Besplatan .com domen i besplatan profi hosting

vazon

Primećen član
Poruka
536
Pozdrav svima,

Imam na raspolaganju ogranicen broj besplatnih domena (.com) i prostora na serveru koje cu podeliti ljudima da na njima odrzavaju svoje sajtove. Ako imate ideju, znate da pravite web stranice, eto odlicne prilike.

U cemu je caka?

Sve sto bi se od vas trazilo za uzvrat je da povremeno postavite neki link i eventualno baner na sajt. Link negde pri dnu stranice, sitnim slovima, neprimetno. Uz to bi bilo pozeljno da sajt azurirate s vremena na vreme.

Dakle, ako zelite totalno besplatan sajt, javite mi se. Pisite na ndjukic@neobee.net
 
Ti biras svoj domen. Javi nam koji domen zelis i dobices ga. Dobijes username, sifru sve i slobodno postavljaj svoj sajt.

Evo i par podataka koji se odnose na hosting:

php/mysql 1gb prostor, 4gb bandwidth (moze i vise po dogovoru) - nema hostinga muzike i videa koji su pod zastitom autorskih prava.

cpanel / emails / stats / baza / i sve ostalo sto ide - standard.

Mi se bavimo optimizacijom sajtova za pretrazivace, sto znaci da ce svi sajtovi iz nase mreze imati jako dobar page rank. Dakle, pored besplatnog domena i hostinga dobijate i visok page rank, tako da cete biti odlicno pozicionirani na pretrazivacima za vase kljucne reci.
 
Kako da uradim sajt za neku firmu na domenu koji i nije njeno vlasnistvo? Sta ako ti sutra dune da neces vise da nam dajes domen, sta ja da kazem vlasniku, zasto vise nema sajt?

Ovo je hipoteticko pitanje, bez ljutnje!

Koliko sam ja ukapirao, covek nudi domen za TVOJ sajt, a ne da tu postavljas sajt bilo koje firme... Iz tvog pitanja sledi da zelis da nesto dobijes gratis, da bi to nekome prodao...
 
Bolje bi bilo da postavite neki vas sajt nego sajt neke firme, ali moze i firma. Samo neka ne bude jos jedan od sajtova firmi koje se naprave i vise nikad se stranice ne osvezuju.

Dok god postavljate na sajt linkove koje vam mi saljemo, nece nam dunuti da vam vise ne dajemo domen. Nama je u interesu takodje da sajt koji bi ste postavili bude uspesan, dugog veka i sa mnogo posetilaca.

Nasi i vasi interesi se potpuno podudaraju - i vama i nama je u interesu da vi napravite dobar sajt, da redovno ubacujete nove podatke, da imate dobar sadrzaj i da sve to fino izgleda. Sa druge strane sve ce vam biti besplatno, imacete dobar page rank i potpunu kontrolu vaseg sajta. Sve sto nas zanima je postavljanje linkova nasih klijenata na sto veci broj dobrih sajtova.

Moze i vas par da se skupi i da napravite neki super sajt, to ne bi bilo lose.

Imate moj email gore, pa pisite... javite koji domen zelite za sebe, pa da se radi :)

Pozz
 
Ajde, ja sam raspolozen i imam predlog !

Neka sajt bude na temu web majstori i web dizajn sa SEO ! Napravimo jednu veliku zbirku znanja i ideja ! Skupi se nas par, pa ako svako donese neki koristan sadrzaj, sajt ima sansu da bude veoma zanimljiv i posecen a uz to i cesto osvezavan samim tim sto ce svako od nas imati kontrolu nad hostingom i sadrzajem !
5 ljudi stvarno moze da napravi kvalitetan i uspesan projekat !
Ono sto mogu ja da ponudim je znanje i uputstva SEO (on-page) kao i off-page, gomilu java script resenja, graficke ideje, HTML ... (ne znam PHP a ucim FLASH)
1. blubokiz
2. ljubafmagain
3. ...
 
Ajde, ja sam raspolozen i imam predlog !

Neka sajt bude na temu web majstori i web dizajn sa SEO ! Napravimo jednu veliku zbirku znanja i ideja ! Skupi se nas par, pa ako svako donese neki koristan sadrzaj, sajt ima sansu da bude veoma zanimljiv i posecen a uz to i cesto osvezavan samim tim sto ce svako od nas imati kontrolu nad hostingom i sadrzajem !
5 ljudi stvarno moze da napravi kvalitetan i uspesan projekat !
Ono sto mogu ja da ponudim je znanje i uputstva SEO (on-page) kao i off-page, gomilu java script resenja, graficke ideje, HTML ... (ne znam PHP a ucim FLASH)
1. blubokiz
2. ljubafmagain
3. ...

Svidja mi se ideja... ako bude projekta racunajte me inace uza specijalnost mi je Internet zarada i internet poslovanje :)
 
kako će te deliti zaradu??? :D

Koju zaradu? :lol:

Covek kaze da poklanja .com domen i deo hosta. Ne mora domen, moze samo host. :)
Kapiram ja o cemu se radi ovde i mozda nekom odgovara ova varijanta. Ali sta jednog dana sajt postane super posecen i ti moras da menjas adresu i sve od pocetka sa seo i ostalim zavrzlama.
Neka da deo hosta i parkira moj domen a ja cu za uzvrat da postavljam njegove linkove... kad je vec predlozio ovakvu kombinaciju. :)


@vazon
Nisi odgovorio na pitanje.:)
 

Back
Top