Кладионица.

masnuci

Aktivan član
Poruka
1.149
Кладионица
пишите своје дободовштине , дојаве и све занимљиво што вам се десило у кладионици.
Да ли посећујете неку и која је по вама најбоља?
 
Kladim se vec godinama....
Vece uplate ( po 100-200 po tiketu),manje kvote (1,30 -1,40 prosek) i obavezno sistem ( 2 u fiksu + 2/3).
Nikad kvota ukupna veca od 3,5-4,00.....
I sto je najvaznije,ide mi dobro ( da kucnem u drvo)...
I iz tog ugla komentarisem nase kladionice.

S obzirom da veci deo vremena provodim u Rusiji,znam kakve su njihove kladionice. I ne mogu se porediti sa nasim. Gore su. Kod njih su se kasnije pojavile,mnogo je manje igara.......

A sad nase:
MERIDIAN - nekad bili dobri. Sda vis ene. Kvote solidne. Isplatu nekad cekas. Zadnja utakmica zavrsena npr. u nedelju u 20:00,dodjes u ponedeljak u 12:00,a oni ti kazu: tiket jos nije zatvoren. STRASNO.
Zatim das tiket na 10 000 uplate i onda pocne fudbal Srbija ne moze vise od 2000,turska kosarka ne moze vise od 5000,tenis obican turnir ne moze vise od 5000.............
Tako da sam bas batalio da se kladim kod njih.

MOZART-fudbal odlicne kvote,ali zato kosarka,rukomet....najnize kvote od nasih kladionica.
Dobro je sto retko kad uslovljaju uplatu po bilo kom paru,brza isplata ( sat vremena posle zadnje utakmice bez problema).....Solidni,da su bolje kvote na kosarku i slicno bili bi odlicni.

LAVOVI- najbolja ponuda,umeju da ogranicavaju uplatu,lako blokiraju parove.....i daleko su mi.....tako da slabo kod njih igram.....

EURO SANSA- zanimljiva kladionica. Manja u odnosu na ostale. Ali sjajna ponuda tenisa,uvek parovi u tenisu ui ponudi,odlicne kvote na kosarku i ostale sportove.
Ali isto mnogo nekih uslova tipa fudbal Srbija maksimalna uplata 1000,Vels 2000 i slicno.....

Zato oni koji se ozbiljnije klade uzmu neku medjunarodnu platnu karticu,otvore racun u nekoj hrvatskoj kladionici i on-line kladjenje. Hrvati ( tesko mi je da priznam) ali imaju mnogo bolje kvote,vecu ponudu,vec nekoliko sati posle zavrsetka zadnje utakmice pare su vec na racunu......nema uslovljavanja
Na 5 istih utakmica i potpuno istom tiketu redovno mi se desava da mi kod hrvata 50-100 evra bude veci dobitak nego u bilo kojoj nasoj kladionici.
 
Obico obilazim sve kladionice ali kladim se u mocartu , meridianu i koloseumu i ponekad u sokeru.

Meridian kladionica je kod nas najbolja jer je najlepse uredjena, isplate su odmah po zavrsetku meceva ako se igraju ove glavne lige , a 1-2 ako se igraju engleska konferencija itd.
Ovaj vikend su uveli tonu novih igara ali im vise nisu isti listici kao pre. Jedino me nervira sto im non stop kovote padaju. retko kad uplatim vise od 200 din na tike tako da me maksimalna uplata do sada nije kacila ali znam da postoje ogranicenja tipa mozes samo 5000 na singl na odredjenu utakmicu itd..
A u zadnje vreme su se poprevile kvote i to dosta. Sad ima ako odigras 4 ili vise parova na jedan par dobijas Bonus kvotu , tj,ako je kvota 2,0 oni povecaju na 2,15

Mozzart tu se kladim samo na igru vise golova drugo poluvreme jer imaju najjace kvote. I ponekad dele stripove :)

Coloseum se kladim jer u zadnje vreme imaju najbolje kvote. a imaju i bonuse na vise odigranih parova. Ali u ovoj kladionici isplate ne idu odmah posle meceva.

Socer se kladim jako retko , jedino u slucaju da su im najbolje kvote
 
Samo singlovi.
I to ono adhok po osecaju 30-40 min pre utakmice. Price o dojavama i slicnim stvarima slabo pale, naravno da neka udje ali retko. Nemam toliko para da bi pravio kombinacije na vise tiketa i slicno.
BTW, imam praksu da sa ortacima u nedelju odemo u meridian i gledamo multi calcio, tu popijemo pice, odigramo neki rekreacioni tiket, ispricamo se itd.
 
Ja sam ušla jednom.
Htela sam da budem u fazonu... A i ima dobrih primeraka tamo..... I obratio mi se dečko za pultom - Izvolite?

Reko... Ništa, hvala - i izašla napolje :lol:

Nisam ni znala što sam ušla tako nepromišljeno, ni šta realno ja tu trebala da radim
 

Back
Top