LEPOTA POROKA

Lepota poroka

Početnik
Poruka
29


Koji su vaši poroci? U čemu je zapravo njihova lepota?

Koliko vas poroci sputavaju i koliko oslobadjaju?

Da li su poroci samo navike, od kojih niste dovoljno jaki da se oduprete ili vas vaš porok na neki način čini drugačijim/om?

Da li ste neki porok pobedili?
 
Ako je čokolada porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako je kokakola porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako jepotpuna iskrenost u odnosu sa dragim ljudima, porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.
 
Ako je čokolada porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako je kokakola porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako jepotpuna iskrenost u odnosu sa dragim ljudima, porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


nista koka, kser i ujdo? :(
 


Koji su vaši poroci? U čemu je zapravo njihova lepota?

Koliko vas poroci sputavaju i koliko oslobadjaju?

Da li su poroci samo navike, od kojih niste dovoljno jaki da se oduprete ili vas vaš porok na neki način čini drugačijim/om?

Da li ste neki porok pobedili?[/COLOR]


koji nisam? :lol:
ma meni je to sve zajebancija samo rejv. missim porok. kaki porok ja radim ono sta hocu i kad ocu. samo vi zemljani ne mozete da to kontrolishete :))))
 
Ako je čokolada porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako je kokakola porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.


Ako jepotpuna iskrenost u odnosu sa dragim ljudima, porok onda sam najporočnija žena na svetu celom.
Tog poroka se i ne trudim da osobodim.

Za prvi i treci porok ima mene kao konkurenciju :lol:
 
Увек сам се питао како би изгледала листа бар ових најглавнијих људских порока, јел постоји неки начин да је саставимо? :think: И на крају, како ви тачно дефинишете порок, као нешто лоше, добро, "људски је грешити"...? :roll:
 
koji nisam? :lol:
ma meni je to sve zajebancija samo rejv. missim porok. kaki porok ja radim ono sta hocu i kad ocu. samo vi zemljani ne mozete da to kontrolishete :))))
i ja tako :(
al ne znam da l je to dobro
ako mi se jede slatko jescu
ako mi se pije pivce picu
a za rejv nemam dilera:lol:
nekad pomislim zeno,je l to dobro da sebi nista ne uskratis,da ne umes da postis na bilo koji nacin:confused: a posle opet mislim a koj moj onda zivis
 
a propo pvog tvoga pisanja, slušam juče u nekom društviu ženu koja ima para da sve nas koji smo tu bili kupi pet puta kako krajnje rezignirano kaže - kakve trice i kučine ja jedem, više sam gladna no sita, pola sirotinje jede bolje no ja...(naravno zarad dobre linije)
i tužno gleda one ovale ispred nas...
 
e pa to se i ja mislim,meni je bitno da kad ostarim ne zalim sto mi je zivot prosao nego da imam cega da se secam
nije samo klopa u pitanju,ali recimo da je i to jedan bitan momenat
nisam nerazumna da potrosim celu platu na neku glupost,ili da kresnem frajera na ulici jer mi je sexy
ali necu bre da gledam u restoranu druge kako narucuju a ja salatu,da sedim kod kuce jer je bolje da cuvam pare da kupimo stan nego da idemo na letovanje,a ako mi se ide na ljuljasku e bas me briga za decu sto cekaju na red,i ja imam pravo :rumenko:
 

Back
Top