Nikako da ga zaboravim :(

M

minna

Gost
E pa ovako drage moje...

Da li mozete da mi pomognete da sagledam OBJEKTIVNO stvari, jer vise ne znam sta da radim?

Sigurno svaka od vas ima nekoga kome se (u mislima) stalno vraca...neki decko u koga je strasno bila zaljubljena i za koga je mislila da je to to...

Eh....kod mene je problem sto taj decko i ja,smo raskinuli pre otprilike pola godinei to tako sto smo se "dogovorili" da ostavimo za kasnije.....kad on bude imao vremena za mene i ja za njega...

Za to vreme on je ziveo svojim zivotom, ja svojim, ali uvek smo bili u kontaktu....i..ja ni jednog boljeg decka nisam nasla...iako sam se trudila da ga zaboravim...

I jos uvek mi govori da kad dodje vreme....bicemo zajedno....medjutim, mislim da vise ne mogu da cekam...ja sam i dalje zaljubljena iako iz sve snage zelim da zaboravim na njega...da ne mislim na njega, da ...da....da dodje neko ko ce moci da ga izbrise...ali taj se ne pojavljuje... :(

Btw. dosta je egocentrican...ne sme skoro nista da mu se kaze, a da se ne uvredi i to je jedino sto me kod njega iritira.. Ali...ja sam nasela na pocetku...na njegove izjave, na njegovo ponasanje,...ko prava luda... i vezala se!
Sve se nadam da ce to vreme doci, da cemo stvarno biti zajedno, zaljubljeni, srecni, itd itd...

E sad.....po tom ponasanju sto..iako kaze da mu je stalo, ponekad se ponasa kao da mu je svejedno i kao da samo ja zelim da budem s njim, a ne on samnom.....nisam ni u sta sigurna

Sta mi vi savetujete da uradim? Da li je neko imao takva iskustva?
 
Izvini ali ja mislim da od toga nema nista!
Kako to mozete da ostavite za kasnije kad budete imali vremena jedno za drugo? :shock: Sigurna sam da je to bila njegova ideja! :roll:
Ja mislim da je to njemu bio izgovor da raskine s tobom! Nastavi dalje i nadji sebi nekog drugog (nije on jedini, a ni najbolji).
Pozdrav :)
 
Znas kad nekoga duugo, dugo, poznajes.....i znas sta ti je sve pricao....i...znas sta je osecao ili oseca....nisam curka, samo sam trazila vase ovjektivno mishljenje.....jer ne mogu nikako da ga zaboravim... :?

*Gost: vrlo rado....
 
ali interesuje me jeli ovo ona tema o velicini muskih organa pa ako jeste molim vas informisite te me da znam koliki je mali(jeli cm zvanicna mera?) koliki srednji koliki veci koliki veliki i u cemu je razlika?

Hvala.
 
DRAGA MOJA Minna ja imam 40 god i mislila sam da sam svasta prosla ali nisam...Imamm slicnu pricu samo sto je moj decko iz snova otisao sa mojom nazovi prijateljicom..ja ga jos uvek volim dok on sa njom putuje kupuje joj i laze je kao mene..a je li on vredan da mislim na njega kad njoj glumi ljubav a na jednom mestu gde me je sreo prica kako je ona uzasna i kako mene ne moze da zaboravi...kaze da je sad video ko je ko a eto i dalje je sa njom...ne znam sta taj tvoj misli ali da smo mi sasave jesmo...pa minna kad se oni budu osvestili mi cemo biti nadam se u postenijoj poziciji ja nikad ne gubim nadu...a i ipak priznajem jos ne vidim nikog drugog pored sebe iako imam more udvaraca...verovatno im né damo da nam pridju nesvesno gledajuci odsutno i trazeci samo jedne oci...Znas kako je pevao Hari...Gledam more lepih lica ali fali im sitnica...to sto ima samo jedna pa je mojih suza vredna........ eto ja ti zelim da se tvoj decko tebi vrati ako ne ostace jedan oziljak na srcu sta ces to je zivot...Pozdrav :cry:

Da li mozete da mi pomognete da sagledam OBJEKTIVNO stvari, jer vise ne znam sta da radim?

Sigurno svaka od vas ima nekoga kome se (u mislima) stalno vraca...neki decko u koga je strasno bila zaljubljena i za koga je mislila da je to to...

Eh....kod mene je problem sto taj decko i ja,smo raskinuli pre otprilike pola godinei to tako sto smo se "dogovorili" da ostavimo za kasnije.....kad on bude imao vremena za mene i ja za njega...

Za to vreme on je ziveo svojim zivotom, ja svojim, ali uvek smo bili u kontaktu....i..ja ni jednog boljeg decka nisam nasla...iako sam se trudila da ga zaboravim...

I jos uvek mi govori da kad dodje vreme....bicemo zajedno....medjutim, mislim da vise ne mogu da cekam...ja sam i dalje zaljubljena iako iz sve snage zelim da zaboravim na njega...da ne mislim na njega, da ...da....da dodje neko ko ce moci da ga izbrise...ali taj se ne pojavljuje... :(

Btw. dosta je egocentrican...ne sme skoro nista da mu se kaze, a da se ne uvredi i to je jedino sto me kod njega iritira.. Ali...ja sam nasela na pocetku...na njegove izjave, na njegovo ponasanje,...ko prava luda... i vezala se!
Sve se nadam da ce to vreme doci, da cemo stvarno biti zajedno, zaljubljeni, srecni, itd itd...

E sad.....po tom ponasanju sto..iako kaze da mu je stalo, ponekad se ponasa kao da mu je svejedno i kao da samo ja zelim da budem s njim, a ne on samnom.....nisam ni u sta sigurna

Sta mi vi savetujete da uradim? Da li je neko imao takva iskustva?[/quote]
 
nije problem sto te on nece vise, nije problem ni sto ti njega volis i dalje, problem je sto ga volis ZATO sto te nece.hipoteticki, kad bi se opet smuvali kladim se da bi mu vratila s kamatom za sve ove jade.
kladim se i da je tvoja ljubav dobila onu punu snagu tek kad te je ispalio.
rasenje -
ne trudi se da prestanes da ga volis, prihvati istinu da ga volis a da od svega nece biti nista. odrekni se potrebe za pravdom koje je lisena tvoja iskrena ljubav.sto se tvoje svesno opiranje toj ljubavi smanji nalet ove opisane nesvesne motivacije ce se smanjiti, and one day some other man will come
a sto rece ella, da, ostace oziljak, that's life

svako dobro
 
Ne znam jesam li ja kompetentan (uf, kako komplikovana rec) da odgovorim, ali moram da ti kazem sta mislim o svemu ovome.
Moras preseci. Ocigledno to nije bilo to. Ovim postavljanjem cele teme i raspredanjem o tome samo ces se podsecati na sve to sto vam se desilo. Preseci i kreni dalje. Veruj mi, znam da je tesko, ali posle mesec, dva, tri................ bice bolje. Obecavam, a ne obecavam ono u sta nisam siguran.
Glavu gore.
 

Back
Top