Kako vratiti Kosovo - može li se uopšte vratiti?

Opet Banaćanin

Početnik
Banovan
Poruka
12
Pre svega, molim diskusiju bez vređanja i trolovanja. Dakle, samo konstruktivno.

Činjenica je da na 13,5% zvanične teritorije Republike Srbije ne vlada ustavni poredak iste. Srbija na Kosovu nema ni sudsku, ni zakonodavnu, ni izvršnu vlast.

Šta bi trebalo da bude dugoročni plan za vraćanje Kosova, makar kao države u državi?

http://forum-novi.krstarica.com/showpost.php?p=9601596&postcount=53
Želeo bih da kažem da podržavam nezavisno Kosovo, pod uslovom da Srbi tamo dobiju entitet.
 
druge su tu price u pitanju banacanine. zasto si tako plitak. nije sve tako crno i belo. kad cemo ga vratiti !??! za hiljadu godina ako treba ali cemo ga vratiti. sto ne znaci da srbija treba da stane dok se kosovo ne vrati. ne. srbija ide napred.
serbia_logo_en.jpg
 
Pre svega, molim diskusiju bez vređanja i trolovanja. Dakle, samo konstruktivno.

Činjenica je da na 13,5% zvanične teritorije Republike Srbije ne vlada ustavni poredak iste. Srbija na Kosovu nema ni sudsku, ni zakonodavnu, ni izvršnu vlast.

Šta bi trebalo da bude dugoročni plan za vraćanje Kosova, makar kao države u državi?

http://forum-novi.krstarica.com/showpost.php?p=9601596&postcount=53
Želeo bih da kažem da podržavam nezavisno Kosovo, pod uslovom da Srbi tamo dobiju entitet.

To se jednom recju zove okupacija.

Ako neko ima plan ti si poslednji do koga ce taj plan doci........kapish?:mrgreen:
 
Pre svega, molim diskusiju bez vređanja i trolovanja. Dakle, samo konstruktivno.

Činjenica je da na 13,5% zvanične teritorije Republike Srbije ne vlada ustavni poredak iste. Srbija na Kosovu nema ni sudsku, ni zakonodavnu, ni izvršnu vlast.

Šta bi trebalo da bude dugoročni plan za vraćanje Kosova, makar kao države u državi?

http://forum-novi.krstarica.com/showpost.php?p=9601596&postcount=53
Želeo bih da kažem da podržavam nezavisno Kosovo, pod uslovom da Srbi tamo dobiju entitet.

Ne mozemo da ga vratimo, to je gotova prica. Najbolje moguce sto bi moglo da se desi je podela Kosova.
Ne znam sta bi radili sa toliko albanaca koji ne bi priznavali nasu vlast.
Na stranu emocije, jeste uzasno i tuzno, ali pisemo sebi kao narodu, smrtnu presudu ukoliko ostane u sastavu Srbije.
 
hm,pa sa ovakim PREDSEDNICIMA,MINISTRIMA,POZICIJOM i OPOZICIJOM i sa ovakvim Narodom u momentu NIKAD niti mozemo niti cemo moci!
A kad bi mogli? kad bi bilo????

Prvo nam je potrebno rukovodstvo i to SRBSKO,ne tamo neki skupovi 5KOLONASA/,i smo se nekad zezali na racun partizana imaju najbolju ekipu ceo tim nemoze da pojede ni 1kg Svinjetine pecenja. E pa tako nesto i sa nasim PREDSTAVNICIMA,jer naravno da jedan DULIC,BISERKO itd. nece raditi u INTERESU SRBIJE na tom nivou,naravno da jedan Kasa madjar da ga zabole za Cele kulu u nisu ili tako ta poredjenja. Nadam se da se razumemo sto se toga tice,sledece je VREME,PROTIV KOGA,STA imamo??? i sta nam je potrebno?
VREME;
kao prvo treba nam biti jasno da sad u momentu nemozemo da ratujemo jer niti smo Vojno,tehnicki itd. u uslovima znaci sve sto bismo radili radi se za neki plan u buducnosti 1-30 godina min.

Protiv koga;
Prvo treba da razjasnimo protiv koga mi treba i kako da ratujemo i sta time dobijamo odnosno gubimo i koje mogu biti posledice,kako ratne a ono i posle ratne.Sta zelimo postici i kako promeniti situaciju,cinjenicnu situaciju na terenu.

Sta imamo kako vojno tako i u drugim pogledima da bismo mogli preduzeti jedan takav KORAK,nije stvar krenuti a nemati kako bih rekao ZALEDJINU...

Sta nam je potrebno; SVE a najvise SRBA od svega toga i naravno;i to pametnih SRBA PATRIOTA

naravno postiji i druga slika koja bi glasila ovako:
Ma sta ratovati dati to Siptarima,oni su i onako brojniji i mi necemo sa njima itd. necemo rat hocemo EU hocemo demonkratiju,I to je kao OK,a kad prodje malo vremena a ono ce da bude Raska pa juzni deo srbije pa i Vojvodina i oni ce uvek istoi da pricaju ma necemo RAT hocemo MIR hocemo DEMONKRATIJU, JA SAM ZA RAT SA SVAKIM KO POKUSA I MAKAR JEDAN PEDALJ SRBSKE ZEMLJE DA OTUDJI ali prvo sam za RAT PROTIV TAKVIH IZRODA SRBSKOG RODA kojima je draza EU i MCDONALD'S nego SRBIJA ah da hocemo DEMONKRATIJU pa sto u toj vasoj demonkratiji ima mesta za SIP*RATE,BA*LIJE,UJ*KOVICE ali nema mesta za SRBE i PRAVOSLAVLJE ili ima ali da nesme da kaze da je SRBIN PRAVOSLAVAC nego ko HIJENE kukaju sa drugima protiv svoga ,utrkuju se ko je veci IZROD!
Toliko od mene!
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 

Back
Top