Tudje-sladje

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.519
Jel imate one tripove da je uvek zanimljiviji neko nepoznat nego osoba sa kojom ste? Mojoj sestri defitivno jeste, svi su joj zanimljiviji osim momka sa kojim je, i to tako sa svakim. Cak i kad ostavi nekog, nadje sledeceg, posle joj je taj bivsi zanimljiv samo zato sto nije vise sa njim. Pa ako se pomiri sa njim, odmah joj dosadi...i tako u krug. Sta mislite zasto neki ljudi vise cene one koje "nemaju"? Jel to mozda ne cene sebe pa podsvesno misle da osoba koja je sa njima samim tim nije dovoljno vredna..
 
Jel imate one tripove da je uvek zanimljiviji neko nepoznat nego osoba sa kojom ste? Sta mislite zasto neki ljudi vise cene one koje "nemaju"? Jel to mozda ne cene sebe pa podsvesno misle da osoba koja je sa njima samim tim nije dovoljno vredna..

imam...
ne znam...u stvari znam, al me mrzi da filozofiram...znači ne znam...
ne...
 
Poslednja izmena:
Znaci vec mi propade prva tema nakon 2 meseca ne-forumasenja...pih

cek...evo...da budem fina, ipak mi je to valjda duznost kao dami...:eek::roll:

Ja to sama sebi objasnjavam kao nezrelost, kao emotivnu nestabilnost i kao ocajnicke pokusaje da pronadjem/ne izgubim onog znas, sto ga nazivaju pravim...Zapalim se za nekoga onoooooooliko, a onda me to prodje, a mislila sam da taj zar necu preziveti...i onda me na kraju mrzi i rodjendan da mu cestitam...***...znam...i ako niko ne primecuje ...ovim postom dzentlmenski preuzimam sve drvlje i kamenje, do skoro namenjeno tvojoj sestri...:heart::dash:
 
cek...evo...da budem fina, ipak mi je to valjda duznost kao dami...:eek::roll:

Ja to sama sebi objasnjavam kao nezrelost, kao emotivnu nestabilnost i kao ocajnicke pokusaje da pronadjem/ne izgubim onog znas, sto ga nazivaju pravim...Zapalim se za nekoga onoooooooliko, a onda me to prodje, a mislila sam da taj zar necu preziveti...i onda me na kraju mrzi i rodjendan da mu cestitam...***...znam...i ako niko ne primecuje ...ovim postom dzentlmenski preuzimam sve drvlje i kamenje, do skoro namenjeno tvojoj sestri...:heart::dash:

Bas si dzentlwoman, nego ja sam sestru dala samo kao ekstremni primer, i meni se nekad desava naravno da mislim da je bolje ono sto nemam..samo ne tako cesto.
 

Back
Top