Kada se njemu ne svidja

Sandrina.

Zainteresovan član
Poruka
382
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:
 
Ja imam-kada mu se nesto ne svidja ja se naljutim:lol:
Mnogo sam prgava:roll:
I nikad iz inata mi ne pada napamet bilo sta da promenim:roll:
A ti malo pazljivije citaj,ako si voljan da odgovoris....Napisala sam jedno hipoteticko pitanje:roll:
Znas ono-sta bi bilo,kad bi bilo;)
 
jok bre brate mili - nemam :D

Ako mu se ne dopada, leti u kantu
Ako mu se ne sviđa šta nosim trenutno, presvućiću se u nešto što mu se sviđa
I sl...

Al umesto tog svog ,,ja" imam mnogo veća očekivanja :heart:

...a onda se na drugoj Temi pitash...zashto bi (taj neko) "kucci da me vodi"...:lol:
...chuj...mozhda bi te i ja kucci vodio...ccutish...trpish...razmishljash po MOM...itd. itd...:lol:
 
Vrlo jednostavno- ubedim ga da je to zapravo divno, izložim sve argumente zbog kojih se to nešto meni toliko sviđa, i ako se njemu i dalje ne dopada, makar sada zna koliko sam i zašto ja tim nečim oduševljena i prosto nema srca da nastavi da mi to prebacuje :lol:

Recimo, ako je odevni predmet u pitanju, verovatno bih izbegavala da ga nosim kad idem sa dečkom, ali ako se desi pa ga obučem- ***. Ali ako je u pitanu boja kose, e tu žalim slučaj, ne menjam ništa i ne pravim kompromise. ;)
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

Ne meša mi se mnogo u kupovinu i odluke .... ali ume da kaže kad mu se dopadne ili ne dopadne nešto što iskombinujem. To cenim .... čak ga nekad i poslušam - kao i on mene. Naravno, ne svadjamo se ako neko ostane pri svojoj prvoj odluci - kakve veze ima ... bitno je da se meni ili njemu svidja ono što nosimo.
Desi se čak da mu ja kupim košulju, koja se njemu ne dopadne ono baš baš - ja mu lepo dam račun, ode čovek zameni i to je to - nema ljutnje.
Kad su ljudi zajedno, sujeta u ovom slučaju ne treba da bude izmedju njih..... Celog života nekako izgradjujemo svoj stil - zašto bi to menjali zbog nekog kome se to ne dopada.
 
Kad je moj (sad već žmu) dečko završio vojsku, posle nekog vremena ga zvali da dođe i dali mu neke pare... Nisu bile to neke pare - al on ode (naravno bez mog znanja) i kupi mi od njih haljinicu i sandale...

A haljinaaaaaa........ a joooj sačuvaj bože crvena da crvenija ne može biti, kratka toliko da kraća ne može biti - s bretelama predugačkim, sve mi se sise naziru odzgore...


I čekamo da se haljina osuši pa da odemo negde na večeru....


Mora baš ta haljina... Mislim.. nije rekao da mora ali zamisli da mu kažem da je sranje i da tražim račun da je zamenim?


Baš bi se loše osećala... Imala sam sliku na profilu s tom haljinicom... tu je i na nekoj temi... Stvarno sam je nosila... Što je najgore, super mi je stajala - do duše, nikad u tome ne bih videla sebe al ponavljam, stvarno je na kraju ispalo ok...
 
uvek obraćam pažnju na to da se nešto što kupujem sviđa prvenstveno meni
ali uvek
al mm često , ajd da ne kažem uvek mi kaže lepe su ti cipele , frizura...
valjda ne sme da kaže drugačije:mrgreen::hahaha: ili mu se stvarno sviđa,
al mislim da mu se stvarno sviđa
 
Ne meša mi se mnogo u kupovinu i odluke .... ali ume da kaže kad mu se dopadne ili ne dopadne nešto što iskombinujem. To cenim .... čak ga nekad i poslušam - kao i on mene. Naravno, ne svadjamo se ako neko ostane pri svojoj prvoj odluci - kakve veze ima ... bitno je da se meni ili njemu svidja ono što nosimo.
Desi se čak da mu ja kupim košulju, koja se njemu ne dopadne ono baš baš - ja mu lepo dam račun, ode čovek zameni i to je to - nema ljutnje.
Kad su ljudi zajedno, sujeta u ovom slučaju ne treba da bude izmedju njih..... Celog života nekako izgradjujemo svoj stil - zašto bi to menjali zbog nekog kome se to ne dopada.
carice,nema ljutnje
ne da se durim,ngo pamtim i godinama produzavam spisak poklona koje je zamenio:lol:
 
Jedna hipoteticka tema,ako je bila,izvinjavam se unapred...
Imate muza/decka,lepo vam je,volite se i imate ozbiljne planove....Ali,kako reagujete kada se njemu nesto ne dopada,a vi to volite?
recimo,ofarbali ste kosu u drugu boju,odusevljene ste,a on misli da je bolja ona prosla?!
Ili,kuipite neku stvar koju ste dugo merkale,a on misli da vam grozno stoji,da je bezveze...
da li ga slusate?
da li se vodite za njegovim zeljama?Ili se ljutite?:roll:
Dakle,sta radite kada se njemu nesto ne svidja?:

zabole me uvce i jos ponesto :roll: sta je trazio to je i dobio, if ju kent stend d hit get aut of d kičn :mrgreen:
 
jeste nekulturno,al kao nasi smo pa moze mu se:confused: a ja se bas trudim
ja to nikad nisam uradila

Pa da... i ja :(
Zato i mislim da je bezveze... Iscimaš se kao budala da obraduješ nekoga, štediš, juriš, gledaš... pa... mislim - u tom slučaju, bolje čestitka s 50 evra... (pa posle kad pita - cico, mico, mi ovo ono i sl... kažeš lepo, može al za 50 evra i mirna bačka) :lol:

Znam da se ti trudiš al očigledno ne vredi, nije TAJ tip... znaš na šta mislim
 
e da vrednosne cestitke su meni najgori pokloni,nikad to ne bih poklonila licno
ok mi je kad sam npr odlazeci iz firme dobila poklon cestitku za koju sam kupila pantalone suknju i sal i posle sam otisla da im pokazem
ali ovako za bliske osobe brrr
 

Back
Top