posesivnost

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Kad neko misli da moze da raposlaze vasim vremenom?
Kad neko misli da vam bas ta haljina lepo stoji ili da je frizura losa?
Kad neko misli da je bas taj klub idealan?
Kad neko misli da je vas izabranik-ca..nesto lose?

itd...

I kad ne uspete da se ne slozite i nastavite dalje...nego morate da objasnjavate..

s vremena na vreme uletim u ovakve situacije od strane mnogih ljudi i to me neverovatno iznervira...kako vi reagujete?

ako vam se to "nikad nije desilo"...:evil:
 
mnogo sam agresivna kad se neko mesa u moje izbore..bilo da se radi o ljudima, vremenu ili nacinu zivota..skoro mi kaze sestra, komentarisali smo matorce, lako je tebi, tebi ionako niko nista ne sme da kaze:lol:
 
Pa nisam ja tu bas crkva u kojoj ce se taj neko moliti....moje vreme, moj stil, nesto mi se svidja a nesto ne, moj muz je meni dobar i odlicno ako nije nekom drugom...mislim, ne pecam se ja na te stvari, ako neko nece da nastavi dalje, ja hocu i obicno se tako i zavrsava...

a godinama sam se trudila da ugodim zdreracima vremena i energije i onda mi se smucilo. Nemam vise vremena ni zivaca
 
mnogo sam agresivna kad se neko mesa u moje izbore..bilo da se radi o ljudima, vremenu ili nacinu zivota..skoro mi kaze sestra, komentarisali smo matorce, lako je tebi, tebi ionako niko nista ne sme da kaze:lol:

pa pazi kad i meni svi to isto kazu...i onda sam odlucila malo da spustim loptu..ako ljudi ne smeju nikad da kazu sta misle preda mnom...:think:
 
Kad neko misli da moze da raposlaze vasim vremenom?
Kad neko misli da vam bas ta haljina lepo stoji ili da je frizura losa?
Kad neko misli da je bas taj klub idealan?
Kad neko misli da je vas izabranik-ca..nesto lose?

itd...

I kad ne uspete da se ne slozite i nastavite dalje...nego morate da objasnjavate..

s vremena na vreme uletim u ovakve situacije od strane mnogih ljudi i to me neverovatno iznervira...kako vi reagujete?

ako vam se to "nikad nije desilo"...:evil:


moze da nastavi da.... misli
....kontam da se lakse razmislja u samoci, kad nista ne ometa koncentraciju :manikir:

mada, ako nam to rade mnogi mnogi ljudi, mozda je vrijeme da se i sami
zamislimo
malo
 
pa pazi kad i meni svi to isto kazu...i onda sam odlucila malo da spustim loptu..ako ljudi ne smeju nikad da kazu sta misle preda mnom...:think:
e zabole me da spustam loptu.:neutral:
ja ljude koje volim mazim i pazim, i gledam da im ne popujem. i ne trazim nista sto i sama nisam spremna da pruzim. a svako ko misli da bi mogao da popravi nesto u mom zivotu i karakteru, neka se prvo pozabavi sobom:)
i sta znaci to, reci sta mislis?
znas sta, imam drugaricu koja ima uzasno razmazeno dete..i sad, kad bih ja rekla sta mislim, to bi bilo alo bre sto ne regulises to malo??????:besna:
ali, sigurna sam da ona zna da je negde zahebala, i da ne moze nista da uradi, i da i ako moze, uradice, ne treba joj moj podsticaj:) mislim, sto da joj stajem na muku?;)
ljudima kad treba savet, ili podrska, oni ga traze...ne treba im nista naturati
 
moze da nastavi da.... misli
....kontam da se lakse razmislja u samoci, kad nista ne ometa koncentraciju :manikir:

mada, ako nam to rade mnogi mnogi ljudi, mozda je vrijeme da se i sami
zamislimo
malo

ne cudi me da ti to kazes...tebi niko ne sme na crtu, jel?
posto u svakom momentu kazes tacno ono sto mislis i znas sta zelis u svakoj situaciji.
meni tako deluje na osnovu tvojih postova...
 
e zabole me da spustam loptu.:neutral:
ja ljude koje volim mazim i pazim, i gledam da im ne popujem. i ne trazim nista sto i sama nisam spremna da pruzim. a svako ko misli da bi mogao da popravi nesto u mom zivotu i karakteru, neka se prvo pozabavi sobom:)
i sta znaci to, reci sta mislis?
znas sta, imam drugaricu koja ima uzasno razmazeno dete..i sad, kad bih ja rekla sta mislim, to bi bilo alo bre sto ne regulises to malo??????:besna:
ali, sigurna sam da ona zna da je negde zahebala, i da ne moze nista da uradi, i da i ako moze, uradice, ne treba joj moj podsticaj:) mislim, sto da joj stajem na muku?;)
ljudima kad treba savet, ili podrska, oni ga traze...ne treba im nista naturati

e sad ovako...
na primer...ide mi se u grad ide mi se u grad...
i onda neko krene u grad...a meni se ne svidja to drustvo ili tako nesto...i necu...e taj neko ne razume da se meni ne ide...a meni je bzv da kazem drustvo ti je smor...
 
ne cudi me da ti to kazes...tebi niko ne sme na crtu, jel?
posto u svakom momentu kazes tacno ono sto mislis i znas sta zelis u svakoj situaciji.
meni tako deluje na osnovu tvojih postova...

:confused: takva osobu jos nisam upoznala
ova podvucena recenica se uci citavog zivota i tesko da je puno ljudi ispuni do kraja
i ma koliko neko djelovao kao takav, cesto je upravo to - samo djeluje tako
 
e sad ovako...
na primer...ide mi se u grad ide mi se u grad...
i onda neko krene u grad...a meni se ne svidja to drustvo ili tako nesto...i necu...e taj neko ne razume da se meni ne ide...a meni je bzv da kazem drustvo ti je smor...

Па не одеш у град и крај приче- НЕ ИДЕ МИ СЕ У ГРАД, конташ ли друже?:lol:

Или измислиш неки добар изговор.

Ја тако.:neutral:
 
Kad neko misli da moze da raposlaze vasim vremenom?
Kad neko misli da vam bas ta haljina lepo stoji ili da je frizura losa?
Kad neko misli da je bas taj klub idealan?
Kad neko misli da je vas izabranik-ca..nesto lose?

itd...

I kad ne uspete da se ne slozite i nastavite dalje...nego morate da objasnjavate..

s vremena na vreme uletim u ovakve situacije od strane mnogih ljudi i to me neverovatno iznervira...kako vi reagujete?

ako vam se to "nikad nije desilo"...:evil:

Једина особа којој иде за руком да мисли да располаже мојим временом је моја мајка.

Наравно, колико год пута да је разуверим, она ће и даље мислити да располаже мојим временом.
Ти не помаже ни агресија.
Сваки пут се извичем и објасним јој да нећу и не могу како и кад је она замислила, али ситуације се понављају.
Таква је особа, не вреди да је мењам у шездесет година.

А кад би неко други то покушао, исто би прошао.

Једина ствар на коју сам буквално алергична јесте то триповање на моје време.

А за остало ме заболе.
Нек' причају шта хоће.
Радим како ми се ради, а да не угрожавам друге.
 
Па не одеш у град и крај приче- НЕ ИДЕ МИ СЕ У ГРАД, конташ ли друже?:lol:

Или измислиш неки добар изговор.

Ја тако.:neutral:

pa to i radim...ali se iznerviram...
:D

izmisljam ili kazem e neda mi se...

ali se opet iznerviram...
a nekad bas i ne znam da li mi se nesto radi i dok ja razmisljam oni ne odustaju...

sad je specijana situacija u mom zivotu...nemam nikakvih obaveza...i dajems e ljudima, mozda sam im dala previse slobode..:think:

uglavnom i radim ono sta mi se hoce, trudim se da ne ugrozavam druge...ponekad ih i ugrozim...
 
Kad neko misli da moze da raposlaze vasim vremenom?
Kad neko misli da vam bas ta haljina lepo stoji ili da je frizura losa?
Kad neko misli da je bas taj klub idealan?
Kad neko misli da je vas izabranik-ca..nesto lose?

itd...

I kad ne uspete da se ne slozite i nastavite dalje...nego morate da objasnjavate..

s vremena na vreme uletim u ovakve situacije od strane mnogih ljudi i to me neverovatno iznervira...kako vi reagujete?

ako vam se to "nikad nije desilo"...:evil:
fino objasnim da ne može to tako...
 
Kad neko misli da moze da raposlaze vasim vremenom?
Kad neko misli da vam bas ta haljina lepo stoji ili da je frizura losa?
Kad neko misli da je bas taj klub idealan?
Kad neko misli da je vas izabranik-ca..nesto lose?

itd...

I kad ne uspete da se ne slozite i nastavite dalje...nego morate da objasnjavate..

s vremena na vreme uletim u ovakve situacije od strane mnogih ljudi i to me neverovatno iznervira...kako vi reagujete?

ako vam se to "nikad nije desilo"...:evil:
Ја те не разумем баш најбоље. :think:

Ово прво - ок, то би се и могло назвати посесивношћу, али остало....:think:

Мислим, сви ми имамо право да нам се допадне нечија фризура а нечија хаљина не, питање је само да ли ћемо, коме ћемо и на који начин то рећи. Ја то некако не бих довела у везу са посесивношћу. Исто важи и за клуб, па и за партнера...мада је ту више у питању (не)култура.

Мислила си ваљда на људе који НАМ НАМЕЋУ СВОЈЕ МИШЉЕЊЕ? :think:

Мој лични одговор је - не знам како, али у свакодневном животу немам баш много контаката са таквим људима....:)

А ако и дођем у такву ситуацију - зависи од начина на који та особа то ради, колико ми је блиска, колико ми је симпатична, колико ми је битно питање о којем се говори....
- некад оћутим, смешкам се и климам главом, а наставим да радим по свом :)
- некад покушам да објасним :confused:
- некад паднем у ватру и кренем да се расправљам до детаља :evil:
 

Back
Top