zvaka

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
zene da li vam dodje ponekad da prekinete trichave pokusaje vaseg muvacha(buduceg eventualnog frajera)....da ispadne romantichan,ili cool zabavljach.... i ne znam ni sam kakav dasa..... zar niste u 3pu da mu kazete da ucuti i da se skine ?
ili volite te te verbalne predigre...muvanja.... i ostalo....:roll:
priznajte.....nekad je tesko robovati svojim ustaljenim obicajima :lol:
 
Nije teško, nije običaj u pitanju. I nikada nemam želju da uopšte dodirnem osobu koju ne poznajem :neutral:

Nedavno sam imala kratak ali zanimljiv razgovor na ovu temu sa drugaricom koja, ili ne misli kao ja zaista, ili pokušava da ispadne ql..... nisam sigurna šta je.
 
Nije teško, nije običaj u pitanju. I nikada nemam želju da uopšte dodirnem osobu koju ne poznajem :neutral:

Nedavno sam imala kratak ali zanimljiv razgovor na ovu temu sa drugaricom koja, ili ne misli kao ja zaista, ili pokušava da ispadne ql..... nisam sigurna šta je.

Ja imam itekako zelju da dodirnem nepoznate devojke..ko ima problem sad
 
pa dobro...ali nisi odgovorila na pitanje

:) pa jesam...muvanje u pokusaju se brzo sanira jer sam direktna....primer: juce sma imala neku zelenu majicu, pa bila je malo uza i sise su dosle do izrazaja....i moj ti udvarac (to mu druga profesija :hahaha:) poceo da hvali majicu, da se prenemaze i oci ne skida....i ja ti njemu rekoh: ajde sad lepo u oci da me pogledas ako ti je do price.....:lol:....i skrenula tema na gulash paprikash.....kuvao covek na poslu pa me zvao na ruchak....:whistling:
 
zene da li vam dodje ponekad da prekinete trichave pokusaje vaseg muvacha(buduceg eventualnog frajera)....da ispadne romantichan,ili cool zabavljach.... i ne znam ni sam kakav dasa..... zar niste u 3pu da mu kazete da ucuti i da se skine ?
ili volite te te verbalne predigre...muvanja.... i ostalo....:roll:
priznajte.....nekad je tesko robovati svojim ustaljenim obicajima :lol:

I kaoguma ?
 
Ok, lepo je to što ste ovde sve drčne i odma ih kidate ili kidišete na njih, realno 95% žena voli te rituale muškog prenemaganja, komplimenata, buljenja u njih kao na meso i tako to...samo je poenta u muškom pristupu sirovo, dosadno, diskretno, bezobrazno....
 

Back
Top