Dokle

TO nikad neće nestati ... :lol:
Ту си у праву.............као и рецимо за сиву економију!!!
Али зар нису управо "5-ооктобарци" обећавали жестоку и бескомпромисну борбу против тих и таквих појава!?:think: :think: :think:
Слажем се и ја да је тога увек било и да ће га бити,
али ови уместо да се боре да те појаве смање и сведу на минимум,
они ударили ..............оно..........баш на ангро!!!
:evil: :evil: :evil:
 
Nista cudno,kada je "mali Sloba" krmak postao ministar,u roku od mesec dana je ubacio 30 ljudi u KG MUP...mogu zamisliti kako je u drugim gradovima u Srbiji ili jos gori primer,jedan ministar bivsi kapitalni je asvalitaro po Srbiji ,ali pod uslovom da tamo gde udari koju lopatu asvalta glasaju za njega i njegove koalicione partnere iz DSS-a inace nista od daljnjeg asvaltiranja....doduse ,oni su sada oboleli od kolektivne amnezije pa zaboravise da su bili 8 godina vlast u ovoj Balkanskoj zapustenoj krcmi.:dash:
 
Poslednja izmena:
Ту си у праву.............као и рецимо за сиву економију!!!
Али зар нису управо "5-ооктобарци" обећавали жестоку и бескомпромисну борбу против тих и таквих појава!?:think: :think: :think:
Слажем се и ја да је тога увек било и да ће га бити,
али ови уместо да се боре да те појаве смање и сведу на минимум,
они ударили ..............оно..........баш на ангро!!!
:evil: :evil: :evil:

Ti "5-o oktobarci" se po nicemu ne razlikuju od onih koje su "rushili" !!!
 
Ту си у праву.............као и рецимо за сиву економију!!!
Али зар нису управо "5-ооктобарци" обећавали жестоку и бескомпромисну борбу против тих и таквих појава!?:think: :think: :think:
Слажем се и ја да је тога увек било и да ће га бити,
али ови уместо да се боре да те појаве смање и сведу на минимум,
они ударили ..............оно..........баш на ангро!!!
:evil: :evil: :evil:
Samo revolucije na kratko vreme čiste lopove,sve ostalo je prazna priča.
 

Али зар нису управо "5-ооктобарци" обећавали жестоку и бескомпромисну борбу против тих и таквих појава!?:think: :think: :think:
:hahaha:
Naravno da jesu ! :ok:

Ne znam sad, da li mi moderatorska funkcija onemogućuje da kažem srpski : Ala lažuuuuuu :hahaha:

A tako bih rado to rekao ... :mrgreen:
 
Godinama sam gledala kako se za vreme komunista zaposljavaju face koje imaju moralno-politicku podobnost...pa se cak nisu libili ni to da traze u konkursu
Sad opet godinama gledam kako se zaposljavaju ali politicki podobni jer su moralnost negde od 2000-te izgubili...pitam se samo DOKLE VISE

pa doklen god su oni na vlast.isti ljudi ista politika.
 
PA NECU DA KAZEM NA ZALOST STO ZIVIM U OVOJ DRZAVI...ALI OCU DA KAZEM NA ZALOST STO NAS TRETIRAJU KAO MAJMUNE......protiv svakog mog principa je da se uclanim u stranku zbog posla....boljeg posla..bolje plate....a 80 posto ljudi je u strankama upravo iz tog razloga...meni je to ljigavo i odvratno..ali pokusavam da shvatim te ljude da nemaju drugog nacina...pokusavam...i dalje mi je to odrvratno

jedan moj prijatelj je odleteo sa posla u opstini cim se promenila vlast u tu opstinu.
sad je socijalni problem. nije pratio trend.
 
Samo revolucije na kratko vreme čiste lopove,sve ostalo je prazna priča.

Samo surovo streljanje po ulicama sada moze da dovede u red ovu zemlju. Ovde je toliko extremna kradja da bi te lopove kao pseta trebalo kokati na sred ulica uz direktne prenose. Plus zatvoriti granice da niko ne moze da izadje iz zemlje i dati milionske nagrade za glave onih koji pobegnu ili su vec pobegli.
 
Ma za sve, cela firma dođe kao neka familija. I nije opravdano ni za rukovodeća mesta ni za fizikalce. Ista stvar je u pitanju,
treba da ide ko je kvalifikovaniji.

Причај ми мало о томе ...
Ја сам инжењер, двадесетак година "радног искуства" ...
ЈКП ...
А Директор ми КВ (уебени III степен, понављао па завршио ванредно) ...
Али је Друг члан ...
Људи под саобраћаје падају кад он улицом пролази !!!
 
Samo surovo streljanje po ulicama sada moze da dovede u red ovu zemlju. Ovde je toliko extremna kradja da bi te lopove kao pseta trebalo kokati na sred ulica uz direktne prenose. Plus zatvoriti granice da niko ne moze da izadje iz zemlje i dati milionske nagrade za glave onih koji pobegnu ili su vec pobegli.
Tačno,prvo treba zatvoriti granice.:ok:
 
Причај ми мало о томе ...
Ја сам инжењер, двадесетак година "радног искуства" ...
ЈКП ...
А Директор ми КВ (уебени III степен, понављао па завршио ванредно) ...
Али је Друг члан ...
Људи под саобраћаје падају кад он улицом пролази !!!

Verujem ti. Tako je u svim držanim firmama. Možda je privatizacija rešenje, bar za ovaj problem?
 
sad sam skoro bila u prilici da procitaM CV jedne kandidatkinje koja je btw..primljena..pored mnostva kandidata..pod radno iskustvo..navela... RADNO ISKUSTVO U MARKETINGU STEKLA KAO PROMOTERKA U RODICU...i Sunce bi ebem zarko za mal se nisam slogirala kakAv ekspert...ali..bila je za razliku od ostali..CLAN ,,BIBLIOTEKE,,
:rotf: Конза, а ко је одлучивао о томе ко ће бити запослен?
 
Verujem ti. Tako je u svim držanim firmama. Možda je privatizacija rešenje, bar za ovaj problem?
Nije.Ova država je ogrezla u lopovluku,najbolji i najkvalifikovaniji se biraju tek kad na vidiku nema para za krađu.Dok god postoje neke pare da se ćape rade razne consulting/engineerig firme sa lošim i skupim rešenjima a direktori koji čiste račune naravno uzimaju veeeliki procenat.Zato smo sada zaduženi 40 milijardi dolara a od 5.oktobra imamo sve sama najbolja i jedina rešenja koja su pronalazili naši političari.:D
 

Back
Top