Sa ili bez kondoma

njezna:
pa vidim da me pogresno shvatate,ne pitam ja je li sex sigurniji sa njim ili bez njega,sve mi je to poznato,nego me interesuje da li je uzitak veci ako ne nosite kondom?valjda sam jasna :wink: :lol:


Gluposti!

Jasno je ko dan da je bolje bez kondoma! Kao $to je vir$la bolja bez plastike 8) jelte...

Medjutim, kondom je pod obavezno za prvi sex.. ne toliko zbog trudnoce (ima kilo pilulica tipa dan posle) vec zbog nedaj bozhe raznih bolesti. Ne zaboravite na AIDS i ostale po$asti o kojima ste chitali po zhenskim chasoposima :D
 
najveca ikada smisljena glupost koja koristi=kondom,
ali shta ako se tu javi pitanje postovanja drugog e to,to je vec stvar 'rezije',
bilo kako ali kondom je zaista nesto bez cega se danas jednostavno ne moze i cini jednu od obaveznih stvari u toaleti,kako muskaraca tako i zena,
licno ih mrzim jer doista srecavaju moj i njen uzitak i celu stvar svode na turaj-vadi bez imalo flinga da si stvarno u nekom i da mozes da osetis pokrete njenih misica i ona pulsiranje tvog
...nesto kao hvatanje konfeta boskserskom rukavicom...
 
Kondom je super stvar.
Opusteno ga navuces.Posle uvuces.Na kraju uizvuces.I potom svuces.
Piccka ti i netreba.Dovoljan kondom.Jos ako ga zagrejes u mikrotalasnoj na 360 stepeni.I tako vrelog navuces.Dobijes tako bolan i dugotrajan orgazam koji ces pamtiti do kraja zivota.
 
Eto tako po neki put.
Cika busta ode da pajki.I da slusa ono malo sto bucka po stomaku.
:roll: Nego mi nije jasno sta je ovoj mojoj ZENTURACETENICI moram da joj pricam bajke pred spavanje.Valjda joj to dodje umesto sexa. :?
Filing mi je bas slican.
Kako god,osuse mi se uvek usta.Dal sa bajkom ili sa sexom.
Ajd laku noc.
A da price su o Srpskoj istoriji nocas joj pricam kako je Marko Kraljevic sem najveceg buzovana imao i najveci ***** pa je ses zena yebavao odjednom.
Sta cu kad nema sta da joj lepse i pametnije docaram od Srpske istorije.
Ako bi joj pricao kako kumovi seku glave i tako to.Razocarala bi se.
Laku noc.
Poco sam ;MMNOGO da kakim.
 
..ako smem i ja da se ukljucim, ali posle cetvrtvekovnog staza, u poslednje vreme sam ga koristio svaki put i to zaista nije onaj osecaj i uzivanje kao bez njega, jos kada bi morao sam da ga stavljam verovatno bih prestao sa sexom...ali ako se uzmem u obzir novi nacin upoznavanja (net) i nedovoljno poznavanje partnerke, sklon sam da ga koristim bar u nekoj fazi...
..dakle odgovor na pitanje je da je zadovoljstvo, bar sto se mene tice daleko manje
 
MUDRICA:
Anja :*:
Mrzim kondom!!!

Nikad ga ne koristim!

"Jako pametno"
Tako su i neke moje poznanice i drugarice pricale, a posle nekoliko meseci su gotovo sve abortirale...

Anja ima dugogodisnju vezu, dakle ne spadam ni u jednu od rizicnih grupa, a ja sam cula za pilule, ne znam kako tvoje drugarice nisu!

Osim toga, kada bih i ostala u drugom stanju, nema sile da bih abortirala!
 
Anja :*:
MUDRICA:
Anja :*:
Mrzim kondom!!!

Nikad ga ne koristim!

"Jako pametno"
Tako su i neke moje poznanice i drugarice pricale, a posle nekoliko meseci su gotovo sve abortirale...

Anja ima dugogodisnju vezu, dakle ne spadam ni u jednu od rizicnih grupa, a ja sam cula za pilule, ne znam kako tvoje drugarice nisu!

Osim toga, kada bih i ostala u drugom stanju, nema sile da bih abortirala!


Pa ako si "cula' za pilule, onda bi trebalo da si upoznata sa svim nezeljenim efektima koje one uzrokuju. Ozbiljno ti kazem, moze da bude jako opasno. Ne znam da li znas, ali vec nekoliko godina se razmatra da ih potpuno zabrane.
 
MUDRICA:
Anja :*:
MUDRICA:
Anja :*:
Mrzim kondom!!!

Nikad ga ne koristim!

"Jako pametno"
Tako su i neke moje poznanice i drugarice pricale, a posle nekoliko meseci su gotovo sve abortirale...

Anja ima dugogodisnju vezu, dakle ne spadam ni u jednu od rizicnih grupa, a ja sam cula za pilule, ne znam kako tvoje drugarice nisu!

Osim toga, kada bih i ostala u drugom stanju, nema sile da bih abortirala!


Pa ako si "cula' za pilule, onda bi trebalo da si upoznata sa svim nezeljenim efektima koje one uzrokuju. Ozbiljno ti kazem, moze da bude jako opasno. Ne znam da li znas, ali vec nekoliko godina se razmatra da ih potpuno zabrane.

:? Znam, bila sam se ugojila od njih 20ak kg, ali mi ih je doktorka prepisala, zbog cisti koje sam imala, pa sam tako pocela da ih koristim!
 
Anja :*:
MUDRICA:
Anja :*:
MUDRICA:
Anja :*:
Mrzim kondom!!!

Nikad ga ne koristim!

"Jako pametno"
Tako su i neke moje poznanice i drugarice pricale, a posle nekoliko meseci su gotovo sve abortirale...

Anja ima dugogodisnju vezu, dakle ne spadam ni u jednu od rizicnih grupa, a ja sam cula za pilule, ne znam kako tvoje drugarice nisu!

Osim toga, kada bih i ostala u drugom stanju, nema sile da bih abortirala!


Pa ako si "cula' za pilule, onda bi trebalo da si upoznata sa svim nezeljenim efektima koje one uzrokuju. Ozbiljno ti kazem, moze da bude jako opasno. Ne znam da li znas, ali vec nekoliko godina se razmatra da ih potpuno zabrane.

:? Znam, bila sam se ugojila od njih 20ak kg, ali mi ih je doktorka prepisala, zbog cisti koje sam imala, pa sam tako pocela da ih koristim!

Pilule za kontracepciju u periodu menopauze mogu (i ne moraju) da prouzrokuju ciste. Isto tako ako patis od glavobolje ne bi smela da ih koristis.
 

Back
Top