentaru za onu knjigu.
 

Back
Top