Ljubomora...

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igrice
Ili ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira
 
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igrice
Ili ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira

Pa ja lagano iskuliram,prije nisam mogao jednostavno puknem i skoknem do neke poznanice onako cica dobra ne mogu reci da je bolja,pa ona popizdi...

A sada samo shutim i smijem se a nju to vise izgleda jede,cak kada mi nesto kaze sad cu ovo uradit il odo tu i tu :"Ja samo kazem sretno!" A njoj nije jasno...ccc....
 
A ne missim najjači ti je onaj deo "sa jedno dve koje su od nje bolje" :lol:
Šta tražiš sa njom ako možeš da imaš "jedno dve koje su bolje" :kafa:

Sad shvatam što su dečaci uvek bolji u prvim razredima osnovne i u vrtiću, kada se forsira mašta...
 
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igriceIli ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira

shebati biti???
dovesti 2 drugarice koje ce da ju sjb...??
slabo mi ide taj beogradski ako moze na srpski
ne se ljutis valjda uapseno dete :)
 
shebati biti???
dovesti 2 drugarice koje ce da ju sjb...??
slabo mi ide taj beogradski ako moze na srpski
ne se ljutis valjda uapseno dete :)

ma ne ljutim se ;)

shebati = sj.ebati = vratiti milo za drago = objasniti joj sta je sta = nacrtati joj koliko je nezamenljiva

@Master

Kontam ali tek to bi ispalo kao potez ocajnika
 
Šta uraditi ako vas muškarac pokušava napraviti ljubomornom?
Ostaviti ga uz izgovor da vas ne voli više :rumenko: iako se vi za njim pojedošte..... ako pokuša da vas ubedi u suprotno, pozvati se na nepoverenje...
(Zašto biste ostajali u vezi sa nečim takvim..... :think: )

Učite od nas, gospodo :rumenko::tease:
 
@Master

Kontam ali tek to bi ispalo kao potez ocajnika

pa ne'am pojma...mozda tebi..
evo..nekome ja Gandi i ceo taj fazon kul,dok ja mislim da je Gandi bio jebena pichkica...razumes
znaci...pitao si za misljenje...dobio si ga,dok s' druge strane,ja nisam pitao za misljenje,jer me zabole za tudja misljenja.
ne otvaram teme da mi forumasi donose odluke u zivotu,niti da bi komentarisali mene kroz neke moje postupke,a niti otvaram imaginarne,u nekakvom trecem licu ili "desilo se mom drugu" teme,da bih na osnovu komentara procenio neki svoj postupak
ti si za nekakvu varijantu "igranja igrica" ili bi voleo da da si sposoban za tako nesto u navedenoj situaciji,
ja vidis nisam...igrice su za zene,samo one ih igraju i ne znam...mozda i baletani,frizeri i sl.
ja sam pre za varijnatu raise the fuckin' hell,and make the devil call me Master!

....i to je to,tacka.
 
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igrice
Ili ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira

gde ?? u kom gradu :lol: oooooOOOOOooOOoOoOoOooommmmOOOmm:mrgreen:
yeah :twisted::twisted:

idem da igram igrice :lol: njoj lepo meni s desankom i mirna jenna xaxaa :rotf::eek:
 
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igrice
Ili ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira
zashto bi zena URADILA, ali pazi ''uradila'' nekog ljubomornim? u sluchaju da taj neko ne obraca paznju na nju, pa joj treba neshto da bi video da i ona postoji, ona neka nadje drugog!!
ako neko oseca ljubomoru i onda kada je nema, treba da se zapita, shta s njim/njom nije u redu.
da, da sve su zene ku rve i sve igraju igrice..sere mi se od ovakvih tema i komentara..
kako bih ja pojedincima natrljala nosinu za sva vremena!
reshenje je da se taj neko smuva sa te dve bolje, i da odyebe od dotichne koja ga pravi ljubomornim..a kapiram da ce i dalje biti ljubomoran poshto su te dve dobre ribe, pa ce kuchici da laju i za njima na ulici.
 
pitanje je za muskrace

Sta raditi na potez zenske da vas uradi ljubomornim

Da li ce je vise shebati ako kulirate i puca vam bas za te igrice
Ili ako joj natrljate nosinu sa jedno dve koje su od nje bolje?

.. kome se ne svidja tema neka isqlira


Da, kuliranje ce je svakako shebati - ali može i vezu, ako ste u vezi.

U svakom slučaju za plan B nisam - u njemu pristaješ na igru i istu automatski gubiš.
"Trljanje na nos" druženja sa boljim ribama se radi kada zavodiš neku novu, koju ti nije dovoljno naklonjena, radi dizanja sopstvenog PR (da se tako izrazim:).

Ako je obrnuto, tj.devojka sa kojom nisi u vezi koja hoće da odradi ljubomoru, onda je
to njeno zavođenje tebe i to krajnji stadijum, to rade kad predugo ne vidimo (ili ne želimo da vidimo:) zeleno svetlo...to je na fazon "kreni već jednom"..njen poziv...

A ako to radi devojka sa kojom si u vezi, onda zavisi kakav je bio taj njen potez, ako je bilo nešto bezazleno, verovatno proverava nivo tvoje ljubomore kao dokaz ljubavi...one stalno testiraju...a i traže pažnju

A ako je u pitanju neki prekršaj koji je već za žuti karton, onda to bez ikakvih igrica treba jasno i da zna, šta kod tebe može a šta ne i gde su granice posle kojih te bezuslovno gubi.
 
bilo je slucajeva gde me zenka "uradila"ljubomornim..... gadne su to bile situacije.... skoro uvek je alkohol il nesto vezano za te price.... i onda kocnice popuste..i ode sve u kobas direktno...
reagujes ostro jedino to ostaje.... ostalo su losi filmovi samo...
 

Back
Top