vrabac u ruci....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Moj brat od ujaka....pa lista je duga: razveden 37 god, o deci ne brine, u teskim dugovima, raskantao svu imovinu koju je imao, tek nedavno nasao neki posao a inace zivi mami i babi na grbaci, lenj kao buba, bez skole.....zabavljao se par godina sa curom svojih godina kojoj je bio prvi....lagao ju je i ona nista nije znala o njegovoj situaciji....ona je htela da se uda: radi, ima svoj stan, uredan zivot i uslovila ga je da se sredi jer ona hoce porodicu.....i eto on je nasao posao....u medjuvremenu, ona je saznala za njegove velike dugove, za proebanu imovinu, za nebrigu o deci, za sve....i opet se pomirila jer dok su bili razdvojeni nista bolje nije uspela da nadje....

sta mislite o tome: bolje vrabac u ruci ili golub na grani???? :whistling:
 
ali kako si sigurna da se pomirila sa njim samo zato sto nista bolje nije mogla da nadje?
ok, ali mozda je razmislila i odlucila da mu da sansu da se sredi i postane covek : )
 
Moj brat od ujaka....pa lista je duga: razveden 37 god, o deci ne brine, u teskim dugovima, raskantao svu imovinu koju je imao, tek nedavno nasao neki posao a inace zivi mami i babi na grbaci, lenj kao buba, bez skole.....zabavljao se par godina sa curom svojih godina kojoj je bio prvi....lagao ju je i ona nista nije znala o njegovoj situaciji....ona je htela da se uda: radi, ima svoj stan, uredan zivot i uslovila ga je da se sredi jer ona hoce porodicu.....i eto on je nasao posao....u medjuvremenu, ona je saznala za njegove velike dugove, za proebanu imovinu, za nebrigu o deci, za sve....i opet se pomirila jer dok su bili razdvojeni nista bolje nije uspela da nadje....

sta mislite o tome: bolje vrabac u ruci ili golub na grani???? :whistling:

pa, sad, ovo je malo dramatican primer, takvog "vrapca" ne bih nikada hvatala, niti bih bila uhvacena od strane takvog, jer sve nabrojano govori da kao covek, da ne govorim kao muskarac, ne bi mogao u zivotu da mi se svidi...pre bih ostala sama...e, sad ako je pitanje ono cuveno "da li ostati sama, ili se zadovoljiti necim dostupnim?", to je vec malo komplikovanije....
 
U ovim godinama me savrseno briga za svaciju situaciju ;)
Moze da bude i prosjak i da mi se svidi jer ne plabiram da se udam jos 10 god . Kad bih trazila ozbiljnog partnera, tj nekog za udadbu :lol: sigurno bih zelela da bude pouzdana i sigurna licnost.
 
neizreciva,
ali to su vec porodicni problemi
zar ti se ne cini da nisu nekako bas prikladni za forum, ili za parlament??

:lol: jesam li ja nekog imenovala....pa i nisam.....a da su problemi jesu....i da ste pitani za misljenje, pa jeste....to je i svrha foruma....iskazivanje svog misljenja....ili se varam???

i da, ne mislim da je ona njega ne voli, samo to je covek koji ima ozbiljnih problema i tu ljubav ima slabe vajde.....kod nje je bilo vise daj sta das....znaci, kad nema boljeg dobar je i on jer joj bioloski sat otkucava....
 
Heh.. svako ima pravo da donosi neke svoje odluke..
Ako ona misli da je to najbolje za nju, onda u redu.. moguće da je poželela da mu pruži drugu šansu i da pokuša da otpočne sa njim život..
Jer, ona ima, sama si rekla, te najosnovnije egzistencijalne potrebe rešene..
A ako se on zaista 'smiri i uozbilji', možda njihov zajednički život zaista bude srećan i uspešan..
Ne znam... možda sam preveliki idealista i smatram da svakom treba pružiti šansu..
Jer, ona realno, nije znala za tu njegovu prošlost.. zavolela je tu predstavu koju je stekla o njemu.. kad je spoznala pravu istinu, normalno da ju je ispočetka odbilo.. a možda je i normalno što je ipak rešila da pruži šansu i da pokušaju...
 
ja nekako podrzavam....mada, situacija nije ni blizu idealnom, ipak ce pokusati porodicu....velike sanse ima da joj se izjalovi taj brak zbog njegove neozbiljnosti, naravno, ali daje sebi sansu da ima dete.....
 
Moj brat od ujaka....pa lista je duga: razveden 37 god, o deci ne brine, u teskim dugovima, raskantao svu imovinu koju je imao, tek nedavno nasao neki posao a inace zivi mami i babi na grbaci, lenj kao buba, bez skole.....zabavljao se par godina sa curom svojih godina kojoj je bio prvi....lagao ju je i ona nista nije znala o njegovoj situaciji....ona je htela da se uda: radi, ima svoj stan, uredan zivot i uslovila ga je da se sredi jer ona hoce porodicu.....i eto on je nasao posao....u medjuvremenu, ona je saznala za njegove velike dugove, za proebanu imovinu, za nebrigu o deci, za sve....i opet se pomirila jer dok su bili razdvojeni nista bolje nije uspela da nadje....

sta mislite o tome: bolje vrabac u ruci ili golub na grani???? :whistling:
Volim kada neko piše kao Julije Cezar, sve nekako u drugom, trećem licu !!! :lol:
 
Volim kada neko piše kao Julije Cezar, sve nekako u drugom, trećem licu !!! :lol:

:lol:e da te razocaram, nisam ja upitanju.....mada, samo sam cekala da to neko spomene...e da me imalo znas, znao bi da Olja sebe ne predstavlja idealno i kad imam problem ili nedoumicu koja se odnosi na mene, pisem u prvom licu jednine....volim ja to: ja pa ja pa ja.....u svakom kontekstu.....:whistling:
 
Moj brat od ujaka....pa lista je duga: razveden 37 god, o deci ne brine, u teskim dugovima, raskantao svu imovinu koju je imao, tek nedavno nasao neki posao a inace zivi mami i babi na grbaci, lenj kao buba, bez skole.....zabavljao se par godina sa curom svojih godina kojoj je bio prvi....lagao ju je i ona nista nije znala o njegovoj situaciji....ona je htela da se uda: radi, ima svoj stan, uredan zivot i uslovila ga je da se sredi jer ona hoce porodicu.....i eto on je nasao posao....u medjuvremenu, ona je saznala za njegove velike dugove, za proebanu imovinu, za nebrigu o deci, za sve....i opet se pomirila jer dok su bili razdvojeni nista bolje nije uspela da nadje....

sta mislite o tome: bolje vrabac u ruci ili golub na grani???? :whistling:

Ionako ima malo muskaraca...
 

Back
Top