Vracanje tablica

nemanja90

Početnik
Poruka
3
Ljudi treba mi pomoc. Auto mi je crklo pre 4 meseca i od tada je kod majstora. U medju vremenu registracija mi je istekla (pre 2 meseca). Sad treba da vratim tablice jer su istekle. Sta mi je sve potrebno da to obavim? Saobracajna, licna, punomoc, sta jos? Hvala u napred. :)
 
ma to je relativno ...
inache gomila ''agencija'' koje registruju netraze ni da vide auto :) nego je njima u interesu da te proteraju da bi uzeli proviziju za polisu :) ... ili eventualno platish josh jedan tehnichki u keshu na ruke itd.. :)

ako ti nisu trazili da vratish tablice pichi samo :)
 
A sto bi ti uopste vratio tablice, sem ako ne planiras da ga odjavis i prodas van svoje teritorije??

Na dedinom autu koji je sada moj, registracija je istekla pre 15 meseci, ja lepo napravio kupoprodajni, uradio tehnicki, platio sve dazbine, otisao u policiju i registrovao ga na svoje ime. Naravno tablice su ostale iste i niko me nista nije pitao.
 
Ако си из БГа онда то и може да прође јер у БГу фали таблица, али у свим осталим местима чак полиција дође на врата после месец и по или два када ти истекне регистрација да узму таблице и да напишу казну што их ниси вратио након месец дана од истека регистрације ;)
 

Back
Top