Bejbi, bejbi, ko te ne bi...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/5/60467/pamela-bankrotirala.html

Kazu da je Pamela bakrotirala i da zivi u kamp prikolici.

A ko do muskaraca sirom sveta ne bi je primio kod sebe na gajbu? Ja znam da ja bih. Izdrzavao bih je, oblaco i hranio... Ej bre pa ona je Pamela!!! :) Zar postoji normalan muskarac koji ne misli tako?

pamela%20anderson%20canadian%20seal%20hunt1.jpg
 
heheh...mislim da ostajemo MS i ja da se borimo za pamelu:)

Podelicemo je, dogovoricemo se. :)

Ali samo zamislite...

Nekada davno, masturbirali ste u znjene slike, i onda nekako igrom sudbine desi se da ona zaista nema gde nego da zivi na tudj racun i vi se nadjete tu.

Treba zaista imati hrabrosti i uci u sve to... :) Mnogi ne smeju... A neki bi i smeli! Jer ostvarenje snova je ipak najbitnije u zivotu, ali ljudi cesto nemaju muda... ;)
 
Podelicemo je, dogovoricemo se. :)

Ali samo zamislite...

Nekada davno, masturbirali ste u znjene slike, i onda nekako igrom sudbine desi se da ona zaista nema gde nego da zivi na tudj racun i vi se nadjete tu.

Treba zaista imati hrabrosti i uci u sve to... :) Mnogi ne smeju... A neki bi i smeli! Jer ostvarenje snova je ipak najbitnije u zivotu, ali ljudi cesto nemaju muda... ;)

a sto je u tvom snu bas takva, i samo takva situacija - da ona zavisi od tebe.
zar nije bolje bez tog momenta - da se desi da se negde sretnete i da se...ukrstite - zbog obostrane zelje:lol:
u svakom slucaju, moj san nece imati (tj nema) taj elemenat:D
 
Podelicemo je, dogovoricemo se. :)

Ali samo zamislite...

Nekada davno, masturbirali ste u znjene slike, i onda nekako igrom sudbine desi se da ona zaista nema gde nego da zivi na tudj racun i vi se nadjete tu.

Treba zaista imati hrabrosti i uci u sve to... :) Mnogi ne smeju... A neki bi i smeli! Jer ostvarenje snova je ipak najbitnije u zivotu, ali ljudi cesto nemaju muda... ;)

i nisam bas sigurna da hocu da delim tako nekoga:confused:
 
a sto je u tvom snu bas takva, i samo takva situacija - da ona zavisi od tebe.
zar nije bolje bez tog momenta - da se desi da se negde sretnete i da se...ukrstite - zbog obostrane zelje:lol:
u svakom slucaju, moj san nece imati (tj nema) taj elemenat:D

Pa dobro nemoguce je da ona u normalnim okolnostima upozna mene. To bi bilo ipak previse... Potrebno je bas nesto ekstremno...

Na primer to sto pise da se desilo...

I onda ja, obican smrtnik, upoznam nju i smuvamo se! :)
 
Tema je:

Kada biste imali mogucnost da upoznate i zivite sa zenom koja vam je nekad predstavljala sex simbol, a sada je u poziciji da cak i vi mozete da joj pomognete, kako bi ste se osecali i postupili?

:mrgreen: Ochesh rechi da chak i vi mozzete da pokushate ili ako je spala na vas, ehehehe.e, ona je Pamela Anderson, lepa, pametna, zgodna, talentovana. Njoj ne treba pomoch vech mushkarac. Eventualno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top