...zzivot bez sexa...

Mozda nije vezano skroz za temu, ali zene jel ste primetile da muskarci vise nemaju zelju kao nekad? Pricam i sa drugaricama, slicna prica...kao jednom nedeljno i to je to..uzas.

Isti problem imaju i moje dve drugarice, posle kazu da zene izbegavaju muskarce:think:

A tema pa... tezak je zivot bez seksa , kao cvece na preko 40 stepeni koje ne zalivas ono se jadno susi dok skroz ne uvene. E onda dzaba zalivanje:(
 
Poslednja izmena:
Mozda nije vezano skroz za temu, ali zene jel ste primetile da muskarci vise nemaju zelju kao nekad? Pricam i sa drugaricama, slicna prica...kao jednom nedeljno i to je to..uzas.

Golotinja je na sve strane, a i zhene su uhvatile foru pa vi$e nije da li ce da je daju vec je uveliko i nude. To dovodi do manjka interesovanja i smanjene potrazhnje za vaginom. Sasvim logichno.
Sa druge strane imamo te nezadovoljne zhene koje zbog gore navedenog opsedaju sex $opove i zelene pijace u potrazi za $to vecim, debljim i chvr$cim.
 
nerazumemjavas
arjačkinje-barjačkinje su mi ko najslabija karika s tv-a
a Care, care gospodare (koliko je sati?)
ona igra s šprinterskim jajima, ludo zanimljiva ponekad
(vazzne su boje, na primer)

ps. vojim da se igram Ledenog Čike ;)
 
mi smo kao mali igrali gucke stalno... ili kliske... to vam je ono sa stapovima, kad udarite prvo u zemlju, pa posle u stap i melrite ko je najdalje bacio stap... i onda, ko god da je najblizi, posle sutnes loptu i on za odredjeno vreme mora da je vrati... i ponovo... ako ne, onda opet... i, da vam kaze vas rikan, sto se mene tice, odatle dolazi onaj izraz da su 'okozili' nekoga... il' to il' da se namesti na penal... al' to seljacki neki radili, punom, pa ne mogu da pogode... to je divota...
 
Mogu da zamislim, tamo negde posle sedamdesete, kada mi se alat bude dizao jednom kvartalno, da dosta vremena provedemo plutajući nekim brodićem po reci ili moru danima i noćima uz gomilu knjiga i satelitski internet uz stalnu prisutnost na podforumu Gerijatrija i tako to....
 
ti si sreca, kakva patnja i bol? pa ako ti tako nesto mislis, sta mi ostali smrtnici da radimo? ali, avaj... opet ce rikan morati sam da se snalazi... e, idem za vikend u kafanu... ja mnogo volim kafanu, ne znam jel sam vam pricao nekad o tome? i u petak i u subotu idem u kafanu... i svaki dan bi' is'o u kafanu, majke mi vam kazem... da moram da apstiniram od kafane, to bi mi tesko palo... joj, zivote... sve mi nesto tesko sad...
 

Back
Top