Buvljak u Subotici

Konkretno zanimaju me madjarski margarini, kackavalji, kuleni i virsle... Na veliko.
Ako neko zna, nek napise otprilike koliko sta kosta, ili ako je raspolozen za neku kombinaciju, tu sam za sve dogovore.
 
Evo ja svakog vikenda odšetam do buvljaka, pa ću ti javiti na pp cene na veliko. Ok? :)
Lep ti je nick, još samo da ti i avatar bude prikladan.
Npr. ovo, ali umanjeno:

small+wood+barrel+keg+cask+2+liters.jpg
 
Poslednja izmena:
ako bude robe po pristojnoj ceni, bice i kupaca
moj drugar je radio tu kombinaciju pre 3-4 godine sa zenom iz subotice, koja mu je busom slala robu, a on ovde u lasti preuzimao
ako nadjem nekog za prvo vreme da mi salje busom, bilo bi super, a kasnije bih mogla i kolima da dolazim, kad razradim posao, da mi se isplati
ovaj drugar je pukao u toj semi, jer je po*ebao pare, pa je ostao duzan toj zeni i ona naravno vise nije htela da mu salje, a kod mene bi to sljakalo bez problema
 
nasla sam cene, znaci roba se doprema iz Segedina, npr. kulen je oko 400 din, prsuta oko 500 din...
uglavnom su cene upola jeftinije nego kod nas
sad mi samo treba neka kontakt veza, koja bi mi slala npr. iz Subotice robu Lastinim busom, a ja uplacivala pare na racun
 
E jos jedno pitanje :lol:
Kad stignem tamo, gde se otprilike nalazi buvljak, kako da ga trazim?
I da li da idem busom ili vozom?
I koliko se otprilike putuje, i koliko je otprilike karta?
Eh, to je vec 4-5 pitanja :think:
 
E jos jedno pitanje :lol:
Kad stignem tamo, gde se otprilike nalazi buvljak, kako da ga trazim?
I da li da idem busom ili vozom?
I koliko se otprilike putuje, i koliko je otprilike karta?
Eh, to je vec 4-5 pitanja :think:

NIje problem doci peske na buvljak za zeleznicke mozda 30 minuta peske , a sa autobuske mozda 45 min max. A kad izadjes pitaj ,,, svi ce te uputiti ... najbolje je ici Subotom. Karta gradskog busa je ispod 50 din bar ja mislim. Ne verujem da ce ti iko pristati da robu salje buso. Verovatno ces morati dolaziti po nju kolima ili necim drugim , ako si iz bgd mislim da ima par ljudi koji robu voze za bgd ali su cene malo skuplje. Nesto ne verujem za slanje busom jer 20 salama zauzima veliki prostor, a to se u Subotici smatra porodicnom kupovinom
 
Poslednja izmena:

Back
Top