kada se bolje osećate

pa jel se bolje osećaš kada neko kaže nešto glupo
a ti onda kažeš:
kokoško gusko glupa treba te banovati zbog gluposti (to ako je na forumu)

ili npr kažeš pa da, to je tvoje viđenje stvari i ja ga poštujem
 
pa isto =I
tj kad iskuliram ja zaboravim
mada
nedavno sam bila u situaciji za koju me i dalje grize što ništa nisam rekla.
mada bih sebi stvorila situaciju i neprijatelje i sve (rl je u pitanju)... al nekako se osećam ko da sam izdala principe, nemoj se smejete, kulture i dobrog ukusa (a na kraju krajeva počela sam da imam utisak da su to kao najviše vrednosti), što sam pustila da to tako prođe =I
 
Morate priznati da to zavisi od mnogo faktora: čoveka, okolnosti...
Najbolje se osećam kada iskuliram glupost i pomislim u sebi, hvala ti Bože što si mi dao bar zrno mozga...
Nemam običaj da ljudima delim epitete, ali sam prilično otvorena i iskrena osoba pa ću na fin način izneti svoje mišljenje...
Ružno se ophodim jako retko, uvek su to najbliskije osobe i njih najjače umem da povredim, jer za njih moja reč ima težinu... i onda se kajem, crkavam od muke, izvinim se redovno, ali ne mogu sebi da oprostim...
 
kad osetim poriv da nekom kazem da je kreten, onda znam da sam u bas losoj fazi..i s***** me to..:roll:
inace nemam takve porive
imam poriv da nekom ko me cacka kazem da odhebe..i to onako lepo, na srpskom..odhebi!:lol:
i rekla sam, u par navrata..pa obrisem:hahaha:
ko dete kad ga uvate u nekoj budalestini:)
 
pa jel se bolje osećaš kada neko kaže nešto glupo
a ti onda kažeš:
kokoško gusko glupa treba te banovati zbog gluposti (to ako je na forumu)

ili npr kažeš pa da, to je tvoje viđenje stvari i ja ga poštujem

ja tako nikad ne razgovaram sa ljudima u rl. ne kazem to je tvoje vidjenje stvari i ja ga postujem ako nekog smatram glupim, ne pokusavam ni da ukazem na gresku.
ignorisem komentare ljudi za koje mislim tako nesto. uspesno se cuvam "ozbiljnih" razgovora sa njima. jednom mi se desilo na forumu i nisam o tome uopste razmiljala vise.
to me nimalo ne cini srecnom. ne cini me srecnom ni nesrecnom kad neko na taj nacin sa foruma komentarise moje postove...ne poznaju me ljudi...a moj izbor je da budem ovde i da o nekim licnim stavovima raspravaljam sa slucajnim ljudima...i to ne shvatam ni malo licno...
bliske ljude nikad ne vredjam, cak ni u najzucnijoj raspravi, niti ih psujem...samo pokusavam da ukazem na konkretu stvar koja mi smeta i oko koje se vodi rasprava...
 
kad skuliram bolje se osecam dugotrajno,jer onda mislim kako sam cool osoba :heart:
kad pljunem sta imam osetim se mnogo dobro u momentu ali posle kazem "pa sto si to uradila,sta imas od toga"
a ti parka,kako ti?

Да не пишем исто.
Осећам се као бољи човек, кад успем да искулирам.
Мада у души бих свашта рекла, али трудим се да се исконтролишем.
Сматрам и да не ваља све држати у себи па врло радо и са уживањем псујем док возим-то је мој издувни вентил.;)

"Ћутање је тешко само онима који не мисле." -Иво Андрић
 
evo šta je jagoda napisala, valjda ste svi to videli na drugoj temi

pa sam ja pomislila, stvarno, dobro pitanje.
tako da eto.. odgovorite, obrazložite, nem pojma =)

Kad kazem ono sto mislim.Sa bliskima upotrebim i teze reci kao "kreten",a sa onima koji mi nisu bliski najcesce budem fina....iliti kazem ono sto je diplomatija :P

Dakle,zavisi od toga koliko mi je osoba sa kojom komuniciram bliska.
Najteze je cutanje sa osobom koja vam je jako bliska.To ume da boli vise od bilo kakve "teske" reci.
 
evo šta je jagoda napisala, valjda ste svi to videli na drugoj temi

pa sam ja pomislila, stvarno, dobro pitanje.
tako da eto.. odgovorite, obrazložite, nem pojma =)

samo ako je neko meni blizak u pitanju, dobro je objasniti mu da grijesi u necemu, da ne bi i dalje pravio budalu od sebe ( isto tako volim da i meni neko to kaze ako nisam u pravu). ali daleko od toga da cu nekoga ikad napasti da je budaletina ako nam se misljenja ne slazu!
a za neke dalje, ne bitne ljude, samo cu slusati i klimati glavom..kao da,da..( kako sam starija sve sam vise imuna na ljudske gluposti)
mislim ima ljudi kojima neke stvari kazes i razjasnis a neki opet uhvate se svog i jok!
skoro sam imala situaciju, zenska mi tvrdi kako ista krvna grupa (kod bracnog para) dovodi do strahovitih deformacija ploda... i nemos joj objasniti da nije i gotovo! njoj baba rekla!
dzabe kniga, dzabe nauka, baba rekla tako i gotovo!
 
pa jel se bolje osećaš kada neko kaže nešto glupo
a ti onda kažeš:
kokoško gusko glupa treba te banovati zbog gluposti (to ako je na forumu)

ili npr kažeš pa da, to je tvoje viđenje stvari i ja ga poštujem


Uffff ako mi ta kokoška ide na živce naravno da ću da čekam SVAKU moguću priliku da joj kažem - KOKOŠKO JEDNA, i ne znam što al super ću se osećati posle toga :brus:
 
evo šta je jagoda napisala, valjda ste svi to videli na drugoj temi

pa sam ja pomislila, stvarno, dobro pitanje.
tako da eto.. odgovorite, obrazložite, nem pojma =)


eto mozete otvoriti temu... kad se bolje osecate.. kad ste korektni ili kad ste nekom objasnili kako je budaletina

Ne mogu se nikako osecati bolje aki vredjam ili spustam drugu osobu,pa bez obzira kakva razmisljanja ima koja se meni ne svidjaju. Oni koji se stvarno osecaju bolje kad nekom kazu da je glup pod

1} A oni su tako bezgresni da su kompetentni da odredjuju ko je glup ko nije....
2} imaju neku formu kompleksa i osecaju se superiorno kad nekog spustaju,jer sami sebi dizu cenu

Nijedno od ta dva nije dobro...jer ima problem se sobom....ukoliko se oseca superiorno kad ponizava......
 
eto mozete otvoriti temu... kad se bolje osecate.. kad ste korektni ili kad ste nekom objasnili kako je budaletina

Ne mogu se nikako osecati bolje aki vredjam ili spustam drugu osobu,pa bez obzira kakva razmisljanja ima koja se meni ne svidjaju. Oni koji se stvarno osecaju bolje kad nekom kazu da je glup pod

1} A oni su tako bezgresni da su kompetentni da odredjuju ko je glup ko nije....
2} imaju neku formu kompleksa i osecaju se superiorno kad nekog spustaju,jer sami sebi dizu cenu

Nijedno od ta dva nije dobro...jer ima problem se sobom....ukoliko se oseca superiorno kad ponizava......

Тако је.:ok:
 
:lol: :lol: :lol:

skontala sam temu, odma - bolje se osećam kad naduvam nekog ko me nervira, čak mislim da mi u tom trenutku ne pada napamet da mu lepo, fino objašnjavam neke stvari (kad me iznervira) to može da ti padne na pamet, tek posle kad je prošo voz pa razmišljaš o tome.... E u tim trenutcima mi bude krivo što nisam rekla još ovo i još ovo i još ovo nego ,,samo" ono što jesam...

Dosta sam tolerantna, al kad popizdim, mogu da podignem ribu od 50 kila i da je bacim niz stepenice, srednjoškolske ko da je mačka u džaku... I da ne dobijem ukor nego da ona dobije ukor pred izključenje, npr :P
 
Mnogo sam netolerantna na glupost.. uh, do besa me dovedu pojedini, za par sekundi, bilo ovde
ili u RL... ali, priroda mi je takva da nisam impulsivna, nego mi samo bude krivo što nisam nešto rekla,
ili sam se pravih reči setila u pogrešno vreme...

A kad razmislim, bolje je što oćutah... glupom ne možeš dokazati da je glup, kao ni ludom da je lud...

Parka, iizvini, upotrebila sam pridev ali to je jedini razlog zbog koga želim da odbrusim nekome... :lol:
 
Zavisi o kome se radi. Ako je teški smarač i prava budaletina - iskuliram. Ne vredi takvima bilo šta objašnjavati.
Ali ako se radi o nekome ko mi je blizak, bolje se osećam kada iskreno odreagujem. Nemam običaj da vređam ljude, ne koristim pogrdne reči, ali one malo teže umem da tresnem u lice.
 
:lol: :lol: :lol:

skontala sam temu, odma - bolje se osećam kad naduvam nekog ko me nervira, čak mislim da mi u tom trenutku ne pada napamet da mu lepo, fino objašnjavam neke stvari (kad me iznervira) to može da ti padne na pamet, tek posle kad je prošo voz pa razmišljaš o tome.... E u tim trenutcima mi bude krivo što nisam rekla još ovo i još ovo i još ovo nego ,,samo" ono što jesam...

Dosta sam tolerantna, al kad popizdim, mogu da podignem ribu od 50 kila i da je bacim niz stepenice, srednjoškolske ko da je mačka u džaku... I da ne dobijem ukor nego da ona dobije ukor pred izključenje, npr :P

Ма ти си фаца!
 

Back
Top