Zasto zene ne vole STRELCE?

Hm.....imala sam decka strelca i nismo bili nesto dugo zajedno...razlog tome je sto nismo delili isto misljenje kada su u pitanju veze...ja bih nekoga na koga mogu da se oslonim i kome mogu da verujem, a mislim da strelcevi bas i ne ispunjavaju najbolje ove uslove (bar kada su u pitanju ljubavne veze i kada je u pitanju neko moje iskustvo sa doticnim strelcem).On je vise za neku opustenu, neobaveznu kombinaciju, sa dosta slobode naravno, sto je ok sve dok ne pocne da te zapostavlja...dalje moj strelac je prelep a uz to jos toga i svestan, tako da mu okice malo "saraju".Jako su zabavni, inteligentni, direktni, strastveni itd. ali eto ja se sa mojim strelcem nisam nasla, mada evo proslo je vec pet godina odkako samo bili zajedno,i svaki put mi kolena klecaju kada ga vidim.Inace ja sam ovan u horoskopu i navodno ovnovi i strelcevi se slazu...ne znam samo sta se nama desilo :?: :(
 
zippy chickenlips:
Hm.....imala sam decka strelca i nismo bili nesto dugo zajedno...razlog tome je sto nismo delili isto misljenje kada su u pitanju veze...ja bih nekoga na koga mogu da se oslonim i kome mogu da verujem, a mislim da strelcevi bas i ne ispunjavaju najbolje ove uslove (bar kada su u pitanju ljubavne veze i kada je u pitanju neko moje iskustvo sa doticnim strelcem).On je vise za neku opustenu, neobaveznu kombinaciju, sa dosta slobode naravno, sto je ok sve dok ne pocne da te zapostavlja...dalje moj strelac je prelep a uz to jos toga i svestan, tako da mu okice malo "saraju".Jako su zabavni, inteligentni, direktni, strastveni itd. ali eto ja se sa mojim strelcem nisam nasla, mada evo proslo je vec pet godina odkako samo bili zajedno,i svaki put mi kolena klecaju kada ga vidim.Inace ja sam ovan u horoskopu i navodno ovnovi i strelcevi se slazu...ne znam samo sta se nama desilo :?: :(
OVO JE 100% TACNO!!!! ALI OPET JA NE MOGU DA SE ODVOJIM OD NJEGOVOG POGLEDA!!!Trenutno se nalazim u gradu u kome je on,ali kad moram da se vrnem u Bg SMUCI MI SE DA ZIVIM!!! :cry: :cry: :cry:
 
andrija-st:
Zasto zene ne vole strelce? Ne verujem puno u horoskop, ali kazu da smo mnogo cudni po pitanju ljubavi.


Osobe rodjene u ovom znaku karakteristicne su po svom vrlo otvorenom i ekstravertiranom stilu izrazavanja.
Deluju veoma odvazno, smelo, izazovno, hrabro i iskreno. Zatim, Strelci su veoma temperamentni, slobodoumni, neposredni i elokventni prilikom obracanja.
Poznato je da poseduju ogromnu energiju, samopouzdanje i spremnost na veliki rizik ili izazov. Uostalom, da li ste se nekada bavili mislju zasto se kaze: "Biti kao slobodan strelac"? Odgovor je vrlo jednostavan -- to je asocijacija na njihovu slobodoumnost, nezavisnost, avanturizam i na izrazitu hrabrost.

Zbog svoje temperamentne i strastvene prirode Strelci deluju nestrpljivo, a njihove reakcije su veoma nagle i cesto neumerene.
Ljubavni susret sa osobom u znaku Strelca obicno protice kao ljubavna vrteska .
oni reaguju vec u prvom trenutku i na direktan nacin izrazavaju svoje simpatije ili antipatije.
Pri tome, nemojte zaboraviti da su oni veoma iskreni, ali prilikom izrazavanja svoje iskrenosti cesto zaboravljaju na "pristojnu" granicu. Potpuno opravdano, ucinice Vam se da ponekad nemaju mere ili stila u onome sto izrazavaju, u svojim komentarima ili u porukama koje Vam upucuju.
Naravno, Strelcima nedostaje nota diplomatije, takticnost ili umerenost.
Ali, ukoliko zelite iskrenog i pravdoljubivog partnera morate biti spremni i na emotivne povrede i zaoke.

U vezi sa tim, postoji prica koja na dobar nacin ilustruje njihov karakter, cud i ponasanje.
Prica govori o tome kako covek pita svog bliskog prijatelja, Strelca:
Zbog cega kod tebe tako cesto dolazi do prekida ljubavnih veza? A Strelac mu odgovara: "Zbog toga sto ja govorim istinu i samo istinu, onako kao sto zaista mislim i osecam".
Dakle, poenta je u tome da preterana doza istine ponekad predstavlja onaj ruzniji, bolniji i tezi deo stvarnosti.
Naravno, u suocavanju sa istinom neko nema dovoljno snage da podnese taj teret i onda dolazi do prekida ljubavne veze. Zamislite sitauciju kada Vam Vas dragi Strelac direktno tresne istinu u lice u stilu "Meni se vise ne dopadas"; "Jako me privlaci neko drugi i bas mi se dopada, to su vrele strasti". Mozete biti sigurni da ce Strelac insistirati na istini i fer-plej pravilima, narocito kada ga za nekog vezuju velike emocije.

Inace, njihov izgled, stil oblacenja i pojava ostavljaju primetan utisak na okolinu, jer deluju veoma izazovno, atraktivno i pomalo provokativno. Dalje, oni ne pridaju posebno znacenje konvencionalnom ponasanju i nametnutim pravilima. Kada im se neko dopada, oni vrlo otvoreno izrazavaju svoje simpatije i reaguju veoma burno, u naletu vrelih strasti ili impulsivno.
Budite uvereni da avantura, ljubavna veza, romansa, ili zajednicki zivot sa Strelcem protice na veoma interesantan, uzbudljiv i dinamicno nepredvidljiv nacin.
Vama nikada ne moze biti dosadno, a koliko Vam je veselo, zabavno ili prijatno zavisi od Vase sposobnosti prilagodjavanja.



Jedno od osnovnih pravila glasi:
Ljubav nikada ne predstavlja ropstvo i ogranicavanje, vec slobodu.
U tom smislu, Vi treba da prevazidjete neka strogo tradicionalna, konvencionalna i patrijarhalna pravila i principe koji paralelno guse Vasu i njegovu potrebu za slobodnim izborom.
Strelac ne voli nista sto je uobicajeno, ustaljeno ili ustajalo, ono sto predstavlja ponavljanje nekih nametnutih pravila.
Uostalom, cemu fraze u ljubavnoj prici? Ili zasto mislite da Vasa ljubavna prica treba da lici na ostale ljubavne price?
Nemojte zaboraviti da Strelac naprosto uziva u razlicitim igrama, u izazovu ili u dobroj zabavi, kao i u takmicarskoj atmosferi. Naravno, Strelac je veoma korektan igrac, ali on iskljucivo igra zbog ukusa pobede, samodokazivanja i licnog zadovoljstva



MOJ DECKO JE STRELAC , i IZVAREDAN JE MOMAK!
TOTALNO MI ODGOVARA, MOGUCE JE STO SAM JA VAGA , A TAKVA KOMBINACIJA JE VEOMA INTERESANTNA I POZITIVNA UGLAVNOM!
VOLIMO OBOJE NASU LICNU SLOBODU... a to je problem vecina strelceva, i zbog toga dodje do prekida veza! jer je tesko razumeti tu potrebu...a ja razumem i slazem se snjim!! na jedni nacin smo slicni!!


nemoj tako misliti o tebi, strelci su izvaredni ljubavnici u svakom pogledu!!! samo je neophodno da nadjes osobu koja ce te razumeti u potpunosti!!

srecno...
 
*Rea*:
Nisam imala tu cast.Ne poznajem nijednog strelca,tako da ne znam sta da ti kazem.
Blago tebi!!!Ti se ne patis kao jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A najgore je to sto kad on pogleda neku ribu,meni dodje oci da mu izvadim,a kad ja bacim oko na nekog frajera on je opusten samo sto ne zaspi!!! U pocetku sam mislila da me ne voli,a posle .... Pre 6-7 meseci smo se zakacili tako oko neke gluposti i on me je od 23:00 do 6-7 ujutru zvao dok mu se nisam javila!!!Posto nisam htela a onda kad sam se javila rekao mi je:"Volim te,iako si me zaboravila"!!!
Pa htela sam da skocim sa 7 sprata!!!Znaci strelcevi umeju u srce da te pogode,ali te i hipnotisu da moras da budes uz njega!!!
 
BEOGRADJANKA '89:
zippy chiceknlips:
Auuuu....na pogled sam totalno zaboravila :!: Tu si potpuno u pravu :!: Nacin na koji strelcevi gledaju....pravi prodoran, sexy, vragolast, smekerski pogled kome je nemoguce odoleti :!: :D
A da se ti i ja nismo zaljubile u istog???? Samo pitam sve je moguce!!! :D :D :D :D :D

Hm....sve je moguce...on je prilicno aktivan, jos ako si plavusa....(mada ja nisam, mora da nam zbog toga nije islo :wink:),iz Beograda je i uzasno ali uzasno podseca na Bena Afleka :D
 
BEOGRADJANKA '89:
zippy chiceknlips:
Auuuu....na pogled sam totalno zaboravila :!: Tu si potpuno u pravu :!: Nacin na koji strelcevi gledaju....pravi prodoran, sexy, vragolast, smekerski pogled kome je nemoguce odoleti :!: :D
A da se ti i ja nismo zaljubile u istog???? Samo pitam sve je moguce!!! :D :D :D :D :D

Hm....sve je moguce...on je prilicno aktivan - ako znas na sta mislim :wink: , jos ako si plavusa....(mada ja nisam, mora da nam zbog toga nije islo :wink:),iz Beograda je i uzasno ali uzasno podseca na Bena Afleka :D
 
zippy chickenlips:
BEOGRADJANKA '89:
zippy chiceknlips:
Auuuu....na pogled sam totalno zaboravila :!: Tu si potpuno u pravu :!: Nacin na koji strelcevi gledaju....pravi prodoran, sexy, vragolast, smekerski pogled kome je nemoguce odoleti :!: :D
A da se ti i ja nismo zaljubile u istog???? Samo pitam sve je moguce!!! :D :D :D :D :D

Hm....sve je moguce...on je prilicno aktivan - ako znas na sta mislim :wink: , jos ako si plavusa....(mada ja nisam, mora da nam zbog toga nije islo :wink:),iz Beograda je i uzasno ali uzasno podseca na Bena Afleka :D
Aaaaaaaaa moja kosa je boje meda,znaci ni sama ne znas koliko si me sad usrecila! A moj ali ne ke.njam lici na Enrike Iglesijesa ,samo sto nema onaj seljacki mladez kao Enrike!! A najsmesnije je to sto su se meni tolik svidele njegove oci da tek posle 10 dana zabavljanja s njim ustanovila sam da nema plave vec braon oci!!!Ma pisijada!!
 
Evo, jedina stvar koji bih mogla da prebacim strelcevima, jeste sto umeju biti povrsni, pogotovu u ljubavi.Cinjenica je takodje da se pored njih devojka vise oseca kao ljubavnica, a ne kao neko ko je ....pa recimo poseban i njemu vazan u tom trenutku....jednostavno ne pruzaju osecaj emotivne sigurnosti, bar ne meni :cry:
Opet, mnogo je vise stvari koje cenim: iskrenost, optimizam, inteligencija.... i naravno sarm :)
E gotovo, sada ste me naterali da ponovo pocnem da mislim na nikad zaboravljenog strelca :) ah.....
 
zippy chickenlips:
Evo, jedina stvar koji bih mogla da prebacim strelcevima, jeste sto umeju biti povrsni, pogotovu u ljubavi.Cinjenica je takodje da se pored njih devojka vise oseca kao ljubavnica, a ne kao neko ko je ....pa recimo poseban i njemu vazan u tom trenutku....jednostavno ne pruzaju osecaj emotivne sigurnosti, bar ne meni :cry:
Opet, mnogo je vise stvari koje cenim: iskrenost, optimizam, inteligencija.... i naravno sarm :)
E gotovo, sada ste me naterali da ponovo pocnem da mislim na nikad zaboravljenog strelca :) ah.....
Cuti budalo,podjose mi suze!!! Sve si tacno i na veoma pametan nacin zakljucila,a sad mi dodaj papirnu maramicu!!!!
 
ja sam strelac i moj bivsi i nikad prezaljeni decko je bio strelac,bili smo u vezi godinu dana,sve je licilo na bajku,nikad necu shvatiti sta se desilo,jednostavno puklo je a ja ne mogu da ga zaboravim.
Vi muskarci strelcevi imate samo jednu manu koja je jaca od svih vasih vrlina,a to je povrsnost u ljubavi :oops: ali sta da radim ipak cu celog zivota voleti samo njega :cry:
 
hmmm koliko ja znam kazu da strelcima nikako ne odgovaraju ribe i lavovi . za lavove mi nije ni cudno al za ribe me mnogo cudi a mogu vam reci i zasto . vec 12 godina zivim sa jednom "ribom" u braku i do sada , hvala bogu, nismo imali nikakvih ozbiljnijih problema sitnijih dzarki jeste ali sam svaku od njih uz malo diplomatskog kompromisa prevazilazio. O mom znaku je ovde uglavnom sve receno i nebih voleo da ponavljam receno samo tek toliko da napisem ja licno ne volim "ukalupljivanje" ne volim lazno prijateljstvo i ne PODNOSIM gospodu koja umislja da je zbog zivotnih okolnosti nesto vise,bolja,vaznija od ostalih.
 
Žene se jako lako zaljube u Strelca ali i brzo shvate da su osim njih postoji još buljuk žena koje on juri. Strelci su totalna poligamija. Uvek vole da su neuhvatljivi i nedokučivi. Idealni za švalere, ali da ih voliš ne daj bože. Udati se za Strelca, čista glupost. Ko da se upisuješ u harem. Jedino ako ti je stalo do nekog statusa, para, pa da te briga šta on okolo non stop juri. Na sreću takvih lujki ima na svakom ćošku. I mislim Andrija da se foliraš kad ovo pitaš, samo tražiš informacije koje ćeš da iskoristiš pri napadu na sledeću skvo...
(ha ha pa i ja sam Strelac)
 

Back
Top