Хајка на десницу у Србији!

Poruka
22.423
Сви сте сведоци невероватног повратка бољшевизма на политичку сцену Србије!
Када је у недавним протестима...у Србији конструисан од стране БИА сукоб полиције и деснице...у протестима које је тада водио још увек предани члан СРС Томислав Николић..после вишечасовног малтретирања демонстраната говоранцијом...разних философа....и по налогу БИА смиривања демонстраната...истом том говоранцијом....нико није ни слутио шта се иза брда ваља..

Када је незадовољство народа дошло до критичне тачке и када до тада једина опозициона партија која каква год да јесте и ми се не слагали са неким њеним политичким потезима СРС дошла у прилику да преузме државу...јер ДСС на моју жалост још није јак довољно да преузме кормило...појавио се један велики феномен...
ДЕМОКРАТСКИ ТОМО....Томислав Николић је у једној ноћи...под чудним и неразјашњеним околностима постао демократа...
Задајући тако смртни ударац ДЕСНИЦИ У СРБИЈИ....Томо је постао нови европски репер "демократске" Србије :thumbdown::thumbdown:
"демократске" у даљем тексту читати фашистичке...
После хајке на "зле" десничаре...којима и сам припадам :cool: називања фашистима....и претњама хапшењем и обрачуном...појављује се извештај БИА(УДБА) новог бољшевичког система борбе против Србске мисли...како је уз терористе и шта све не..постала претња и десна политичка мисао у Србији!!!
:dash:

Е сада...уз општи рат у Србији који воде стране агентуре против Србске националне идеје....тј..идеје о општем уједињењу Срба у једну Србску државу...не ову авнојевску већ природну Србију...почиње и хајка либерала и мундијалиста..против сопственог народа...

Америка и Европа под истим оним комунистичким слоганом Слаба Србија...јака ђуброславија...али овај пут ЕУ...завршавају започети посао затирања Србске националне мисли....

Као једини савезник Србске деснице...у овом општем рату ...се јавља Русија...са идејом евро-азијског блока...
Да се неби неки заваравали....Русија уз чињеницу да воле Србе и цене наш народ....ово ради и из својих интереса....чекају на партнера у Србији...
За сада једини су ДСС..али ДСС -у за сада треба мало више оперативног рада.....међу Србима...
Нормално сама прича иде у правцу...да десница треба да чека погодан моменат и критичну масу да скине ове жуте..комунистичке..идиоте...
Али не лези враже..
Време је истекло и то још пре 10 година...
Треба деловати сада и одма..сваког секунда..минуте...стотињке...Србија је ближа своме пропадању..ако ускоро Срби не устану и дигну свој глас против нове жуте комунистичке тираније!

Ave Serbia, morituri te salutant!

Una Salus Victus!
 
!

Када је незадовољство народа дошло до критичне тачке и када до тада једина опозициона партија која каква год да јесте и ми се не слагали са неким њеним политичким потезима СРС дошла у прилику да преузме државу...

Jel to srs došla u priliku da preuzme državu nakon mitinga "Ćao Radovane"?:think::lol:
 
Сви сте сведоци невероватног повратка бољшевизма на политичку сцену Србије!
Када је у недавним протестима...у Србији конструисан од стране БИА сукоб полиције и деснице...у протестима које је тада водио још увек предани члан СРС Томислав Николић..после вишечасовног малтретирања демонстраната говоранцијом...разних философа....и по налогу БИА смиривања демонстраната...истом том говоранцијом....нико није ни слутио шта се иза брда ваља..

Када је незадовољство народа дошло до критичне тачке и када до тада једина опозициона партија која каква год да јесте и ми се не слагали са неким њеним политичким потезима СРС дошла у прилику да преузме државу...јер ДСС на моју жалост још није јак довољно да преузме кормило...појавио се један велики феномен...
ДЕМОКРАТСКИ ТОМО....Томислав Николић је у једној ноћи...под чудним и неразјашњеним околностима постао демократа...
Задајући тако смртни ударац ДЕСНИЦИ У СРБИЈИ....Томо је постао нови европски репер "демократске" Србије :thumbdown::thumbdown:
"демократске" у даљем тексту читати фашистичке...
После хајке на "зле" десничаре...којима и сам припадам :cool: називања фашистима....и претњама хапшењем и обрачуном...појављује се извештај БИА(УДБА) новог бољшевичког система борбе против Србске мисли...како је уз терористе и шта све не..постала претња и десна политичка мисао у Србији!!!
:dash:

Е сада...уз општи рат у Србији који воде стране агентуре против Србске националне идеје....тј..идеје о општем уједињењу Срба у једну Србску државу...не ову авнојевску већ природну Србију...почиње и хајка либерала и мундијалиста..против сопственог народа...

Америка и Европа под истим оним комунистичким слоганом Слаба Србија...јака ђуброславија...али овај пут ЕУ...завршавају започети посао затирања Србске националне мисли....

Као једини савезник Србске деснице...у овом општем рату ...се јавља Русија...са идејом евро-азијског блока...
Да се неби неки заваравали....Русија уз чињеницу да воле Србе и цене наш народ....ово ради и из својих интереса....чекају на партнера у Србији...
За сада једини су ДСС..али ДСС -у за сада треба мало више оперативног рада.....међу Србима...
Нормално сама прича иде у правцу...да десница треба да чека погодан моменат и критичну масу да скине ове жуте..комунистичке..идиоте...
Али не лези враже..
Време је истекло и то још пре 10 година...
Треба деловати сада и одма..сваког секунда..минуте...стотињке...Србија је ближа своме пропадању..ако ускоро Срби не устану и дигну свој глас против нове жуте комунистичке тираније!

Ave Serbia, morituri te salutant!

Una Salus Victus!

Десница није ни постојала у Србији, само су ДБ и држава постављали проверене бољшевике на чела својих покрета за које су везивали десничаре и четнике - СПО и СРС а касниеј и ДС и ДСС.

Одвајање Томислава Николића можда збачи прву праву десничарску странку у Србији. Остаје да се види.
 
Ja ne vidim osobu (osim Seselja,koji je trenutno u Hagu),koja bi povela desnicu protiv destruktivnih snaga olicenih u zuto-crveno-roza na tufne koaliciji.

Није особа у питању колико оперативна моћ неке странке...али и овако обогаљена СРС мислим да може одради посао...
Истина је да је Томо и СНС оштетио десницу, не чему би му и ЛДП позавидео!
 
Видим да ти је смешно....ја нисам радикал... и сам то знаш.... ја сам за ДСС...али тада је створена критична маса...да се скину жути..а капацитет је имала једино СРС..колико год теби било смешно...и десио се Томо...ко га је платио то ће нам јеша Александар3 мађар...рећи!

Ma kakva bre kritična masa, to je bio jedan od manje posećenih mitinga.
Bez jasnog cilja i mlaćenje prazne slame 3 sata dok nisu smorili i ono ljudi što je došlo.
 
U Srbiji je to sveprisutna stvar,krstarica je samo jedan primer toga.

U naseljima gde pobedjuje desnica,ukidaju se radio stanice,ne uvodi se internet i ne obnavljaju se putevi.

Primera je mali milion.

Између осталога!
Велики проблем је и исплата пензија...дечијих додатака и сл..ствари којима црвени терористи злостављају народ у Србији...и са том претњом добијају гласове..као Мило у ЦГ!
 
Није особа у питању колико оперативна моћ неке странке...али и овако обогаљена СРС мислим да може одради посао...
Истина је да је Томо и СНС оштетио десницу, не чему би му и ЛДП позавидео!

Ако не видиш да је Шешељ заглибио и приватизовао СРС, онда те жалим.
Шешељ је добио задатак да разбиеј СРС и неутралише опозицију.
За то је добио директан пренос циркуса на НАТО РТС-у са дозволом Бориса Тадића, да вара анрод да је националиста док 10 година Тадић и жути владају.

Каква је то опозиција била СРС када ни једном није успела да преузме власт!?
Док је СРС била главна опозициона странка, Тадић ниеј имао разлога да се плаши.
 
Није особа у питању колико оперативна моћ неке странке...али и овако обогаљена СРС мислим да може одради посао...
Истина је да је Томо и СНС оштетио десницу, не чему би му и ЛДП позавидео!

Jeste.
Jako je bitno da jedna harizmaticna osoba povede ljude.
SRS sam trenutno ne moze nista ?!
Jedini covek trenutno u Srpskom narodu koji ima muhda da povede narod je Seselj.
 
Ma kakva bre kritična masa, to je bio jedan od manje posećenih mitinga.
Bez jasnog cilja i mlaćenje prazne slame 3 sata dok nisu smorili i ono ljudi što je došlo.

Прво..било је довољно људи...да се покрене маса...ако си учествовао у протестима против Милошевића као и ја..знаш да је на почетку тога народног дешавања је било још мање нас...
А јасан циљ није ни постојао..сам сам то рекао...а за то је заслужан тада велики пулен СРС-а...друг Тома европски!
 
Прво..било је довољно људи...да се покрене маса...ако си учествовао у протестима против Милошевића као и ја..знаш да је на почетку тога народног дешавања је било још мање нас...
А јасан циљ није ни постојао..сам сам то рекао...а за то је заслужан тада велики пулен СРС-а...друг Тома европски!

Што бре лажеш?
Тада је жути војвода био у Србији и био шеф СРС-а.
Дакле за фијаско демонстрација приликом хапшења Милошевића је крив жути Војвода, као и за све остало.

Јасно еј да када је СРС-у кренуло набоље заслугом Николића и акда је странка била изузетно јака, Шешељ је од својих жутих господара добио наређење да избаци Тому јер је ојачао странку и тако су напали Тому и сломили СРС- Шешељ и лудаче из прве клупе.
 
Прво..било је довољно људи...да се покрене маса...ако си учествовао у протестима против Милошевића као и ја..знаш да је на почетку тога народног дешавања је било још мање нас...
А јасан циљ није ни постојао..сам сам то рекао...а за то је заслужан тада велики пулен СРС-а...друг Тома европски!

Šta si ti tražio na protestima protiv Miloševića? pa tamo nije bilo dss-a ni u tragovima:lol:

I o kakvoj masi pričaš, o kakvom pokretanju, o kom vodji....šta misliš da je trebalo da se desi? Uz čijupodršku? 10-20 hiljada (od čega pola baba i deda) na trgu....

I nema tu potrebe da kriviš Nikolića, taj skup je bio prava katastrofa, eto bio je Velja, on je poveo 5. oktobra, sa tada ni makac. Koštunica nije ni bio.
Jel to ta desnica?:think:
 
Jeste.
Jako je bitno da jedna harizmaticna osoba povede ljude.
SRS sam trenutno ne moze nista ?!
Jedini covek trenutno u Srpskom narodu koji ima muhda da povede narod je Seselj.

Слажем се....али....Шешељ је сам себе предао Хагу...и тиме није ништа добро донео Србији!
Само је дозволио да плаћеник Тома уништи десницу у Србији!

Ако не видиш да је Шешељ заглибио и приватизовао СРС, онда те жалим.
Шешељ је добио задатак да разбиеј СРС и неутралише опозицију.
За то је добио директан пренос циркуса на НАТО РТС-у са дозволом Бориса Тадића, да вара анрод да је националиста док 10 година Тадић и жути владају.

Каква је то опозиција била СРС када ни једном није успела да преузме власт!?
Док је СРС била главна опозициона странка, Тадић ниеј имао разлога да се плаши.

Жали ти свога ћаћу...
Као и сваки острашћени политички идиот..ниси у стању да видиш шта се иза брда ваља...апсолутно ме заболе ко је шта приватизовао...СНС и Тома су уништили десну хомогену Србију у моменту када је требала да се одради кључна битка...
Могао је да сачека..Шешељ још није био кренуо из Хага!
 
Слажем се....али....Шешељ је сам себе предао Хагу...и тиме није ништа добро донео Србији!
Само је дозволио да плаћеник Тома уништи десницу у Србији!



Жали ти свога ћаћу...
Као и сваки острашћени политички идиот..ниси у стању да видиш шта се иза брда ваља...апсолутно ме заболе ко је шта приватизовао...СНС и Тома су уништили десну хомогену Србију у моменту када је требала да се одради кључна битка...
Могао је да сачека..Шешељ још није био кренуо из Хага!

Само умеш да вређаш, и ништа више.
ВБојислав Шешељ је кловн који је разурио СРС у замену да спасе властиту буљу у затвору.
 
Šta si ti tražio na protestima protiv Miloševića? pa tamo nije bilo dss-a ni u tragovima:lol:

I o kakvoj masi pričaš, o kakvom pokretanju, o kom vodji....šta misliš da je trebalo da se desi? Uz čijupodršku? 10-20 hiljada (od čega pola baba i deda) na trgu....

I nema tu potrebe da kriviš Nikolića, taj skup je bio prava katastrofa, eto bio je Velja, on je poveo 5. oktobra, sa tada ni makac. Koštunica nije ni bio.
Jel to ta desnica?:think:

Ја тебе не контам...маса је била довољна за покретање протеста...
Требала је да се деси смена власти...али овај пут права....да се бољшевици скину једном за сва времена...а не ово набијање главе у песак и понашање ко задњих фукси...Срба у Сред Србије..
Данас је страх у Србији..да будеш Србин националиста!
БИА те означила као претњу држави.,.
АЛО!!!
Па то није ни Стаљин радио!

А био сам на протесту против комунисте Милошевића..па ми десничари смо га и скинули са власти..
Зато нам се Дачић сада свети преко својих из БИА!
 
Ја тебе не контам...маса је била довољна за покретање протеста...
Требала је да се деси смена власти...али овај пут права....да се бољшевици скину једном за сва времена...а не ово набијање главе у песак и понашање ко задњих фукси...Срба у Сред Србије..
Данас је страх у Србији..да будеш Србин националиста!
БИА те означила као претњу држави.,.
АЛО!!!
Па то није ни Стаљин радио!

А био сам на протесту против комунисте Милошевића..па ми десничари смо га и скинули са власти..
Зато нам се Дачић сада свети преко својих из БИА!

Možda si ti zamislio da je planirano neko pokretanje, ali bilo je jasno da su i Toma i Todorović i Vjerica i ostali već uplatili letovanje, 5 zvezdica, što Turska što ostale zemlje....:D
Dakle ti si zamislio da je trebalo izvesti revoluciju.
I ostalo je na toj zamisli.
 
Све медије у Србији су купили странци..а који...па то и врапци на грани знају...који!

Апсолутна контрола у Србији се дешава..мисли...идеје и било какве борбе против НСП - NWO...фашизам са мешавинама комунизма је на сцени!
 
Možda si ti zamislio da je planirano neko pokretanje, ali bilo je jasno da su i Toma i Todorović i Vjerica i ostali već uplatili letovanje, 5 zvezdica, što Turska što ostale zemlje....:D
Dakle ti si zamislio da je trebalo izvesti revoluciju.
I ostalo je na toj zamisli.

Па оп томе и причам...

Тома је спречио немире против комуниста..и као завршни чин..извео је цепање...једине веће опозиционе странке...

Ја би волео да је то ДСС..али тренутно није...то је СРС...!

А нисам ја замислио...замислили су многи који су се надали у Томино Србство!
 

Back
Top