Еротика у браку

daxt

Elita
Poruka
17.079
Често пута сам од ожењених типова чуо да у браку треба давати секс жени "на кашичицу", да је то најбоље решење за нормалан брак и породицу. Да ли је то тачно?:think:
 
e seksualnost se razlicito iskazuje....lepo je kad se ljudi tu nadju ali desava se da muskarac hoce vise sexa od zene...to je cesce nego obrnuta situacija....i ne znam kako bih to resila...potreba za sexom je jak, instinktivan osecaj i covek tesko podnosi kad je uskracen po tom pitanju....
 
Често пута сам од ожењених типова чуо да у браку треба давати секс жени "на кашичицу", да је то најбоље решење за нормалан брак и породицу. Да ли је то тачно?:think:

Često puta sam od udatih žena čula da u braku treba davati sex mužu na "kašičicu", da je to najbolje rešenje za normalan brak i porodicu. Da li je to tačno?:think:


P.S. Molim samo iskrene odgovore!
 
Ljudi, setite se da smo mi hriscani i da je obaveza (zaista!) supruznika da se "ne odricu jedno drugog, da ih satana ne bi kusao", tj. da se seksaju redovno osim u posne dane (sredom, petkom i tokom 4 visednevnih-dugih postova). Verujte mi (iz desetogodisnjeg bracnog staza), to je najprijatniji i najnormalniji rezim.

P.S. samo da znate da nas je strast uvek najvise kusala bas tokom posnih dana
 

Back
Top