Žalbe, kritike, predlozi, molbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.940
Ovo je nova tema gde cete moci da iznosite zalbe, predloge, kritike... na rad foruma politika.

Ono sta u startu treba da bude jasno je da je ova tema namenjena iskljucivo konkretnim zalbama bez diskusije o njima.

Znaci svaki korisnik moze da podnese konkretnu zalbu i na nju ce dobiti konkretan odgovor moderatora.

Nikakva dalja diskusija nije dozvoljena.

Ako je neko nezadovoljan odlukom moderatora moze meni da posalje pp sa linkom na zalbu i odgovor na nju, ali NE SME SE DALJE SPAMOVATI TEMA

Svako ko bude replicirao na odgovor, svako sa strane ko se ubaci u raspravu ce biti momentalno trodnevno banovan.
Ovo nije tema za raspravu, svadju i ubedjivanje jesi u pravu nisi u pravu.

Ovo je tema koja mora da bude cista, gde ce samo ici zalbe i odgovori jedni ispod drugih.
A onda neka sami korisnici na osnovu zalbe i odgovora prosude ko je u pravu.

Dakle da ne bude zabune. Jos jednom.
Samo zalba i samo odgovor na nju.
Nikakva dalja pojasnjenja, nikakva dalja ubedjivanja, nikakvi "sateliti" koji podrzavaju jednu ili drugu stranu nece biti tolerisani.

Ova tema vam omogucava da konkretno iskazete nezadovoljstvo, da konkretno ukazete na stvari koje vam se ne svidjaju, iskoristite to na pravi nacin. Kreirajte forum onako kako vi zelite da izgleda.
 
Poslednja izmena:
Predlažem da se nazivu ovog podforuma doda i reč "Ekonomija" i da se ovaj PDF zove "Politika i ekonomija" iz prostog razloga što su ove 2 oblasti usko povezane i zato što se na ovom podforumu osim političkih dosta raspravlja i o ekonomskim temama, možda čak i više od političkih a na forumu Krstarice ne postoji poseban PDF "Ekonomija".
 
Molim vas da prestanate sa krshenjem Ustava Republike Srbije. Prema ustavu je jedino pismo cirilica, a forum nema opciju da se chita na cirilici. U stvari postoji, ja je koristim, ali su opet nazivi podforuma i josh neke stvari ISKLJUCHIVO na latinici. Dakle, molim vas da omogucite forum na cirilici, mada bi ja ishla i korak dalje, ukinula bi latinicu uopshte, a banovala bi trajno svakog ko napishe rech na latinici. Za kraj, ovo chime ja pishe nije latinica vec romanizovana cirilica. Ne vidim poentu ako pishemo latinicom, razumece nas iskljuchivo Hrvati, ako napishemo ''Čačak''. Ukoliko napishemo ''Chachak'', razumece nas veliki deo sveta.
 
Molim vas da prestanate sa krshenjem Ustava Republike Srbije. Prema ustavu je jedino pismo cirilica, a forum nema opciju da se chita na cirilici. U stvari postoji, ja je koristim, ali su opet nazivi podforuma i josh neke stvari ISKLJUCHIVO na latinici. Dakle, molim vas da omogucite forum na cirilici, mada bi ja ishla i korak dalje, ukinula bi latinicu uopshte, a banovala bi trajno svakog ko napishe rech na latinici. Za kraj, ovo chime ja pishe nije latinica vec romanizovana cirilica. Ne vidim poentu ako pishemo latinicom, razumece nas iskljuchivo Hrvati, ako napishemo ''Čačak''. Ukoliko napishemo ''Chachak'', razumece nas veliki deo sveta.

Odbija se. Nema kršenja Ustava.
 
Predlažem da se nazivu ovog podforuma doda i reč "Ekonomija" i da se ovaj PDF zove "Politika i ekonomija" iz prostog razloga što su ove 2 oblasti usko povezane i zato što se na ovom podforumu osim političkih dosta raspravlja i o ekonomskim temama, možda čak i više od političkih a na forumu Krstarice ne postoji poseban PDF "Ekonomija".

mozes da otvoris temu oko tog pitanja.
ja licno nemam nista protiv ako se i drugi slazu.
 
gif avatar se prjavi nekom od supermodova i oni mogu da ga postave
potrebno je da bude u okvirima 100x100 px i 20kb velicine.(ako se dobro secam)

imali smo nekih tehnickih problema ranije i zato korisnici nisu mogli sami da postavljaju animirane avatare. Mislim cak i da smo resili taj problem ali nije ni bitno. Ko hoce animirani avatar neka pokuca nekom od supermodova na inbox :)
 

Nigde u pravilniku ne stoji odredba koja određuje koliko često, tj. u kojim vremenskim intervalima korisnik može da otvara teme.
Sad, istina je da Ugo, pored ostalih, dobija s vremena na vreme i napade masovnog otvaranja tema, bilo kakvih i o bilo čemu. E, to već nije dozvoljeno. Spam teme mu se zatvaraju i brišu, a on je zbog toga već više puta bio kažnjen, u šta ćeš se uveriti, ako pregledaš Obaveštenja.
 
To nije korektno od Uga, i sada ga javno pozivam da ukloni taj uvredljiv avatar.

Da li je to naredjenje?

Nemam nikakvu uvredljivu nameru. U jednom filmu, ne mogu se stiti naziva, znam samo da glavnu ulogu glumi Robert Redford se pominje da je zastava naopachke medjunarodni znak za poziv u pomoc. Nisam sigurna da je to tachno u realnom zhivotu, ali u svakom sluchaju nemam nikakvu nameru da nekog vredjam. Moj avatar uopshte nije hrvatska zastava vec zastava Savezne Republike Jugoslavije sa grbom Hrvatske okrenutim naopachke, mozhe se i tako gledati.
 
Predlog:

uvodjenje slikovnih potpisa BBCode. moze sa nekim ogranicenjima. recimo ovako nesto bar da se moze tutnuti.

serbia_logo_en.jpg


:D
 
Poslednja izmena:
I sta imamo od ovoga.........mislim svaka cast,ali ko ce onolike moderatorske pretnje preko PP-a,zamene teza i izlive frustracija da kazni?.........milion puta ista prica........neka se svako kazni za bivse poruke koje su izbrisane,a ne po 100-ti put jovo na novo.

Sad ce smirela jedno mesec dana,pa ponovno divljanje doticnih administratora i moderatora.

Da se kazni svako ko je zloupotrebljavao polozaj,ne od sada nego od prekjuce i nakjuce.
 
..А,.ја предлажем да се ти макар опоменеш зато што си онолико спамовао
тему..
http://forum.krstarica.com/threads/281127

а могли би и да те банују због овакве увреде:

(ова друга твоја порука одозго)
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9602023&postcount=119

.

Ovo nije mesto za prijavljivanje postova. Za to postoji trougao. Tako da, nemojmo zatrpavati ovu temu prijavama na tuđe postove!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top