manu chao peticija

Izvini milorade, al ako bi dosao u Hrvatsku sigurno bi dosao i ovde, kao prosle godine.
A i ne razumem sto razmisljate na taj nacin, dal je vazno gde svira...? Zar ti nije bolje jednostavno da zaboravis na sve i uzivas?! Koga boli k dal je u Hrvatskoj ili Crnoj Gori, ako jeste jos bolje! Oticicu na vise koncerta i zajebavati se!
 
Izvini milorade, al ako bi dosao u Hrvatsku sigurno bi dosao i ovde, kao prosle godine.
Stvarno?Kako onda Jeff Mills nije došao u Srbiju,a zezao se u Zagrebu?
A i ne razumem sto razmisljate na taj nacin, dal je vazno gde svira...?
Da,važno je...Pretpostavljam da većina ovog foruma nije ipak toliko bogata da se šeta uzduž i popreko Juge.
Zar ti nije bolje jednostavno da zaboravis na sve i uzivas?!
Zaboravio bi ja,ali neće drugi.Ajde,dođi ti na neku kraljevačku žurku i reci da si Hrvatica,u najboljem slučaju ne bi dobila uslugu na šanku.To je istina,koliko god obe strane poricale...
 
Pa zasto moras da budes kao drugi....? Igrom slucaja, zapoceli smo ovo iz Hrvatske pa sta, ljudi koji briju na neki nacionalizam nisu ni zasluzili da budu Manuovi
fanovi!
Mi samo hocemo da nam dodje, ne bitno dal ce to biti Hrvatska, Srbija ili Bosna!
A i ne treba ti silno bogatstvo da bi otisao na 2 dana u komsiluk...!

Po tom tvom nekom nacinu razmisljanja, sad bi cela evropa trebala da mrzi nemacku naprimer zbog hitlera. Ne vi morate da osudjujete celi narod na osnovu pojedinca.

Zar ne mozes da zaboravis na sve sto je bilo i uzivas!?

A partizanovu zvezdas da dodje ne bi ga kamenovali a...? Ili crnac da mu dodje...?
Sad mi lep treba da bidemo stoka kao i drugi i sve je super. Muka mi je od vas i vasih stavova.
 
Dobro i sta hoces, da ti rodim pare...? Ja nisam ni rekla da ides.
Prosle godine kada je dosao u Hrvatsku dosao je ovamo, a boli mene sto Jeff Mills nije dosao, ovde ne pricamo o njemu nego o Manu koji je DOSAO.
 
I meni je rodbina pobegla odande kad su bili problemi pa sta sad...?
Jel treba da mrzim svakog odande...? Imam tamo prijatelje koji samo mogu da se pozele i kojima nije bitno jesi li srbin ili bosanac, sto bi uopste se vracali na to...? Nije nam bitno shvati.

A i ne razumem sto trazite svadju, ja sam ovo postavila sa najboljom namerom, misleci da postoje ljudi kojima nije bitna nacionalnost nego provod.
 

Back
Top