SRPSKI FORUM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako to da patriJote kažu da je ovo srpski forum, a pola tema na prvoj stranici su o Crnoj Gori?? :hahaha::hahaha:

A zasto bi bio SAMO srpski forum?

Zar u Srbiji ne zive Madjari, Muslimani, Albanci, Rumuni, Jevreji, Romi, Hrvati, Bosnjaci i jos buljuk ostalih nacija???

Da li je njima zabranjen pristup na ovaj SRPSKI forum?

Treba li da nose zutu traku oko rukava?
 
A zasto bi bio SAMO srpski forum?

Zar u Srbiji ne zive Madjari, Muslimani, Albanci, Rumuni, Jevreji, Romi, Hrvati, Bosnjaci i jos buljuk ostalih nacija???

Da li je njima zabranjen pristup na ovaj SRPSKI forum?

Treba li da nose zutu traku oko rukava?

Vidi, nemoj da misliš da je ovo moja konstatacija, ja se slažem s tobom. Ali patriJote stalno naglašavaju kako je ovo srpski forum, pa ja pitam
 
Pa na osnovu izuzetaka vi i prosudjujetem, i to ne samo u nasem slucaju, nego kod bilo kog drugog naroda.
Znaš kako,kod vas u nekim stvarima nema izuzetaka.Naprimer kad je posao u pitanju.Crnogorci za sobom uvek vuku rođake i prijatelje i na taj način prave štetu celom jednom preduzeću pošto dovuku gomilu neradnika i debilčina.
 
Ok.
A necete valjda da se brukate i udjete u NATO pakt ?

Opozicija traži referendum, tako da će vjerovatno biti referenduma, ako ga ne podrži mislim 2/3 poslanika u parlamentu. Moguće da će u svakom slučaju biti referenduma. Narod će odlučiti, mada, mislim da je već jasno, pošto se dobro zna koje se partije zalažu za ulazak u NATO, n'o dobro
 
Znaš kako,kod vas u nekim stvarima nema izuzetaka.Naprimer kad je posao u pitanju.Crnogorci za sobom uvek vuku rođake i prijatelje i na taj način prave štetu celom jednom preduzeću pošto dovuku gomilu neradnika i debilčina.

Crnogorci u Beograd me ne interesuju, no ja govorim o onimna sto zive u Crnoj Gori, a oni gore kako kad, po potrebi su Crnogorci, a po potrebi Srbi.
 
Kako to da patriJote kažu da je ovo srpski forum, a pola tema na prvoj stranici su o Crnoj Gori?? :hahaha::hahaha:

A to dokazuje sta? Ako diskutujemo o Pakistanu, Avganistanu, Rusiji , Hrvatima, siptarima, sto ne bismo i o titogorcima? Jel to zabranjeno? A sto se tice broja tema, on uopste nije neuobicajen, kad se ima u obziru na kakve probleme nailazi srpski narod u Crnoj Gori i tiraniju od strane titogoraca.
Pravo je pitanje zasto vi iz tog vaseg kamenjara za ciju ste se nezavisnost sa toliko muke izborili, dolazite na srpski forum??
 
Opozicija traži referendum, tako da će vjerovatno biti referenduma, ako ga ne podrži mislim 2/3 poslanika u parlamentu. Moguće da će u svakom slučaju biti referenduma. Narod će odlučiti, mada, mislim da je već jasno, pošto se dobro zna koje se partije zalažu za ulazak u NATO, n'o dobro

Pa kako ce na vas stav da gledaju Rusi , pokupovali su celu obalu i imaju velik uticaj koji ce tek vremenom da pocnu ispoljavati ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top