Dokle

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE
 
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE

Pa dok ih ne najurimo,normalno.
 
Dokle? Dok mogu da prođu nekažnjeno. Pa pogledaj i raspodelu i smene direktora nakon promena na izborima, da počnemo samo odatle. Podele firme između sebe i postavljaju svog čoveka, makar onaj prethodnik i milione doneo u firmu... Svi redom tako rade.
 
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE

Dok god su na vlasti deca i unuci BANDE CRVENE !!!!!!!!!!!!!


Браво....један кључни проблем у Србији!
:ok:
 
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE

o5 tralala...:rtfm: da se jednom vladom okite bandere.......ne verujem da bi sledeca nastavila kao prethodna....:evil:
 
sad sam skoro bila u prilici da procitaM CV jedne kandidatkinje koja je btw..primljena..pored mnostva kandidata..pod radno iskustvo..navela... RADNO ISKUSTVO U MARKETINGU STEKLA KAO PROMOTERKA U RODICU...i Sunce bi ebem zarko za mal se nisam slogirala kakAv ekspert...ali..bila je za razliku od ostali..CLAN ,,BIBLIOTEKE,,
 
Evo ja baš pre koji dan imadoh takvo iskustvo.
Pošto je firma u kojoj radim udarila da ne kažem čime od ledinu, reših da nađem drugi posao. Nebitno kakav, ne biram u ovoj situaciji, samo da je siguran, i da je plata koliko toliko zadovoljavajuća.
I saznah ja da pošta u Subotici traži poštare i vozače. Nije nešto, ali je bar sigurno, a i plate nisu loše i redovno se islaćuju.
I konkurišem ja na oba posla. Za poštara ti ne treba nikakva kvalifikacija, a za vozača, pa imam B, C, E kategorije.

Pošto mi brat radi u pošti kao nekakav šefčić, hajde, reko', da me malo pogura. Nisam ni na razgovor pozvan. Kasnije mi je brat rekao da nije bilo šanse. Svi zaposleni su imali ulaznice - člansku kartu DS-a.

I, onda mene neko naziva izdajnikom što hoću da odem preko "bare", i izvedem decu iz ove žabokrečine.
 
Na zalost , ti zivis u Srbiji !!!!!

PA NECU DA KAZEM NA ZALOST STO ZIVIM U OVOJ DRZAVI...ALI OCU DA KAZEM NA ZALOST STO NAS TRETIRAJU KAO MAJMUNE......protiv svakog mog principa je da se uclanim u stranku zbog posla....boljeg posla..bolje plate....a 80 posto ljudi je u strankama upravo iz tog razloga...meni je to ljigavo i odvratno..ali pokusavam da shvatim te ljude da nemaju drugog nacina...pokusavam...i dalje mi je to odrvratno
 
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE
Draga moja verenice :cmok:

Ova pojava je otkad je sveta i veka ... Nipošto nije izum komunista, nisu oni otkrili ništa, pa ni rupu na saksiji :hahaha:
Svi mehanizmi se od uvek upotrebljavaju, samo, vremenom dobijaju druga imena i forme ...

Nepotizam, MPP (moralno politička podobnost), korupcija ... Jedino što pre komunista nije postojao zahtev da "klijent" treba da ima položenu B kategoriju :hahaha:
 
..pa inteligentni ljudi..do cilja se stizhe tako shto se uchlanish u stranku...aaahaa..ok..iiidemo..
imaju valjda gladna usta da rane..ili planiraju..shta im mozhete zameriti..nisu oni krivi vec sistem koji to omogucava..
tennis.gif
 
PA NECU DA KAZEM NA ZALOST STO ZIVIM U OVOJ DRZAVI...ALI OCU DA KAZEM NA ZALOST STO NAS TRETIRAJU KAO MAJMUNE......protiv svakog mog principa je da se uclanim u stranku zbog posla....boljeg posla..bolje plate....a 80 posto ljudi je u strankama upravo iz tog razloga...meni je to ljigavo i odvratno..ali pokusavam da shvatim te ljude da nemaju drugog nacina...pokusavam...i dalje mi je to odrvratno

Tako ti je svagde u svetu i Srbija po tome nije izuzetak , jedino prostacki nacin u srbiji je nominativ (........ja clan......)
 
Draga moja verenice :cmok:

Ova pojava je otkad je sveta i veka ... Nipošto nije izum komunista, nisu oni otkrili ništa, pa ni rupu na saksiji :hahaha:
Svi mehanizmi se od uvek upotrebljavaju, samo, vremenom dobijaju druga imena i forme ...

Nepotizam, MPP (moralno politička podobnost), korupcija ... Jedino što pre komunista nije postojao zahtev da "klijent" treba da ima položenu B kategoriju :hahaha:

dragi moj fjoanse:D,, :cmok2::zag:
sve ja to znam...nekako sam se znas nadala..ono obecanje ludom radovanje...2000 te mislila krece normalnim putevim pa i sa ovakvim stvarima..ali ne bas svuda i ne bas za svako radno mesto...ali pogresila sam...ovo je svuda i za svako radno ali svako radno mesto
 

Back
Top